CNN Prima News Jan Hnízdil

Jan Hnízdil

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Hnízdil“

Když politici v prestiži soutěží s uklízečkami. Jakou roli mají zákonodárci ve společnosti?

Politici se opakovaně v průzkumech popularity profesí umisťují na nejnižších příčkách. Co do prestiže povolání, tak soutěží s uklízečkami. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedl politolog Lukáš Valeš. Připomněl, že z průzkumů amerických psychiatrů vyplývá, že politika často přitahuje psychicky narušené lidi. Že společnost k zákonodárcům nevzhlíží s obdivem, potvrzuje i politolog Jan Kubáček. Aktuální situace je podle něj tristní – mnozí politici podlehli pocitu nedotknutelnosti, mají navíc dojem, že peprné výrazy pomáhají jejich medializaci. Zdůraznil však, že samozřejmě existují i výjimky, kterým je třeba vzdát čest.

Gumové nemocnice a militantní antivaxeři. Co zaznělo ve speciálu Co Čech, to politik!

Nedělní speciál pořadu Co Čech, to politik! nabídl divákům dvě debaty nejrůznějších expertů, kteří jsou v souvislosti s koronavirovou pandemií velmi často slyšet. Zatímco první diskuse za přítomnosti Hany Roháčové, Romana Prymuly, Zdeňka Hostomského a Jiřího Šinkory se vedla ve velmi klidném duchu, v té druhé došlo k ostrému názorovému střetu. Na jedné straně barikády byl Milan Kubek s Jaroslavem Flegrem a na druhé Lukáš Pollert s Janem Hnízdilem. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala nejzajímavější výroky.

Šinkora a Hnízdil hvězdami superdebaty. V divácké anketě vyhráli nad Prymulou s Kubkem

Téměř dva roky od začátku pandemie koronaviru televize CNN Prima NEWS odvysílala speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě v neděli diskutovalo hned osm tváří epidemie. Podle výsledků ankety diváky „na plné čáře“ přesvědčili dva z nich. Hvězdou první části se stal imunolog Jiří Šinkora, ve druhé hodině byl podle diváků nepřesvědčivější lékař Jan Hnízdil.

Epidemie skončila, není co řešit. Že očkování chrání před nákazou? Naivní, říká Šinkora

Ve speciálním vydání pořadu Co Čech, to politik! se v superdebatě střetlo hned osm hostů. V první hodině se představil epidemiolog Roman Prymula, biochemik Zdeněk Hostomský, imunolog Jiří Šinkora a primářka Kliniky infekčních nemocí v Nemocnici Na Bulovce Hana Roháčová. V druhé části diskutoval šéf České lékařské komory Milan Kubek, evoluční biolog Jaroslav Flegr a lékaři Jan Hnízdil a Lukáš Pollert.

Sledujte ZÁZNAM speciálu Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna od 20:00 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. A ve 22:30 bude druhá hodina mimořádně i na Primě.