reklama
CNN Prima News dokument Karel

dokument Karel

Výpis příspěvků ke štítku „dokument Karel“

Gottová zveřejnila nepoužité záběry z filmu Karel. Objevily se v jeho úvodní písni

9. října 2020 19:01

Premiéra dokumentárního filmu Karel režisérky Olgy Špátové byla už několikrát odložena kvůli pandemii koronaviru. A stalo se tak i teď, tentokrát na neurčito. Zklamaní jsou nejen příznivci Gotta a všichni, kteří se na film těšili, ale také vdova Ivana. Ta však fanouškům věnovala dárek útěchy v podobě nezveřejněných záběrů.

Není den, abych na Karla nemyslela. Gottová si na Facebooku vypsala srdce

1. října 2020 17:36

Ivana Gottová zveřejnila rok po smrti manžela velmi otevřené, upřímné ale také emotivní vyjádření nejen k dokumentárnímu filmu Karel, ale také k tomu, kdy se dozvěděla, že její milovaný manžel prožívá poslední chvíle svého života. Jak oslovili režisérku Špátovou a jak se jako rodina smířili s kamerami v jejich životě. Prozradila také, za co si mnohdy vysloužila kritiku a co kvůli filmu hodně oplakala.

Filmový portrét Karla Gotta nic nepřináší, ale říká tím o Mistrovi vše

1. října 2020 11:50

Česká hudební ikona Karel Gott zemřel 1. října loňského roku. Skoro celý poslední rok svého života bojoval náš nejpopulárnější zpěvák s leukémií a po téměř celou dobu ho sledoval štáb dokumentaristky Olgy Malířové Špátové. Výsledkem je dvouhodinový dokument zachycující jak Gottovy největší kariérní úspěchy, tak i konec života v rodinném kruhu.

reklama