CNN Prima News karavan

karavan

Výpis příspěvků ke štítku „karavan“

Obytným vozem po Česku? Radost z cestování a pohodlí s minimem starostí

14. října 2022 12:58

Cestování karavanem v 21. století je absolutní pohoda. Stačí řidičský průkaz skupiny B. Kamkoli se pohnete, máte na dosah vše, co můžete potřebovat, a nemusíte si zvykat na hlučné sousedy ve vedlejším pokoji. Sprchu i toaletu máte vždy po ruce. Výčet výhod by mohl být mnohem delší. Je ale potřeba také poukázat na fakt, že všechno to pohodlí s sebou nese i nějakou tu povinnost. Pochopitelně je potřeba dobíjet energii, doplňovat čistou vodu a naopak zase vypouštět tu použitou. Koho zajímá praktická stránka cestování v obytňáku, ten ať čte dál.

Vondrášek: Policie na mítíncích Babiše chybovala. Zákrok proti ženě byl ale v pořádku

12. srpna 2022 14:58

Nasazení policistů v civilu na mítincích expremiéra Andreje Babiše (ANO) bylo v pořádku, nezvládli však svoji roli a selhali i jejich velitelé. Takto postup policistů hodnotí úřad vnitřní kontroly prezidia a veřejnosti ho sdělil policejní prezident Martin Vondrášek. Ten zároveň řekl, že zásah policistů proti ženě v Českém Krumlově, která jednoho z policistů fyzicky napadla a následně byla zadržena zhruba na hodinu, je podle něj zcela v pořádku.

Policejní prezident doporučil vyhradit místa pro odpůrce, tvrdí ANO. Ten se ohradil

8. srpna 2022 14:26
Aktualizováno

Hnutí ANO nově na politických mítincích pokaždé vyhradí místo pro odpůrce. Ve videu na sociálních sítích to uvedl předseda hnutí a bývalý premiér Andrej Babiš (ANO), který minulý týden čelil podle médií na mítincích hlasitým protestům svých odpůrců. Babiš tvrdí, že opatření je na základě doporučení policejního prezidenta Martina Vondráška. Ten to ale razantně odmítá.

Ostrá přestřelka poslanců kvůli Babišovi. Padla slova o denacifikaci i agresi vůči ANO

6. srpna 2022 05:11

Andrej Babiš (ANO) svými slovy rozděluje společnost. V pořadu 360° to řekl předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL Marek Výborný. Narážel na výroky bývalého předsedy vlády, který na jedné ze svých cest po obcích v Česku označil své odpůrce za „fašisty a nacisty“. Poslanec Patrik Nacher (za ANO) se šéfa opozičního hnutí na CNN Prima NEWS zastal.

Obec, kam Babišovi zakázali vstup: Za ANO tu nikdo nekandiduje, tak proč by měl přijet?

4. srpna 2022 10:50

Za ANO tu v komunálních volbách nikdo nekandiduje, tak proč by sem měl Andrej Babiš jezdit? Starostka jihočeské obce Lásenice Eva Jelínková v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětlila, proč expremiérovi místní do vesnice „vstup zakázali“. Babiš se tam původně měl zastavit v úterý v rámci své kampaně, kdy s karavanem objíždí Česko. Nakonec ale musel Lásenici ze svého programu smazat. Nahradil ji zastávkou v Třeboni, odkud jej místní „vyhnali“.

Zadrželi ženu na Babišově akci. Vnitřní kontrola prověří postup neuniformovaných policistů

4. srpna 2022 00:30

Policejní prezident Martin Vondrášek nařídil Úřadu vnitřní kontroly prověřit postup policistů v souvislosti se středeční akcí expremiéra Andreje Babiše (ANO) v Českém Krumlově. Na videu, které se objevilo na sociálních sítích, jsou totiž vidět dva neuniformovaní policisté, kteří do neoznačeného auta odvedli ženu. Babiš v Českém Krumlově podle médií čelil hlasitým protestům svých odpůrců, podobně jako v úterý v Třeboni.

REPORTÁŽ: Za Babiše bychom dýchali a řvát jděte jinam. Tour v karavanu je plná hádek i potlesků

3. srpna 2022 06:06

Za Andreje Babiše bychom dýchali. Měli jsme se za něj lépe, ale nevíme proč. Chceme, aby se vrátil do čela vlády nebo aby byl prezidentem, říkají fanoušci bývalého premiéra a šéfa ANO. Ten v úterý pokračoval v kampani ve svém karavanu, tentokrát vyrazil do jižních Čech. Redakce CNN Prima NEWS byla u toho a vyzpovídala jak jeho podporovatele, tak odpůrce.

Horor na dovolené: V kempu shořel karavan. Matka nepřežila, děti jsou v nemocnici

25. července 2022 17:12

V horor se poměnilo kempování jedné z britských rodin na jihovýchodě Anglie. Idylku totiž náhle přerušily plameny, které brzy ráno pohltily zaparkovaný karavan. Muže a dvě děti, kteří se z hořícího vozu dokázali dostat, převezli záchranáři do nemocnice. Matka utrpěla velmi vážné popáleniny a na místě zemřela. Informoval o tom britský deník Mirror.