CNN Prima News karavan

karavan

Výpis příspěvků ke štítku „karavan“

Zničili jste mi karavan, jdu do mercedesu. Babiš kvůli závadě nešetřil ostrými slovy

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš znovu objíždí Českou republiku ve svém obytném vozu. Jeho kontaktní prezidentská kampaň se však neobejde bez komplikací. Během cesty po Olomouckém kraji se Babišovo vozidlo porouchalo. U bizarního incidentu byl přítomen štáb CNN Prima NEWS. Expremiér a prezidentský kandidát několikrát zkritizoval lidi, kteří byli za fungování obytňáku odpovědní. Nakonec Babiš přesedl do svého mercedesu.

Obytným vozem po Česku? Radost z cestování a pohodlí s minimem starostí

Cestování karavanem v 21. století je absolutní pohoda. Stačí řidičský průkaz skupiny B. Kamkoli se pohnete, máte na dosah vše, co můžete potřebovat, a nemusíte si zvykat na hlučné sousedy ve vedlejším pokoji. Sprchu i toaletu máte vždy po ruce. Výčet výhod by mohl být mnohem delší. Je ale potřeba také poukázat na fakt, že všechno to pohodlí s sebou nese i nějakou tu povinnost. Pochopitelně je potřeba dobíjet energii, doplňovat čistou vodu a naopak zase vypouštět tu použitou. Koho zajímá praktická stránka cestování v obytňáku, ten ať čte dál.

Vondrášek: Policie na mítíncích Babiše chybovala. Zákrok proti ženě byl ale v pořádku

Nasazení policistů v civilu na mítincích expremiéra Andreje Babiše (ANO) bylo v pořádku, nezvládli však svoji roli a selhali i jejich velitelé. Takto postup policistů hodnotí úřad vnitřní kontroly prezidia a veřejnosti ho sdělil policejní prezident Martin Vondrášek. Ten zároveň řekl, že zásah policistů proti ženě v Českém Krumlově, která jednoho z policistů fyzicky napadla a následně byla zadržena zhruba na hodinu, je podle něj zcela v pořádku.

Policejní prezident doporučil vyhradit místa pro odpůrce, tvrdí ANO. Ten se ohradil

Aktualizováno

Hnutí ANO nově na politických mítincích pokaždé vyhradí místo pro odpůrce. Ve videu na sociálních sítích to uvedl předseda hnutí a bývalý premiér Andrej Babiš (ANO), který minulý týden čelil podle médií na mítincích hlasitým protestům svých odpůrců. Babiš tvrdí, že opatření je na základě doporučení policejního prezidenta Martina Vondráška. Ten to ale razantně odmítá.

Obec, kam Babišovi zakázali vstup: Za ANO tu nikdo nekandiduje, tak proč by měl přijet?

Za ANO tu v komunálních volbách nikdo nekandiduje, tak proč by sem měl Andrej Babiš jezdit? Starostka jihočeské obce Lásenice Eva Jelínková v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětlila, proč expremiérovi místní do vesnice „vstup zakázali“. Babiš se tam původně měl zastavit v úterý v rámci své kampaně, kdy s karavanem objíždí Česko. Nakonec ale musel Lásenici ze svého programu smazat. Nahradil ji zastávkou v Třeboni, odkud jej místní „vyhnali“.