CNN Prima News Iveta Fabešová

Iveta Fabešová

Výpis příspěvků ke štítku „Iveta Fabešová“

Cukrář je zkrátka chemik, říká Fabešová. Co inspirovalo její nejnovější dezert?

25. srpna 2021 09:39

Zlaté vejce, limetka, Rubikova kostka či ježek v kleci. Cukrářka Iveta Fabešová se svými dezerty slaví úspěchy po celé republice. Dobu covidovou využila k otevření nové pobočky ve Werichově vile. Jak sama přiznává, cukrařina nejde dělat podle toho, jak se vzbudíte. Vyžaduje velkou přesnost. „Cukrář je zkrátka chemik,“ uvedla ve vysílání pořadu Nový den na CNN Prima NEWS Fabešová.

U rozvodu jsem přišla o vše, říká cukrářka Fabešová. Věneček za dvacku podle ní neexistuje

21. srpna 2021 10:44

Doba věnečků za 20 korun už měla skončit dávno. Nevěřím, že takový věneček například může obsahovat pravou vanilku. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to řekla cukrářka a autorka kuchařek Iveta Fabešová. Té se před rokem její sen o podnikání v gastronomii přetočil vzhůru nohama. Ale nyní už je pro ni situace jiná.

Pohlreich si nebere servítky, Fabešová přišla o kavárny a Čech postaví nový Titanic

27. října 2020 17:24

Pohlreich prozradil, co ho mírně řečeno štve na okénkovém prodeji, Fabešová promluvila o rozvodu a Pavel Nový prozradil, kolik dostal za svoji nejslavnější roli ve filmu S tebou mě baví svět. Anife Vyskočilová zase zavzpomínala na to, jak klofla Ivana Vyskočila a Titanicový nadšenec Ondřej Vrkoč se rozhodl, že nechá postavit novou nepotopitelnou loď. To vše a mnohem více se dozvíte v dnešním našlápnutém díle talkshow 7 pádů Honzy Dědka ve 21:35 na Primě.

Jsme benzinové pumpy, kam nikdo nedovezl benzin, hodnotí Pohlreich situaci restaurací

16. října 2020 10:01

Vládní opatření opět ztížila situaci nejen v pohostinství. To se ale skloňuje v souvislosti s novými nařízeními zřejmě nejvíce. Své o těžké situaci gastronomie vědí i známé osobnosti z tohoto oboru, jako je cukrářka Iveta Fabešová nebo šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Společně připravili hned několik nových projektů. Restaurace, kavárny nebo i cukrárny teď mohou fungovat jen přes výdejní okénko.