CNN Prima News cisterna

cisterna

Výpis příspěvků ke štítku „cisterna“

Havarované cisterny u Kolína jsou pryč. Vlaky už jezdí po dvou kolejích

Aktualizováno

Provoz na železničním koridoru u Poříčan na Kolínsku byl ve středu kolem poledne obnoven na dvou kolejích ze tří. V místě oprav trati po pondělním vykolejení mohou jet vlaky rychlostí 50 kilometrů za hodinu. Zprovoznění poslední koleje bude záležet na jejím stavu a stavu trakčního vedení, který nyní pracovníci drah kontrolují. Na koleje se postupně vrací běžný provoz, řekl kolem 12:30 mluvčí Správy železnic Dušan Gavenda. Provoz spojů do Nymburka, Kolína, Lysé nad Labem a Čelákovic obnovily České dráhy v poledne.

Havarované cisterny budou trať u Kolína blokovat až do středy. Hasiči začali odčerpávat hořlaviny

Trať na železničním koridoru u Poříčan na Kolínsku zůstane po pondělním vykolejení vlaku uzavřená do úterního večera. V noci se bude moci jezdit po jedné koleji, ve středu bude provoz plně obnoven. Hasiči ze dvou cisteren přečerpají toxický benzen, situaci budou monitorovat s pomocí chemické laboratoře. Zbylých 14 cisteren v noci správci železnic odpojili a převezli do Kolína.

Srážka dodávky s cisternou na Pardubicku: Jeden člověk zemřel, tři lidé utrpěli zranění

Jeden člověk nepřežil ve středu ráno srážku osobního auta, dodávky a cisterny u Chvojence na Pardubicku. Další tři lidé jsou zranění. Nehoda zablokovala hlavní silniční tah z Hradce Králové na Olomouc, policisté dopravu odklonili po vedlejších silnicích. Vyplývá to z informací policie na Twitteru a od mluvčího Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje Aleše Malého.

Na D1 se srazily auto, dodávka a cisterna, jeden zraněný. Kolona měla osm kilometrů

Dálnice D1 byla za Velkým Meziříčím ve směru na Prahu asi 1,5 hodiny neprůjezdná kvůli havárii cisterny, dodávky a osobního auta. Při nehodě se zranil spolujezdec v osobním autě. S podezřením na těžší zranění ho záchranáři letecky přepravili do brněnské nemocnice, řekl mluvčí záchranářů Petr Janáček. Provoz byl obnoven před 9:30, kolony měly asi osm kilometrů. Podle původních informací havarovala cisterna a dodávka.