reklama
CNN Prima News důkazy

důkazy

Výpis příspěvků ke štítku „důkazy“

Jasná data z Británie: Neočkovaní měli 32krát vyšší pravděpodobnost úmrtí na covid

4. listopadu 2021 22:04

Úřad pro národní statistiku (ONS) v Anglii v období od 2. ledna do 24. září letošního roku mapoval a porovnával okolnosti úmrtí na covid. Zveřejněné výsledky podle odborníků jednoznačně dokazují funkčnosti vakcíny. Lidé, kteří nejsou očkovaní, prý mají až 32krát vyšší pravděpodobnost, že covidu podlehnou, pokud se jím nakazí.

Šlo nehodě lanovky zabránit? Už v létě byla rozbitá, tvrdí svědek. Zaměstnanci nesouhlasí

3. listopadu 2021 10:29
Aktualizováno

Co předcházelo tragické nehodě lanovky na Ještědu? Tuto otázku si nekladou jen odborníci, kteří incident vyšetřují, ale i místní či příbuzní zemřelého průvodčího. A i když vyšetřování případu teprve začalo, zdroj deníku MF Dnes přišel s novou informací. Podle něj byla lana zchátralá už letos v létě. Bývalí i současní zaměstnanci lanovky to ale odmítají.

Za pádem rakouského kancléře Kurze stojí nelegální odposlechy, tvrdí právní komise

1. listopadu 2021 12:03

Říjnový pád rakouského kancléře Sebastiana Kurze se pravděpodobně odehrál na základě nelegálně odposlouchávaných telefonních hovorů. Tuto informaci zveřejnila v pondělí pověřenkyně pro právní ochranu soudců Gabriele Aicherová v obsáhlé a dobře odůvodněné třináctistránkové stížnosti na Ústřední státní zastupitelství pro stíhání hospodářských trestných činů a korupce.

Nové detaily k 11. září. FBI odtajnila spis, popisuje kontakt únosců se spolupracovníky

12. září 2021 09:58

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) v sobotu večer zveřejnil nově odtajněný dokument zabývající se logistickou podporou pro dva saúdskoarabské únosce při útocích z 11. září 2001. Šestnáctistránkový výpis popisuje kontakt únosců se saúdskoarabskými spolupracovníky ve Spojených státech, ale neposkytuje žádné důkazy, že by se na útocích saúdskoarabská vláda podílela, napsala dnes agentura AP.

Žena si vzala muže, který byl odsouzen za vraždu jejího bratra. Opravdu ho miluji, říká

12. srpna 2021 08:39

Crystal Strausová z Ohia se během skromného svatebního obřadu provdala o víkendu za muže, který byl odsouzen za vraždu jejího nevlastního bratra. Zamilovaní si své ano řekli v době, kdy se její novopečený manžel John Tiedjen nachází v domácím vězení a čeká na obnovení soudního procesu. „Opravdu ho miluji. Kdybych ho nemilovala, nebyla bych s ním,“ uvedla podle webu New York Post Strausová.

Kajínek: Potkám se s tím, na kterého jsem měl střílet, až přijde ta správná chvíle

20. května 2021 17:54

S Vojtěchem Pokošem, na kterého jsem měl střílet, se potkám, až přijde ta správná chvíle, řekl v pořadu Interview televize CNN Prima NEWS dvojnásobný vrah Jiří Kajínek, který v roce 2017 dostal milost od prezidenta Miloše Zemana. Bývalý vězeň vypsal odměnu milion korun pro toho, kdo mu dodá klíčový důkaz, který by zvrátil rozhodnutí z roku 1998 o jeho vině.

Věřím, že Kroupa ví, co říká. Jestli má nahrávku, ať ji zveřejní, vyzývá Bartošek

5. května 2021 14:44

Předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL Jan Bartošek vyzval reportéra Seznam Zpráv Janka Kroupu, ať předloží důkazy, které by vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) usvědčily z toho, že chtěl ututlat kauzu Vrbětice výměnou za vakcíny Sputnik V od Ruska. Okolnosti Hamáčkovy cesty do Moskvy jsou však podivné a vláda je ještě plně nevysvětlila, dodal Bartošek v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

Agresivita vojáků v Myanmaru se stupňuje, popisoval polský novinář. Zbili ho a věznili

28. března 2021 22:37

Armáda ztrácí trpělivost, zabíjí dospělé i děti. Vojáci si myslí, že si mohou vše dovolit. Tak popsal konání bezpečnostních složek při protestech v Myanmaru polský novinář, kterého vojáci zbili a 13 dní drželi ve vězení. Důvodem zřejmě bylo, že dokumentoval jednání armády při demonstracích v zemi. Ty pokračovaly i o víkendu.

Děsivé pokračování případu zmizelé Maddie: Právník naznačil, co bude s podezřelým dál

27. února 2021 12:16

Hlavní podezřelý z únosu tříleté Madeleine McCannové, 43letý Němec Christian B., pravděpodobně nebude obviněn. Policie nemá žádné konkrétní důkazy, tvrdí právník údajného pachatele Friedrich Fulscher. Britská dívka se ztratila během rodinné dovolené v Portugalsku v roce 2007 a pohřešuje se už 13 let. Mluvčí německého státního zastupitelství v Braunschweigu dříve nepřímo potvrdil, že je nejspíše mrtvá.

reklama