CNN Prima News Hana Marvanová

Hana Marvanová

Výpis příspěvků ke štítku „Hana Marvanová“

Ostrá hádka ve studiu: Lži, korupce i billboardy. Pražští politici se překřikovali

30. srpna 2022 12:18

Kauza Dozimetr neutichá. Další informace přinesli lídři koalice Spolu a v souvislosti s aférou několikrát zaznělo i jméno lídra kandidátky Praha sobě Jana Čižinského. Právě on se ve vysílání CNN Prima NEWS pohádal s pražskou radní a kandidátkou do Senátu za Spolu Hanou Kordovou Marvanovou. Došlo na osobní útoky i obviňování ze lží.

Spolu se pustila do Čižinského kvůli Dozimetru II. Překrucujete fakta, kontruje starosta

24. srpna 2022 21:06

Předvolební boj začíná v Praze nabírat na obrátkách. Koalice Spolu ve středu představila nové důkazy v takzvané kauze Dozimetr II, která se točí kolem bývalého náměstka Petra Hlubučka a údajně předraženého prodeje pozemků v Lysolajích. Lídr kandidátky Bohuslav Svoboda (ODS) společně s radní Hanou Marvanovou také zmiňovali lídra kandidátky Praha sobě Jana Čižinského, jenž podle nich pro podezřelý převod majetku několikrát hlasoval. Čižinský však oponuje, že Marvanová převrací fakta a sami politici koalice Spolu mají máslo na hlavě.

Lidé z Praha sobě? Zloději, řekla podle Farského Marvanová. Bez důkazů nikdy, hájí se radní

21. června 2022 06:13

Lidé z Praha sobě jsou zloději, řekla podle místopředsedy hnutí STAN Jana Farského radní hlavního města Hana Kordová Marvanová zvolená za uskupení TOP 09 a STAN – Spojené síly pro Prahu. Farský to napsal na web svého hnutí. Marvanová CNN Prima NEWS ale sdělila, že bez důkazů by slovo zloději nepoužila. Upozorňovala prý na to, že zástupci Praha sobě spolupracovali s bývalým náměstkem pražského primátora Petrem Hlubučkem, který je kvůli kauze na pražském magistrátu ve vazbě. Podezření na nekalosti prý neřešili.

Mrzí mě, že STAN situaci podcenili. Rakušan nechtěl znát podrobnosti, tvrdí Marvanová

20. června 2022 10:45

Mrzí mě, že hnutí STAN situaci v Praze podcenilo. Těmito slovy okomentovala kauzu kolem obviněného bývalého pražského náměstka Petra Hlubučka v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS radní hlavního města Hana Kordová Marvanová zvolená za uskupení TOP 09 a STAN – Spojené síly pro Prahu. Prozradila také další detaily dopisu šéfovi hnutí Vítu Rakušanovi.

Praha prožívá největší skandál posledních let. O co v kauzách kolem Hlubučka jde?

17. června 2022 11:11

Vedení Prahy je od středečního rána na nohou. Může za to zásah kriminalistů na desítkách míst v Praze, který skončil mimo jiné obviněním nyní již bývalého náměstka primátora Petra Hlubučka (STAN). Kauza se týká zakázek dopravního podniku a nemalou roli v ní sehráli také Hlubučkovi koaliční partneři, kteří na náměstka již před lety podali trestní oznámení. Kvůli čemu?

Hádka kvůli razii na pražském magistrátu. Jste absolutně zoufalý, vyslechl si primátor Hřib

15. června 2022 22:22

Pražskou politikou ve středu otřásla policejní razie na magistrátu nebo v dopravním podniku. Výsledkem je mimo jiné obvinění náměstka primátora Petra Hlubučka z hnutí STAN. Opoziční zastupitel Ondřej Prokop (ANO) v pořadu 360° na CNN Prima NEWS zkritizoval primátora Zdeňka Hřiba (Piráti). Prý je zoufalý a měl by vědět, co má kolem sebe za lidi. Hřib se hájil tím, že Piráti pro dotyčné osoby nehlasovali.

Marvanová: Žádné koncerty zakazovat nechci. Na tahu jsou pořadatelé, ať navrhnou řešení

15. června 2022 07:01

K výraznému omezení živých koncertů v Praze by nemělo dojít. Na úterní schůzce se na tom dohodla radní Hana Marvanová (STAN) se zástupci pořadatelů. Pro CNN Prima NEWS pak potvrdila, že pořadatelé by měli přijít s návrhy, jak omezit hlučnost vystoupení především v diskutovaných Ledárnách Braník. Konečná dohoda by podle pořadatelů měla být stvrzena ve středu.

Pražská kulturní obec chystá masivní protesty. Radní Marvanová nás chce vypnout, tvrdí

14. června 2022 05:12

Pražská kulturní obec je na nohou. Poté, co se umělci začínají vyhrabávat z problémů posledních dvou covidových let, přicházejí zprávy, že pražská radní Hana Kordová Marvanová (STAN) navrhuje vyhlášku, která by omezila počet venkovních akcí s hudebním doprovodem v různých lokalitách Prahy. Umělci i pořadatelé se proto bouří a chystají masivní protesty. Politička však iniciátory demonstrací kritizuje s tím, že podléhají dezinformacím. Omezení se podle ní má týkat pouze koncertů na branickém nábřeží. Tomu však její kritici nevěří.

Přehledně: Doprava i bydlení. Jak se končícímu vedení Prahy podařilo splnit sliby?

6. června 2022 21:04

Splnilo podle vás současné vedení Prahy sliby, které obyvatelům města před čtyřmi lety dalo, nebo zklamalo a se správou metropole nikam nepokročilo? Vzhledem k tomu, že se blíží konec volebního období koalice Pirátů, Prahy sobě a Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN), podívali jsme se detailně na programové prohlášení a přinášíme přehled toho, co se povedlo a co nikoliv. Na první pohled je patrné, že největší změny proběhly v oblasti dopravy, územního rozvoje nebo životního prostředí. Koalice naopak selhala v řešení bydlení nebo slíbené transparentnosti majetkové struktury města.