reklama
CNN Prima News cisterna

cisterna

Výpis příspěvků ke štítku „cisterna“

Srážka dodávky s cisternou na Pardubicku: Jeden člověk zemřel, tři lidé utrpěli zranění

13. října 2021 08:37

Jeden člověk nepřežil ve středu ráno srážku osobního auta, dodávky a cisterny u Chvojence na Pardubicku. Další tři lidé jsou zranění. Nehoda zablokovala hlavní silniční tah z Hradce Králové na Olomouc, policisté dopravu odklonili po vedlejších silnicích. Vyplývá to z informací policie na Twitteru a od mluvčího Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje Aleše Malého.

Na D1 se srazily auto, dodávka a cisterna, jeden zraněný. Kolona měla osm kilometrů

15. června 2021 09:34

Dálnice D1 byla za Velkým Meziříčím ve směru na Prahu asi 1,5 hodiny neprůjezdná kvůli havárii cisterny, dodávky a osobního auta. Při nehodě se zranil spolujezdec v osobním autě. S podezřením na těžší zranění ho záchranáři letecky přepravili do brněnské nemocnice, řekl mluvčí záchranářů Petr Janáček. Provoz byl obnoven před 9:30, kolony měly asi osm kilometrů. Podle původních informací havarovala cisterna a dodávka.

Likvidace nehody na Teplicku pokračuje. Lokomotivy se podařilo oddělit zhruba na metr

7. dubna 2021 09:50

Ve středu dopoledne by od sebe měli železničáři plně odtrhnout lokomotivy dvou nákladních vlaků, které se srazily v neděli odpoledne u obce Světec na Teplicku. Zatím se je podařilo od sebe odtáhnout zhruba o metr, řekla mluvčí Správy železnic Nela Friebová. Neštěstí si vyžádalo život jednoho strojvůdce, druhý byl středně těžce zraněný. Škoda je kolem 50 milionů korun. Provoz na trati, kde běžně jezdí jak nákladní, tak osobní doprava, stojí.

Po srážce vlaků hasiči přečerpávají z cisteren naftu. Hrozí nebezpečí výbuchu

5. dubna 2021 14:11

Drážní inspektoři u Bíliny na Teplicku zjišťují příčiny a okolnosti nedělní srážky dvou nákladních vlaků. Hasiči a železničáři začnou v odpoledních hodinách z cisteren havarovaných vlaků přečerpávat propan-butan. Jelikož hrozí nebezpečí výbuchu, policie u místa nehody vytvořila bezpečnostní zónu. Podle informací CNN Prima NEWS se část propan-butanu bude chladit dusíkem, část se spálí přímo na místě.

Totální kolaps v Brazílii. Pacienti s covidem se dělí o kyslík, který není k dostání

21. ledna 2021 06:02

Do města Manaus, které je metropolí brazilského státu Amazonas, dorazil konvoj nákladních vozů s kyslíkem z Venezuely, informovala agentura Reuters. Ve dvoumilionovém městě kolabuje zdravotnický systém kvůli nárůstu počtu nákaz koronavirem. Lékaři z přetížených nemocnic popisují, že pacienti musejí sdílet kyslíkové nádoby a někteří se udusili, když kyslík došel.

VIDEO: Cisterna vjela do protestujících na dálnici u Minneapolisu, dav napadnul řidiče

1. června 2020 06:27

Dramatické okamžiky přinesla demonstrace na uzavřené dálnici vedoucí skrz Minneapolis. Do davu pokojně manifestujících lidí tam vjela cisterna. Podle místních úřadů jí ale všichni účastníci protestu stačili uhnout z cesty. Policie označila počínání řidiče, který skončil ve vazbě, za „velmi znepokojivé“. Poté, co zastavil své vozidlo uprostřed shromáždění, jej několik lidí napadlo a způsobilo mu lehká zranění.

reklama