CNN Prima News Liberecko

Liberecko

Výpis příspěvků ke štítku „Liberecko“

Detaily rozbití mezinárodního gangu. Zadržený Čech měl se svou firmou převážet tuny kokainu

27. listopadu 2022 23:41

Mezi devět Čechů, kteří byli zadrženi v rámci rozsáhlé zatýkací akce po celé Evropě a v zámoří, patří také majitel jedné z přepravních firem z Liberce. Více než čtyři desítky lidí tvořily jednu z nejnebezpečnějších zločineckých skupin v Evropské unii, přičemž podstatná část jejich byznysu podle informací CNN Prima NEWS připadala na obchod s drogami. Zdroj obeznámený s vyšetřováním prozradil, že se v kamionech vozily tuny kokainu. A právě na jeho přepravě se měl podílet i speditér z Liberce.

Hrozivé záběry nehody na Liberecku: Obytný vůz se po srážce s autem rozpadl. Šlo o úmysl?

6. června 2022 19:29

Hrozivě vypadající čelní střet osobního auta s obytným vozem na Liberecku zachytila palubní kamera jednoho z řidičů. Proč osobní auto přejelo do protisměru, zatím není jasné, okolnosti jsou ale velmi podivné. Podle dopravního experta navíc záběry na zcela zničené obytné auto dokazují, jak nebezpečné je trávit jízdu v obytném prostoru, který posádku nijak nechrání.

Řidiče museli vystříhat, oživovali ho marně. Na Českolipsku mu nedal přednost sypač

6. prosince 2021 08:45
Aktualizováno

Na silnici I/9 u Sosnové na Českolipsku zemřel v pondělí ráno senior za volantem osobního auta. Narazil do sypače, který vjížděl z vedlejší silnice a nedal mu přednost. Muž na místě svým zraněním podlehl, řekla ČTK českolipská policejní mluvčí Ivana Baláková. Okolnosti nehody policie vyšetřuje. Kvůli nehodě byla na několik hodin uzavřena silnice I/9 u Sosnové.

Bouře s krupobitím se přehnala Libereckem, řidiči se potýkali s vodou na vozovkách

25. května 2021 20:47

Blesková bouře doprovázená krupobitím se přehnala v úterý vpodvečer přes Liberecko. Potíže nadělala zejména řidičům, kteří museli výrazně ubrat plyn. Stěrače nestíhaly odvádět velké množství vody a silnice pokryla bílá vrstva drobných krup, které vypadaly jako sníh. Na některých místech zůstávala na vozovce i voda, kterou nezvládaly pojmout kanály.