reklama

Hlavní zprávy v 18.55: V Česku přibývá lidí s roztroušenou sklerózou

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

reklama

Podle asociace kempování stoupl zájem o půjčení obytných vozů. Momentálně je nejvyšší za posledních pět let. Kdo che takový vůz koupit, počká si na něj měsíc. První volný termín k zapůjčení je až v druhé půlce září.

V Česku přibývá lidí s roztroušenou sklerózou. Ročně se jedná až o tisíc pacientů. Zjistil to průzkum agentury STEN/MARK. Podle něj většina oslovených vážné onemocnění podceňuje. Navíc si mylně myslí, že postihuje hlavně seniory.

Vlnu kritiky vyvolalo video ze zatčení afroamerické rodiny na parkovišti v americkém městě Aurora. Na dospělou ženu a tři děti ve věku od 6 do 17 let policisté mířili zbraněmi a následně je donutili ležet na rozpáleném asfaltu. Spletli si totiž poznávací značku jejich vozu se značkou ukradeného motocyklu. Místní šerif už nařídil případ prošetřit.

Další program na CNN Prima NEWS:

Cestovní byznys Richarda Questa ve 20:15

Novinář CNN Richard Quest radí, jak si co nejvíce zpříjemnit a usnadnit časté pracovní cesty. Provede nás po hotelích a letištních saloncích, porovná letecké společnosti a představí věrnostní programy a benefity pro ty, kteří často cestují.

Svět vědy ve 20:40

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:10

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my také.

Byznys podle Richarda Questa ve 21:50

Moderátor Richard Quest poskytuje s pomocí expertů ve studiu odbornou analýzu a komentáře k nejzásadnějším událostem i nejnovějšímu vývoji v oblasti byznysu.

Další hlavní zprávy

Pešán vaří sestavu pro hokejové MS. Jak to nyní vypadá s kádrem pro šampionát v Rize?
Rozřezal a snědl vlastní matku. Dělala mi ze života peklo, hájí se španělský kanibal
Hamáček vrací úder. Prozradil jméno utajeného svědka Seznam Zpráv. Ten se přiznal
reklama
reklama
Rotační výuka by měla skončit koncem měsíce, říká školství. Babiš mluví o 17. květnu

Školství

Domácí zpravodajství

Že Netolický donáší na Hamáčka? Důkaz, že ČSSD je v rozkladu, tvrdí komentátoři
Další články
reklama
reklama