CNN Prima News Jaromír Nohavica

Jaromír Nohavica

Výpis příspěvků ke štítku „Jaromír Nohavica“

Hutka: Nohavica mi měl dát po hubě. Největším problémem vlády je ODS, je to strana na odpis

Pětikoalici po volbách fandil, velmi ho však zklamala, Piráty ale bude stále volit, protože jsou dosud čistí. Petr Fiala není skutečným šéfem ODS, Cyrila Svobody by se lidovci měli zbavit a sestavování kandidátky Spolu do Evropských voleb je trapné a hloupé. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedl písničkář Jaroslav Hutka, který 21. dubna slaví 77. narozeniny. Promluvil také o Jarku Nohavicovi, o kterém napsal píseň Udavač z Těšína, nebo o Karlovi Krylovi.

Tričko na podporu Palestiny? Šílenství, říká Novotný. Reagoval i na fotku s Nohavicou

Padesát velkých turnajů za sedm let existence. Organizace Oktagon tak měla při jubilejním turnaji co oslavovat a v Ostravar aréně nabídla podařenou esenci toho, co tuto značku dostalo tak daleko. Skvělá show, napínavé zápasy a silný mix emocí. Vždy se ale najde i něco, co plánovaný průběh akce naruší. Tentokrát například zahraniční zápasníci podporující Palestinu. „Do p*dele, to se zbláznil?! Tohle se nemůže dít,“ komentoval pro Fight Cast promotér Ondřej Novotný situaci, kdy donutil zápasníka, aby zakryl triko s palestinskou vlajkou.

Festival Trnkobraní ve Vizovicích roztančí Jaromír Nohavica a Kryštof či Mirai

Světově unikátní hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní se bude konat tento pátek a sobotu 18. a 19. srpna areál likérky Rudolf Jelínek nedaleko Zlína. Návštěvníci této velkolepé švestkové oslavy se mohou těšit na špičku české i slovenské hudební scény. V pátek fanoušky roztančí Mirai, Jaromír Nohavica, Horkýže slíže nebo Argema. Sobotní program nabídne koncert kapely Kryštof, Tomáše Kluse, Báry Polákové či Visacího zámku. Chybět nebude tradiční velká cena Vizovic v pojídání švestkových knedlíků letos nazvaná Memoriál Kamila Hamerského, jenž vzdá hold nedávno zesnulému matadorovi tohoto švestkového klání, zúčastní se jí i vystupující kapely.

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na festival Benátská! s Impulsem

Je to tady! Dnes se otevřely brány jednoho z nejoblíbenějších festivalů u nás – Benátská! s Impulsem. V libereckém areálu Vesec nabídne 27. – 30. července návštěvníkům bohatý doprovodný program pro celou rodinu, zaměří se i na mladou scénu, a přinese, jak je zde dobrým zvykem, hudební vystoupení napříč žánry. A ještě něco navíc! Od dnešního dne s námi můžete soutěžit o vstupenky a zajistit tak sobě a svému doprovodu vstup na festival ZDARMA.

Nohavica slaví sedmdesát: Napište, že zuby ještě mám a v hospodě si dávám utopence

Až se nám poslední zub vykotlá, / nebudem nadávat z beznaděje, zpíval Jaromír Nohavica v osmdesátých letech. „Písnička s názvem K našim sedmdesátinám vznikla v roce 1984,“ prozrazuje zpěvák pro CNN Prima NEWS. Tehdy mu bylo jednatřicet, 7. června 2023 se dožívá sedmdesátin. V textu z roku 1984 s humorem předpovídal, jak na tom s manželkou Martinou budou právě se sedmi křížky na hrbu. „Jó až nám poslední vlas vypadne / oba se změníme v čaroděje,“ prorokoval písničkář.

Zagorová měla dar, fanoušci jí věřili, shodli se umělci. Ve studiu měla nezvyklý rituál

Hana Zagorová měla dar, shodli se v pořadu 360° textař a producent Michal Horáček a hudební skladatel Petr Malásek. I když tvořila především popovou hudbu, jako zpěvačka dospěla k „vyprávění“, baladám i šansonu. Ať nazpívala cokoli, fanoušci jí to věřili, dodali ve vysílání CNN Prima NEWS. Zavzpomínali také na její nezvyklý rituál, který zpěvačka dodržovala ve studiu.

Nohavica se stěhuje na Slovensko. V Česku a v Polsku mu ruší koncerty kvůli Putinovi

Jeden z nejznámějších českých písničkářů Jarek Nohavica musel kvůli svým postojům přehodnotit koncertní plány. Jelikož v časech ruské agrese odmítnul vrátit vyznamenání od Vladimira Putina, v Polsku mu odřekli celé turné, představení se z vůle pořadatelů ruší i v jeho rodné zemi. Bez omezení tak nyní může hrát jen na Slovensku, kde se nad jeho názory nepozastavují.

KOMENTÁŘ: Nechej těch kydů, odhánělo mě Nohavicovo publikum po dotazu na Putinovu medaili

Když jsem minulý týden dostal nabídku navštívit koncert Jaromíra Nohavici v beskydském Frýdlantu nad Ostravicí, napřed jsem ji odmítl. Posléze mě přemohla zvědavost. Jaké je dnes zpěvákovo publikum? A považuje stejně jako Nohavica medaili od Putina jen za nevinnou uměleckou cenu? Nepřijel jsem do Frýdlantu jako provokatér, na písních Jarka Nohavici jsem vyrostl a mnohé mi pořád planou v srdci. Publikum ale žádný dialog o medaili ani Putinovi nechtělo vést.

Puškinovu medaili od Putina nevrátím. Museli by mě vést na popraviště, prohlásil Klaus

Stejně jako písničkář Jaromír Nohavica odmítá bývalý prezident Václav Klaus vrátit Puškinovu medaili, kterou obdržel od ruského prezidenta Vladimira Putina. Oznámil to v rozhovoru pro web Lidovky.cz. Válku na Ukrajině nepovažuje za dostatečný důvod. „Považuji za dětinské tuto medaili demonstrativně někomu vracet. To je něco, k čemu bych se nesnížil. To bych musel být veden na popraviště, abych něco takového eventuálně mohl udělat,“ prohlásil.