Hyundai Tucson

Nejnovější příspěvky k tématu

Nový Tucson: Čistý a sofistikovaný interiér kombinuje maximální komfort a špičkové technologie
Hyundai Tucson

Nový Tucson: Čistý a sofistikovaný interiér kombinuje maximální komfort a špičkové technologie

Nastoupit do sofistikovaného a prostorného interiéru („INTERSPACE“ – spacious interior) zcela nového modelu Tucson znamená vstoupit do přehledně uspořádaného pokoje, v němž se každodenní starosti rozplynou. V interiéru se prostor harmonicky prolíná s technologiemi a informacemi. Dvě ozdobné stříbrné lišty ve tvaru inspirovaném vodopády sahají od středového panelu až do zadních dveří a ladí s vrstvenými prémiovými materiály povrchů v neutrálních odstínech.

Rádce: Jedete na hory a chcete se vyhnout problémům?

24. listopadu 2020 18:40

Už brzy přijde čas zabalit lyže a vyrazit na hory. Takhle vám ale zimní radovánky může znepříjemnit mastná pokuta, A navíc to může být i nebezpečné. I tak běžná věc, jako je uložení tašek nebo lyží do auta má svoje pravidla, která by měl každý dodržovat.

Revoluční a jedinečný exteriér reprezentuje špičkový design v segmentu SUV

24. listopadu 2020 12:35

Zcela nový Tucson není pouhou evolucí předchozí generace. Z hlediska designu totiž představuje pro značku Hyundai doslova revoluci. Karoserie je v porovnání s předchůdcem celkově větší a širší. Její design kombinuje ostré hrany a dynamické proporce s pestrým střídáním ploch. Výsledkem je progresivní vzhled bez kompromisů s charakterem robustního SUV, jímž se Tucson tradičně vyznačuje.

Hyundai spustil celoevropskou službu Charge myHyundai, usnadňující nabíjení na veřejných stanicích

15. listopadu 2020 12:09

Charge myHyundai nabízí majitelům elektromobilů a plug-in hybridních vozů Hyundai ještě více pohodlí a jistoty. Nová služba zpřístupňuje největší síť veřejných nabíjecích stanic v Evropě v partnerství se společností Digital Charging Solutions (DCS). S jedním účtem lze používat více než 175 000 nabíjecích míst v celé Evropě a téměř 350 v České republice. Zákazníci potřebují k využívání služby Charge myHyundai jen jednu aplikaci a jednu kartu. Do projektu jsou na českém trhu zapojeny mimo jiné PRE, E.ON, Ionity a další poskytovatelé.

Soutěž o vůz, poukaz na příslušenství nebo vánoční prémii ve výši 70 000,- Kč

6. listopadu 2020 17:28

Čeští řidiči, kteří se těší na novou generaci modelu Hyundai Tucson, mají skvělou příležitost učinit první krok k objednávce svého nového vozu. Vzhledem k opatřením souvisejícím s pandemií Covid-19 jsou prodejní místa značky Hyundai prozatím uzavřena a prodej nového Tucsonu začal online. Každý zákazník má nyní možnost předobjednat si svůj vůz přes konfigurátor na hyundai.cz a kromě Vánoční prémie ve výši až 70 000 Kč a tradičních benefitů Hyundai vč. sady zimních pneumatik zdarma zároveň získat i dvě další mimořádné výhody.

Zcela nový Hyundai Tucson dokončuje intenzivní testování včetně opatření pro zajištění špičkové kvality

8. září 2020 17:36

Nový Tucson je před oficiálním uvedením na trh důkladně testován. Zkušební program zahrnuje mimo jiné optimalizaci jízdních vlastností a celkové kvality. Automobil nabídne nejen pozoruhodný a jedinečný vzhled, ale také potěšení z jízdy, úsporné motory a praktičnost pro každodenní provoz - od pohonu všech kol po jízdu s přívěsem. Stejně jako jeho předchůdce bude vyráběn v České republice.

Hyundai Tucson přichází s revolučním designem

3. září 2020 19:42

Zcela nový Hyundai Tucson je prvním SUV segmentu C, které vychází vstříc rozličným požadavkům trhu v jednotlivých regionech nabídkou verzí s krátkým nebo dlouhým rozvorem. Vnější vzhled Tucsonu ve stylu „Parametric Dynamics“ nabízí výrazné ostře řezané plochy a unikátní koncept osvětlení. Dvojité uspořádání prostředí řidiče je intuitivní a navržené pro high-tech uživatelský zážitek.

Hlavní zprávy

Spolu v Praze došla trpělivost s Piráty. ANO je ochotné do února podpořit menšinovou radu
Praha

Spolu v Praze došla trpělivost s Piráty. ANO je ochotné do února podpořit menšinovou radu

Koalice Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) se nedohodla s Piráty na spolupráci v Praze a v jednáních pokračovat nebude. Namísto toho zahájí jednání o podpoře menšinové rady, osloví všechny strany v zastupitelstvu s výjimkou SPD. Novinářům to řekli členové vyjednávacího týmu Spolu po úterní schůzce se zástupci Pirátů a STAN. Podle dosluhujícího primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) Spolu stále trvá na tom, že bude mít pozici primátora i většinu v jedenáctičlenné radě města, což je pro Piráty nepřijatelné. Hnutí ANO je ochotné podpořit menšinovou radu koalice Spolu, ale jen do konce února, uvedl předseda zastupitelského klubu hnutí Patrik Nacher.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
14:30

Ukrajina a Rusko si vyměnily po 60 válečných zajatcích

14:08

Kremelská propaganda varuje Rusy před trestem Západu v případě porážky Ruska

13:17

Další ukrajinská velvyslanectví, konkrétně v Rumunsku a Dánsku, obdržela zakrvavené balíčky, oznámil Kuleba.

12:36

Válka na Ukrajině přiměla některé Rusy k výcviku s kalašnikovem

Hyundai Tucson

Zcela nový Hyundai Tucson není pouhou evolucí, nýbrž revolucí designu značky.