KSW

Výpis příspěvků ke štítku „KSW“

Pekelnou bitku v KSW ovládl Humburger: Můj nejlepší zápas, jásá. S kým se vrátí do klece?

Parádní vítězství technickým knockoutem ve druhém kole. Všemu navíc přihlíželi i jeho kamarádi z armády. Řeč je o profesionálním vojákovi Dominiku Humburgerovi, který na KSW 91 v Liberci překonal polského soupeře Adriana Dudka. Byla to ale pekelná bitka, ze které i český bijec odcházel se šrámem nad levým okem, ale šťastný. „Byla to pro mě olympiáda, mistrovství světa, prostě nejlepší zápas v životě,“ říká 28letý bojovník.

Šampion Kincl prozradil, kdy se rozhodne o soupeři. Na mě se stojí fronta, říká Vémola

Oba byli na turnaji KSW 87 v třinecké Werk areně a oba odpovídali na dotazy, jak to bude s jejich třetím společným zápasem. Šampion střední divize Patrik Kincl tvrdí, že se ještě nerozhodl. Do pátku chce mít ale jasno. To Karlos Vémola o trilogii nepochybuje. „Vždycky to bude tak, jak řeknu, ne jak chce někdo jiný. Na mě se stojí fronta a já si vybírám,“ říká rázně Terminátor v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Brichta znovu nadchl KSW. Soupeř ze mě udělal lepšího člověka, tvrdí. Žasl Vémola i Kincl

Pověstné „Brichta bomby“ rozehřměly Werk arenu v Třinci. Leo Brichta si na turnaji KSW 87 připsal další úžasné vítězství. Polský tvrďák Roman Szymanski byl skutečně nebezpečným protivníkem, český bijec jej ale nakonec zastavil technickým knokautem ve třetím kole. „Ten výkon byl skvělý, jak zabojoval. Zápas večera!“ měl jasno o Brichtově triumfu například Karlos Vémola.

Česko teď hraje v rámci MMA světa velkou roli, říká Murphy, důležitý muž v organizaci KSW

Na turnaji KSW 87 se představí celkem šest českých bojovníků. Zásluhu na tom má z velké části i Alan Murphy, který zajištuje matchmaking i jednání s médii. Především je ale fanouškem bojových umění. Rodák z Dublinu se zná samozřejmě i s největší hvězdou MMA Conorem McGregorem, o němž psal už v začátcích jeho kariéry. Hrdý Ir však české a polské bojovníky velmi uznává. „Polsko a bojové sporty, to prostě patří k sobě a tento sport tam má dlouholetou tradici, stejně jako v Česku,“ říká Murphy v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Senzační premiéra v KSW: Pešta uškrtil Poláka a poslal vzkaz Martínkovi, Humburger neuspěl

Parádní návrat na vítěznou vlnu. Viktor Pešta si při premiéře v KSW připsal rychlou a suverénní výhru, když polského rivala jménem Filip Stawowy donutil odklepat zápas škrcením už po dvou minutách. „Je to radost, je to úleva. Ten pocit z výhry je vždycky nepopsatelný,“ řekl vítěz v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Poslal také vzkaz potenciálnímu českému soupeři Michalu Martínkovi. Ten obratem reagoval. „Samozřejmě, počítám s tebou, Viki,“ zněla odpověď. Další český bijec na turnaji KSW 86 prohrál bitvu se zkušeným Michalem Michalskim na body.

Vyzýval jsem Vémolu i Procházku, vzpomíná Pešta. Teď má šanci oslovit celé Polsko

V sobotu večer ho čeká velká premiéra. Viktor Pešta totiž poprvé nastoupí do klece polského gigantu KSW. „Směs očekávání, nervozity, těšení se. Je to prostě ten předzápasový pocit, který je vždy stejný. Zápas je zápas,“ hlásí český bojovník z Vratislavi, kde se odehraje turnaj KSW 86. Na stejné akci se představí i další český bijec a voják z povolání Dominik Humburger.

Polský obr KSW se opět valí do Česka. Nabídne zápasy Brichty, Martínka nebo Macka

Proslulá polská MMA organizace KSW se v tomto roce již podruhé představí v Česku. V hokejové aréně v Třinci uspořádá velký turnaj s číslem 87. A fanoušci se mají na co těšit, do klece totiž nastoupí jejich oblíbení bojovníci, jako je Leo Brichta, Michal Martínek nebo Filip Macek. „Jsem opravdu nadšený, že se opět brzy vrátíme do České republiky,“ hlásí promotér Martin Lewandowski.

Peštu čeká premiéra v KSW. A co návrat do Oktagonu? Zdá se, že Ondra trucuje, říká

Zpátky do boje! Viktor Pešta se už v září poprvé představí v polské KSW. Je to další z velkých organizací, v níž nastoupí. Jako teprve druhý Čech, po Karlosi Vémolovi, se probojoval do UFC, kde prošel pěti bitvami – vítězně odcházel z jedné. Pak zkoušel štěstí na ruských kolbištích a poté absolvoval pět duelů v Oktagonu, kde jej dokázal porazit jen Michal Martínek. Pod křídly tuzemského gigantu by si prý klidně zase někdy zazápasil, není prý však odezva.

Fantastický triumf. Český zápasník Brichta vyhrál pekelnou bitvu před 50 000 diváky

Neuvěřitelný zážitek! Národní stadion ve Varšavě opět ovládlo MMA. Polská organizace KSW podruhé uspořádala unikátní turnaj s podtitulem Colosseum. Na první akci tohoto typu se před sedmi lety na stejném místě sešlo skoro 58 tisíc diváků. Tentokrát jich tribuny pojaly opět přes 50 tisíc. A před nimi triumfoval i český bijec Leo Brichta. „Cítím se, jako bych byl ve snu, pořád si nedokážu pořádně představit, co se stalo,“ řekl 26letý zápasník CNN Prima NEWS bezprostředně po vítězství.

MMA zápasník Martínek vstupuje do vyšší ligy. Takové podmínky bych v UFC neměl, říká

V tuzemských luzích a hájích dosáhl vrcholu. Loni v listopadu se český MMA zápasník Michal Martínek stal šampionem těžké váhy v rámci Oktagonu. Jako výslužku za vydařený duel v O2 areně dostal kontrakt s americkou organizací PFL, ovšem pod jejími křídly ani jednou do osmihranné klece nevkročil. Nakonec se stává součástí prestižní evropské značky ACA. „Nebylo o čem,“ říká fighter k novému angažmá.