reklama
CNN Prima News karavan

karavan

Výpis příspěvků ke štítku „karavan“

Šafářová o dceři: Je akční, má sportovní geny. Plánují s Plekancem dalšího potomka?

2. července 2021 14:45

Od tří let žila Lucie Šafářová náročným tenisovým kolotočem, klasické dětství neměla. Vypracovala se však na jednu z nejúspěšnějších českých tenistek a nyní spolu se svým partnerem, hokejistou Tomášem Plekancem, dost možná vychovává další sportovní naději. „Zdá se, že Leontýnka bude mít sportovní geny,“ prozradila v rozhovoru pro týdeník 5plus2.

Síla tornáda: Do domu se zapíchly dveře od karavanu. Nikdo v okolí ho přitom nevlastní

25. června 2021 20:08

Tornádo v Moravské Nové Vsi ve čtvrtek večer podle místního starosty poničilo zhruba stovku domů. Lidé už od rána uklízejí spoušť, kterou živel v jejich domovech i na ulicích napáchal. Obrázek rozpadlých budov a převrácených aut je až apokalyptický. Silný vítr dokonce odnesl dveře od karavanu, které skončily zabodnuté ve fasádě jednoho z domů. Na místo se sjíždí desítky dobrovolníků z celé republiky s nabídkou pomoci.

Toyota Proace Verso Nomad Wanderer. Hodí se městu i světu

12. února 2021 23:30

Letecká doprava dostala v roce 2020 direkt, který asi nikdo na světě nečekal. Možná jsme kvůli pandemii koronaviru na startu revoluce v cestování, do kterého mohou výrazně promluvit i automobilky. Obytné modely, vhodné na cestování i každodenní provoz, jsou totiž čím dál víc v módě, což pochopila i Toyota. Nám předvedla model Proace Verso Nomad Wanderer.

reklama