CNN Prima News Comic-Con

Comic-Con

Výpis příspěvků ke štítku „Comic-Con“

Hill: Gandalfa jsem odmítl kvůli divadlu. S Jacksonem i Cameronem jsem se spřátelil

3. července 2022 14:37

Hostem letošního ročníku pražského Comic-Conu byl britský herec Bernard Hill. Na festival sci-fi a fantasy dorazil s velkou pompou, neboť se fanouškům nesmazatelně zapsal do paměti jako rohanský král Théoden z trilogie Pána prstenů. Málokdo ovšem ví, že měl šanci zahrát si důležitější roli – čaroděje Gandalfa. Zákulisí filmu popsal v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Herec Lambert pro CNN Prima NEWS: Druhý Connery se už nenarodí, při Highlanderovi pláču

22. května 2022 07:06

Herec Christopher Lambert se nejvíce proslavil legendárním filmem Highlander, díky roli nesmrtelného skotského horala byl pozván i na letošní Comic-Con do Prahy. V exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS se rozpovídal jak o nedávno zesnulém příteli Seanu Connerym, tak třeba o novém zpracování legendárního Highlandera, který se bude natáčet letos.

Na Bonda jsem herecky neměl. Role padouchů mi platily nájem, glosuje kariéru Julian Glover

7. května 2022 11:08

U záporných rolí nezačínal, ale vynesly mu ohromnou slávu. A také mu platily nájem, jak sám říká. Britský herec Julian Glover se může pyšnit kariérou protkanou rolemi padouchů i sofistikovanějšími postavami. Indiana Jones, Star Wars, bondovka. To všechno má Glover za sebou. O roli agenta 007 dokonce jeden čas usiloval, ale nakonec ho předstihl věhlasný Roger Moore, na kterého v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vzpomíná.

OBRAZEM: Darth Vader, Střihoruký Edward i tlupa Zaklínačů. Kdo dorazil na Comic-Con?

30. dubna 2022 17:53

Stejně jako loni byl i tentokrát uspořádán s mírným zpožděním, ale přesto přilákal davy lidí. Řeč je o pražském Comic-Conu, svátku všech fanoušků sci-fi či fantasy. V prostorách pražského O2 universa se nedávno očkovalo, nyní se zde potkávali rytíři Jedi, superhrdinové, ale i predátoři či jiná krvelačná monstra. Podívejte se, jak vypadala letošní akce očima našich reportérů.

Konec v Červeném trpaslíkovi mě mrzel. Pak jsem ho nesledoval, přiznal představitel Hollyho

21. října 2021 07:35

Je součástí jednoho z nejpopulárnějších sitcomů historie, který se od konce 80. let natáčí dodnes. Britský komediální sci-fi Červený trpaslík se vepsal do srdcí fanoušků po celém světě a velkou měrou k tomu přispěl i herec Norman Lovett. Ten v kultovním seriálu ztvárnil postavu lodního počítače Hollyho, který o sobě tvrdí, že má IQ 6 000, reálně se však příliš neprojevovalo. Lovett se účastnil letošního ročníku pražského Comic-Conu a při té příležitosti poskytl rozhovor CNN Prima NEWS.