CNN Prima News hybrid

hybrid

Výpis příspěvků ke štítku „hybrid“

Test: BMW 530e xDrive vítá budoucnost s tradiční tváří a kvalitou

15. června 2021 23:36

BMW a číslovka 5 k sobě neodmyslitelně patří už několik desetiletí, kdy reprezentativní sedan s tímto označením naplňuje jízdní choutky svých majitelů. Aktuální sedmá generace, která v minulém roce prošla faceliftem, navíc také kráčí vstříc budoucnosti, a to i díky modelu 530e xDrive, který kombinuje benzinový motor s plug-in hybridním pohonem.

EU chce zrušit výhody pro plug-in hybridy. Majitelé je nepoužívají, jak by měli

28. března 2021 08:59

O tom, že tzv. hybridy do zásuvky mohou životnímu prostředí škodit více než jiná auta s normálním pohonem, už jsme při jejich testech několikrát psali. Pokud je totiž pravidelně nedobíjíte, tabulkami deklarované výhody jejich provozu a s nimi spojená úřední zvýhodnění se stávají absurdními chimérami. Dokonce už si toho všimly i evropské orgány, které zvýhodnění plug-in-hybridů zaváděly. Píše o tom německý list Der Tagesspiegel.

Toyota Corolla TS GR Sport 2.0: Věrně slouží a chce sportovat

21. března 2021 10:15

První Toyota se jménem Corolla se na trhu objevila už v roce 1966 a od té doby se jí po celém světě prodalo přes 44 milionů. Jde tedy o historicky nejprodávanější vůz světa, a to už něco znamená – pro firmu závazek, pro kupce očekávání, které jsme měli i nyní u modelu 2.0 TS GR Sport.