CNN Prima News kuchařka

kuchařka

Výpis příspěvků ke štítku „kuchařka“

Hádka političek o jídlo ve školce v pytli na odpadky: Padlo i přirovnání k Černobylu

K ostré hádce kvůli přenášení uvařeného jídla v pytlích na odpadky v jedné pražské mateřské škole došlo v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Starostka Prahy 5 a poslankyně Renáta Zajíčková (ODS) a zastupitelka hlavního města a MČ Prahy 5 Eva Horáková (Piráti) se okřikovaly zejména kvůli tomu, kdo mohl situaci zabránit. Zaznělo ale i přirovnání k Černobylu.

OBRAZEM: Přišly o domov. Nyní kuchařky z Ukrajiny okouzlují Čechy svými specialitami

Nenápadné bistro u zastávky Dvorce v pražském Podolí láká na tradiční ukrajinské pokrmy. Hned u okýnka hladové strávníky přivítá milý ukrajinský personál, který mluví lámanou češtinou. Do Česka přitom tyto čtyři Ukrajinky dorazily teprve před pár týdny. S úsměvem na rtech nabízí typické ukrajinské speciality, které samy ručně vyrábí. I za tak krátkou dobu provozu sbírají nadšené ohlasy ze strany českých strávníků.

Fiasko kuchařky Kamu. Svůj recept „uvařila“ z fotobanky, fanoušci jsou naštvaní

Známá česká kuchařka Kamila Rundusová známá pod přezdívkou Kamu to schytává od svých fanoušků. Na sociálních sítích se pochlubila jedním ze svých receptů, který doplnila velmi lákavou fotografií daného jídla. Problém je v tom, že danou fotografii po zdařeném vaření nevyfotila, ale nakoupila ve fotobance. Část jejích příznivců po ní dokonce chce zpět peníze za její dosud nevydanou kuchařku.