reklama
CNN Prima News homosexuálové

homosexuálové

Výpis příspěvků ke štítku „homosexuálové“

Blaško z SPD se zastal Orbána. Taky homosexuálům necpu svou orientaci, řekl

Europoslanec Hynek Blaško (SPD) se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS zastal maďarského premiéra Viktora Orbána, který prosazuje zákaz šíření materiálů zobrazujících homosexualitu či změnu pohlaví mezi osobami mladšími 18 let. S Blaškem nesouhlasil druhý host pořadu, europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09). „Nejsem příznivcem gejzíru aktivistických oslav. Nový zákon ale směšuje boj proti pedofilům, které srovnává s homosexuály. Míchá tak jablka s hruškami,“ řekl Pospíšil.

Stehlíková: Homosexuální sňatky nejsou apokalypsa. Sníží počet sebevražd adolescentů

Podle členky Výboru pro sexuální menšiny Rady vlády pro lidská práva Džamily Stehlíkové nepředstavují homosexuální sňatky žádnou apokalypsu. „Naopak v zemích, které manželství umožňují, klesl počet sebevražd adolescentů,“ uvedla Stehlíková v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Podle Jany Jochové, předsedkyně Aliance pro rodinu, však spolu s tím klesla i svoboda slova.

Podnikatel Martin Hausenblas: Chci gay sazbu a manželství pro homosexuály

Bojovník za práva homosexuálů Martin Hausenblas touží se svým partnerem po svatbě a dětech. To duhovým párům ale není v České republice povoleno, a tak se dostávají do spousty právních problémů. „Chceme manželství pro všechny, nic víc a nic míň,“ dodává úspěšný český podnikatel, který se jako jeden z prvních Čechů rozhodl po své smrti darovat 30 procent (v odhadech 200-300 miliónů korun) svého majetku charitě.

reklama