reklama
CNN Prima News Jan Hnízdil

Jan Hnízdil

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Hnízdil“

Rouškou se ještě žádné dítě nezadusilo, řekl Kubek a pohádal se s Hnízdilem

6. října 2021 07:10

Covid byl brutálně zneužit pro politické účely, prohlásil v pořadu Co Čech, to politik! lékař Jan Hnízdil. Následně se obul do prezidenta České lékařské komory (ČLK) Milana Kubka kvůli očkování proti koronaviru a počtu lidí, kteří na covid zemřeli. „Nikdo nikdy nezdokladoval, že by bylo 30 tisíc obětí,“ prohlásil. Kubek se ale srdnatě bránil, zpěvák Tomáš Klus spor obou aktérů dokonce pochválil.

Politiky musíme buzerovat a kopat, prohlásil Hnízdil. Od voleb nic dobrého nečeká

5. října 2021 23:31

Lékař Jan Hnízdil nečeká od politiků nic dobrého a stále neví, komu dá v nadcházejících sněmovních volbách svůj hlas. V pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS podotkl, že všechny politiky je potřeba neustále kontrolovat a buzerovat. Zpěvák Tomáš Klus a prezident České lékařské komory Milan Kubek se shodli, že nová kauza kolem premiéra Andreje Babiše jeho hnutí ANO hlasy nesebere.

Sledujte ZÁZNAM Co Čech, to politik!: Koho budou volit Klus nebo Kubek?

5. října 2021 17:02

Do otevření volebních místností už nezbývají ani tři dny. Atmosféra na politické scéně houstne a v dalších hodinách se dají očekávat ještě tvrdší vzájemné útoky. Kdo zatím zvládá kampaň nejlépe a dokáže přesvědčit voliče? Sledujte pořad Co Čech, to politik! s Milanem Kubkem, Tomášem Klusem a Janem Hnízdilem od 18:00 na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Víme, že virus přenáší i očkovaní, varuje Šmucler. Přestaňme lidem říkat nesmysly

3. září 2021 05:42

Podle šéfa České stomatologické komory Romana Šmuclera by se měly přestat lidem říkat nesmysly. Připomněl, že covid může chytit či přenášet i očkovaný člověk. Pojďme lidem přestat říkat nesmysly, u nás nakažené mezi očkovanými netestujeme, varoval v pořadu Co Čech, to politik! Očkování prokazatelně brání před vážnou formou nemoci a těžkým průběhem.

Hnízdil: Flegr ani Hořejší nemají lékařské vzdělání. Kvůli výrokům o mrazácích umírají lidé

2. září 2021 22:03

Na celé pandemii koronaviru lékaře Jana Hnízdila překvapil mediální doprovod. V pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS konstatoval, že žádná jiná nemoc v historii nedostala takový mediální náboj jako onemocnění COVID-19. „A největší prostor dostávali Flegr, Hořejší a Konvalinka. Vláda se na ně odvolávala, žádný ale nemá medicínské vzdělání,“ připomněl. Jejich výroky podle něj měly zničující dopad na psychiku lidí.

Že má Šmucler na svědomí mrtvé, jsem přehnal, uznal Flegr. Najde si jiného zubaře?

2. září 2021 20:17

Od začátku pandemie se biolog Jaroslav Flegr s prezidentem České stomatologické komory Romanem Šmuclerem mnohdy neshodl. Názorový střet vyústil v obvinění Šmuclera, který měl podle Flegra „na rukou krev 30 tisíc mrtvých“. V pořadu Co Čech, to politik! však biolog přiznal, že jednal emotivně. „Když jsem zjistil, co mi vzkazoval pan doktor, byl jsem naštvaný. Normálně lidem netykám, přehnal jsem to,“ uznal.

Sledujte ŽIVĚ Co Čech, to politik! Je podle Flegra a Šmuclera covid politický problém?

2. září 2021 16:49

V pandemii se mnohdy vyjadřovali ke covidové situaci, nyní v pořadu Co Čech, to politik! proberou, co ovlivní podzimní volby do Poslanecké sněmovny. Hosty pořadu budou lékař Jan Hnízdil, prezident České stomatologické komory Roman Šmucler a biolog Jaroslav Flegr. Je podle nich covid problémem medicínským, nebo politickým? Diskuzi sledujte na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku v 18 hodin.

Čeští odmítači koronaviru. Opatřením nevěří celebrity, lékaři ani tisíce občanů

30. října 2020 06:02

Kvůli pandemii koronaviru je na obzoru kolaps nemocnic a obřím denním nárůstům počtu nakažených neulevila ani tvrdá vládní opatření, která však podle odborníků přišla pozdě. V jiné perspektivě se ale zřejmě pohybuje skupina lidí, která koronavirus popírá či zlehčuje. Jedná se o některé české celebrity, ale také o řadu renomovaných lékařů. Proti vládním nařízením navíc brojí tisíce lidí, přičemž někteří i demonstrují.

reklama