reklama
CNN Prima News kalendář

kalendář

Výpis příspěvků ke štítku „kalendář“

Kalendář sportu na rok 2021. Které akce si kromě olympiády nebo Eura nenechat ujít?

14. ledna 2021 12:32

Už vyvrcholilo mistrovství světa hokejistů do 20 let, rozběhl se světový šampionát v házené a premiérové duely za sebou má zámořská NHL. V roce 2020 museli organizátoři odpískat vinou koronaviru spoustu akcí včetně letní olympiády nebo tenisového svátku Wimbledon. Po přetočení kalendáře na rok 2021 by nabídka měla být v daleko tradičnějším – tedy pestřejším – podání. Na co všechno se mohou sportovní fanoušci těšit?

Trump hraje golf, kalendář má téměř prázdný. Za listopad ale napsal 550 tweetů

25. listopadu 2020 11:25

Od amerických prezidentských voleb uplynuly tři týdny. Dosluhující republikánský prezident Donald Trump, kterého v hlasování porazil demokrat Joe Biden, od té doby zredukoval svou komunikaci s veřejností prakticky jen na sociální síť Twitter. Od voleb 3. listopadu šéf Bílého domu podle webu deníku New York Times (NYT) napsal zhruba 550 tweetů, přičemž asi ve dvou třetinách volby zpochybňoval.

Burešová nechce jezdit na ničem, co má vlastní hlavu. Ani na mně ne, dodal Lambora

2. září 2020 17:21

Po prázdninách se vrátil na televizní obrazovky oblíbený seriál Slunečná, který tak můžete sledovat každé úterý a čtvrtek večer na Primě. Hlavní hrdiny seriálu Marka Lamboru alias Janka Linharta a Evu Burešovou coby Týnu Popelkovou jsme zastihli u focení Slunečného kalendáře v kovbojském stylu, kde samozřejmě nemohli chybět koně. Jaký k těmto zvířatům mají vztah?

Pieta není namístě. Za adoraci nacistů může nedostatek vzdělání, míní Klíma

26. května 2020 23:38

Nakladatelství Naše vojsko vyrábí a prodává kalendáře s portréty nacistických vůdců. Předseda Nadačního fondu obětem holocaustu Michal Klíma na firmu podal trestní oznámení, podle něj porušuje zákon a propaguje hnutí potlačující právo a svobodu člověka. Klíma byl spolu se senátorem Václavem Láskou a předsedou Poslanecké sněmovny Radkem Vondráčkem hostem pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

Naše vojsko prodává kalendáře s nacisty, čelí kvůli tomu trestnímu oznámení

25. května 2020 18:11

Předseda Nadačního fondu obětem holocaustu Michal Klíma podal trestní oznámení kvůli kalendáři s portréty osobností třetí říše pro rok 2021, které vydalo nakladatelství Naše vojsko. Společnost podle něj porušila zákon, který zakazuje propagaci hnutí potlačujícího práva a svobody člověka. Klíma zároveň požádal poslance, aby v zákoně výslovně označili prodej za formu propagace. Napsal to ve vyjádření zaslaném ČTK.

reklama