Lada

Výpis příspěvků ke štítku „Lada“

Z dětského domova až na koncertní pódia s největšími hity božského Káji Gotta! Ladislav Bubnár si plní své sny.

Pokud patříte mezi fanoušky několikanásobného zlatého Slavíka, tak se můžete těšit na fenomenální koncert Lady Carneval a největší hity božského Káji, kde vás roztančí Ladislav Bubnár společně s orchestrem Felixe Slováčka mladšího. Akce se koná 19. ledna v pražském Kongresovém centru a 21. ledna v brněnské Zoner Bobyhall.

Svérázné dary pro vdovy po padlých Rusech. Místo peněz dostaly kožichy, přesto děkovaly

Rusové na Ukrajině ztrácí stále mnoho mužů, kteří za sebou zanechávají často nezaopatřené ženy, ať už jde o matky či manželky. Kreml sice slíbil, že se postará, aby tyto vdovy nestrádaly, realita je ale jiná. Místo finanční podpory dostávají „dárky“. Již dříve vdovy obdržely například dorty nebo sady ručníků, jiná skupina žen na Donbasu nyní obdržela kožichy.

Padlým Rusům na Ukrajině „skončila smlouva“. Pozůstalí dostali dorty a ručníky místo milionů

Vojenské pocty a důstojný pohřeb? Toho se padlým Rusům na Ukrajině dostane jen málokdy. Desítky tisíc rodin se musejí často spokojit s dortem nebo sadou ručníků. Kupříkladu Jevgenij Prigožin, zakladatel Vagnerovy skupiny, ztráty svých žoldáků necitlivě označil za „konec smlouvy“. Pozůstalým přitom na začátku války sliboval ruský establishment i nová auta.

Provoz na silnici první třídy blokoval pštros. Utekl majiteli a pobíhal u České Lípy

Aktualizováno

Provoz na silnici I/9 u České Lípy ve středu ráno komplikoval zmateně pobíhající pštros emu, který utekl novému majiteli. Řidiči ve strachu, že jim zvíře vběhne pod auto, zastavovali. Někteří i pořizovali fotografie. Policii Libereckého kraje se zvířecího uprchlíka stále nepodařilo odchytit. Proto se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc.