reklama
CNN Prima News Liberecko

Liberecko

Výpis příspěvků ke štítku „Liberecko“

Bouře s krupobitím se přehnala Libereckem, řidiči se potýkali s vodou na vozovkách

25. května 2021 20:47

Blesková bouře doprovázená krupobitím se přehnala v úterý vpodvečer přes Liberecko. Potíže nadělala zejména řidičům, kteří museli výrazně ubrat plyn. Stěrače nestíhaly odvádět velké množství vody a silnice pokryla bílá vrstva drobných krup, které vypadaly jako sníh. Na některých místech zůstávala na vozovce i voda, kterou nezvládaly pojmout kanály.

S koronavirem v Česku zemřelo první dítě, potvrdil ÚZIS. Šlo o malou holčičku

9. prosince 2020 17:46

S nemocí COVID-19 v České republice zemřelo první dítě do 14 let, potvrdila CNN Prima NEWS ve středu mluvčí Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) Lenka Svobodová. S ohledem na ochranu osobních údajů nesdělila další informace. Statistiky na webu ministerstva zdravotnictví ale ukazují, že mělo jít o miminko z Liberecka, které se nedožilo ani jednoho roku. Mluvčí ministerstva zdravotnictví Barbora Peterová informaci nepotvrdila, ale ani nevyvrátila.

Řidič jel v protisměru dál, i když ho na to ostatní upozornili. Nyní je obviněný

26. listopadu 2020 20:22

Neuvěřitelné chování řidiče jedoucího po rychlostní silnici na Liberecku v protisměru zaznamenala kamera v jednom z vozů. Přestože se auto podařilo řidičům jedoucím ve správném směru zastavit a upozornit muže za volantem, že jede špatně, rozjel se a pokračoval dál. Policisté ho zastavili až po dalších čtyřech kilometrech. Stalo se to na konci srpna a nyní na konci listopadu policisté sedmasedmdesátiletého řidiče obvinili.

Na Semilsku hoří výrobní a skladovací hala, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu

28. října 2020 19:00
Aktualizováno

Na Semilsku hoří výrobní a skladovací hala, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. Zasahují jednotky z Libereckého a Královéhradeckého kraje. „Jedná se o požár objektu v plném rozsahu." popsali hasiči, kteří vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. K průmyslové stavbě v Roztokách u Jilemnice už vyjelo 10 jednotek. „Na místě probíhá mezikrajská spolupráce," popsali stručně zasahující liberečtí hasiči na Twitteru.

Před obchodem na Liberecku ležel mrtvý muž, policie hledá bílou dodávku

14. října 2020 14:11
Aktualizováno

Kriminalisté prověřují okolnosti úmrtí 73ti letého muže, kterého našli kolemjdoucí na silnici v Mníšku na Liberecku. Vyšetřovatelé sice vyloučili cizí zavinění, nicméně okolnosti mužovy smrti nejsou zcela jasné. Policisté tak hledají další svědky a to právě kvůli objasnění celého případu. Zajímá je hlavně tato bílá dodávka. S jejím řidičem by si kriminalisté rádi promluvili. Vůz totiž osudný večer 21. září projížděl kolem místa, kudy měl jít i senior. Šofér dodávky, který může mít důležité informace, případně i další svědci, se tak mají ozvat na tísňovou linku 158

reklama