CNN Prima News kuchařka

kuchařka

Výpis příspěvků ke štítku „kuchařka“

Dobrovolnice za den nakrmí stovky ukrajinských vojáků. Jak ve válce fungují polní kuchyně?

27. října 2022 09:54

Ve válce na Ukrajině sehrávají nezastupitelnou roli kromě vojáků také mnozí civilisté. Patří k nim i dobrovolnice, které mužům v armádě vaří jídla a alespoň trochu jim tak ulehčují náročné dny. Se dvěma kuchařkami se setkal vedoucí zahraniční redakce CNN Prima NEWS Matyáš Zrno. Ženy dokážou v polních podmínkách nakrmit až 600 lidí za den.

Hádka političek o jídlo ve školce v pytli na odpadky: Padlo i přirovnání k Černobylu

31. srpna 2022 06:50

K ostré hádce kvůli přenášení uvařeného jídla v pytlích na odpadky v jedné pražské mateřské škole došlo v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Starostka Prahy 5 a poslankyně Renáta Zajíčková (ODS) a zastupitelka hlavního města a MČ Prahy 5 Eva Horáková (Piráti) se okřikovaly zejména kvůli tomu, kdo mohl situaci zabránit. Zaznělo ale i přirovnání k Černobylu.

Jídlo pro děti v pytlích na odpadky. Kdo to obhajuje, je prase, kritizuje muž pražskou školku

29. srpna 2022 21:38

Skandál ve školce v Praze 5 má pokračování. Kuchařka přenášela uvařené jídlo pro předškoláky v pytlích na odpadky. Fotografie a videa pobouřily rodiče. Někteří žádají odstoupení ředitelky a kuchařky – to se ale nekoná. Za vedení mateřské školy se v pondělí postavila na mimořádné tiskové konferenci starostka městské části.

OBRAZEM: Přišly o domov. Nyní kuchařky z Ukrajiny okouzlují Čechy svými specialitami

16. dubna 2022 22:43

Nenápadné bistro u zastávky Dvorce v pražském Podolí láká na tradiční ukrajinské pokrmy. Hned u okýnka hladové strávníky přivítá milý ukrajinský personál, který mluví lámanou češtinou. Do Česka přitom tyto čtyři Ukrajinky dorazily teprve před pár týdny. S úsměvem na rtech nabízí typické ukrajinské speciality, které samy ručně vyrábí. I za tak krátkou dobu provozu sbírají nadšené ohlasy ze strany českých strávníků.

U rozvodu jsem přišla o vše, říká cukrářka Fabešová. Věneček za dvacku podle ní neexistuje

21. srpna 2021 10:44

Doba věnečků za 20 korun už měla skončit dávno. Nevěřím, že takový věneček například může obsahovat pravou vanilku. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to řekla cukrářka a autorka kuchařek Iveta Fabešová. Té se před rokem její sen o podnikání v gastronomii přetočil vzhůru nohama. Ale nyní už je pro ni situace jiná.

Fiasko kuchařky Kamu. Svůj recept „uvařila“ z fotobanky, fanoušci jsou naštvaní

9. srpna 2021 23:21

Známá česká kuchařka Kamila Rundusová známá pod přezdívkou Kamu to schytává od svých fanoušků. Na sociálních sítích se pochlubila jedním ze svých receptů, který doplnila velmi lákavou fotografií daného jídla. Problém je v tom, že danou fotografii po zdařeném vaření nevyfotila, ale nakoupila ve fotobance. Část jejích příznivců po ní dokonce chce zpět peníze za její dosud nevydanou kuchařku.