CNN Prima News Jan Hnízdil

Jan Hnízdil

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Hnízdil“

Gumové nemocnice a militantní antivaxeři. Co zaznělo ve speciálu Co Čech, to politik!

31. ledna 2022 05:43

Nedělní speciál pořadu Co Čech, to politik! nabídl divákům dvě debaty nejrůznějších expertů, kteří jsou v souvislosti s koronavirovou pandemií velmi často slyšet. Zatímco první diskuse za přítomnosti Hany Roháčové, Romana Prymuly, Zdeňka Hostomského a Jiřího Šinkory se vedla ve velmi klidném duchu, v té druhé došlo k ostrému názorovému střetu. Na jedné straně barikády byl Milan Kubek s Jaroslavem Flegrem a na druhé Lukáš Pollert s Janem Hnízdilem. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala nejzajímavější výroky.

Šinkora a Hnízdil hvězdami superdebaty. V divácké anketě vyhráli nad Prymulou s Kubkem

31. ledna 2022 00:33

Téměř dva roky od začátku pandemie koronaviru televize CNN Prima NEWS odvysílala speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě v neděli diskutovalo hned osm tváří epidemie. Podle výsledků ankety diváky „na plné čáře“ přesvědčili dva z nich. Hvězdou první části se stal imunolog Jiří Šinkora, ve druhé hodině byl podle diváků nepřesvědčivější lékař Jan Hnízdil.

Viděl jsem člověka po vakcíně zemřít, šokoval Pollert. Kubek: Vypouštíte dezinformace

30. ledna 2022 21:47

Lékař Lukáš Pollert v superdebatě pořadu Co Čech, to politik! šokoval informací, že viděl po vakcíně zemřít člověka na plicní embolii. Ačkoli uznal, že neví jistě, zda úmrtí způsobilo přímo očkování. Případ předal Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv. Šéf České lékařské komory Milan Kubek ho kritizoval za dezinformace.

Epidemie skončila, není co řešit. Že očkování chrání před nákazou? Naivní, říká Šinkora

30. ledna 2022 20:10

Ve speciálním vydání pořadu Co Čech, to politik! se v superdebatě střetlo hned osm hostů. V první hodině se představil epidemiolog Roman Prymula, biochemik Zdeněk Hostomský, imunolog Jiří Šinkora a primářka Kliniky infekčních nemocí v Nemocnici Na Bulovce Hana Roháčová. V druhé části diskutoval šéf České lékařské komory Milan Kubek, evoluční biolog Jaroslav Flegr a lékaři Jan Hnízdil a Lukáš Pollert.

Sledujte ZÁZNAM speciálu Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

30. ledna 2022 19:42

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna od 20:00 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. A ve 22:30 bude druhá hodina mimořádně i na Primě.

Ne očkování proti covidu. Českem se šíří petice, kterou podepsalo téměř tisíc lékařů

3. prosince 2021 00:27

Téměř tisícovka českých lékařů podepsala petici proti povinnému plošnému očkování a vakcinaci dětí. Vadí jim, že kdokoliv s odlišným názorem okamžitě obdrží nálepku dezinformátora a přejí si svobodnou diskusi. Vedle praktických lékařů jsou mezi signatáři také například zubaři, veterináři nebo odborníci, kteří mají blízko k alternativní medicíně, například homeopatii. Iniciativu ostře odmítl mj. šéf lékařů Milan Kubek.