léto

Výpis příspěvků ke štítku „léto“

Vondráčková představila nový klip. Obula podpatky, s nimiž by na veřejnost nikdy nevyrazila

Rekordérka. Tak se jmenuje nový singl zpěvačky Lucie Vondráčkové. Název jako kdyby odpovídal i jejímu pracovnímu nasazení. Zpěvaččino léto totiž bylo ve znamení příprav. Kromě finalizace alba si stihla zahrát v divadle. Zároveň vychovává své dva kluky, kteří vyžadují mnoho času. Podívejte se na videoklip písně z nové desky, jenž je plný hravosti a barev.

Jak mohou firmy ušetřit? Ekonomové radí zavést v zimě celozávodní dovolenou

Celozávodní dovolená by mohla být v zimě místo v letních měsících. S takovým návrhem přichází ekonom Radim Dohnal. Řekl to v rozhovoru s poradcem premiéra Štěpánem Křečkem. Podle něj by průmyslové provozy mohly tímto způsobem výrazně ušetřit na energiích. Zástupci zaměstnavatelů přiznávají, že některé firmy o tomto opatření uvažují. Odborář Josef Středula takový nápad zkritizoval.

Omamný Omán: Tisíce let stará kultura i panenská příroda. Poznejte ho blíže

Nezapomenutelnou dovolenou vám dnes slíbí kdekdo. Co takhle si ji letos skutečně dopřát? Jste pro? Pak pro vás máme tip na čtyři písmena: Omán. Země, v níž slunce hřeje i po západu, kdy jako by ožívaly Pohádky tisíce a jedné noci, nabízí svým objevitelům bez nadsázky nevídané zážitky. Otevírá se všem, kdo přichází v míru a s touhou poznat nepoznané. Zapomeňte na průměrnost a vyrazte objevovat kouzlo jihovýchodní části Arabského poloostrova a podobně jako Šeherezáda budete mít co vyprávět. Vezmou vás sem třeba světaznalí profesionálové z Exclusive Tours.

Dovolené u moře po prázdninách výrazně zlevní. Kam jezdí Češi nejčastěji a kde si užít září?

Školákům skončily letní prázdniny, mnozí z nich si však během dvouměsíčního volna užili i čas strávený u moře. Jak vypadaly prázdniny z pohledu dovolených a trendů cestovních kanceláří? Vyrazili Češi za odpočinkem do předpokládaných destinací a která místa se naopak stala překvapením? Část uplynulé letní sezony redakci CNN Prima NEWS přiblížily cestovní kanceláře. Zároveň připojily tipy, kam vyrazit za „pozdní letní dovolenou“ v září.

Volna a prázdniny školního roku 2023/24 PŘEHLEDNĚ: Kratší „Vánoce“, ale i tak si děti přilepší

Do školy se ještě nevrátili, přesto už nyní mnozí z nich odpočítávají dny a týdny do dalších prázdnin či prodloužených víkendů. Řeč je o žácích a studentech, kteří již 4. září po dvouměsíční pauze usednou znovu do školních lavic. Momentů, kdy se v pracovním týdnu vyhnou nucenému vstávání na první hodinu, ale bude celá řada. Redakce CNN Prima NEWS pro vás sestavila přehled všech svátků a prázdnin, kdy si děti užijí volna nad rámec víkendů.

Rozlučka s létem ve velkém stylu? Pálavské vinobraní v Mikulově

Letní prázdniny jsou za námi, začíná nový školní rok a tomu jde v patách podzim. Tohle všechno může někomu působit vrásky. Přece jen se ale najdou důvody, proč koloběh času přijmout s lehkostí, možná dokonce radostí. Jedním z nich je bezpochyby Pálavské vinobraní, které ke konci léta neodmyslitelně patří. Letos se koná už šestasedmdesátý ročník. A jak je jeho zvykem, přináší možnost rozloučit se s létem všemi smysly.