CNN Prima News manévr

manévr

Výpis příspěvků ke štítku „manévr“

Rusko po cvičení stahuje část vojsk od hranic s Ukrajinou. Invaze ale stále hrozí

15. února 2022 10:10

Část ruských vojáků, soustředěných u hranic s Ukrajinou, se po skončení cvičení vrací na základny, oznámilo v pondělí ruské ministerstvo obrany. Na hranicích ale nadále probíhají rozsáhlé vojenské manévry, podle britské diplomacie je hrozba invaze stále bezprostřední. Británie bude muset vidět úplné stažení ruských jednotek od hranic s Ukrajinou, aby uvěřila, že Moskva nic neplánuje, uvedla ministryně zahraničí Liz Trussová.

Mami, to bolí. Matce zastřelili syna na silnici kvůli prostředníčku, umřel jí v náručí

22. května 2021 23:53

Teprve šestiletý chlapec zemřel v autě poté, co ho postřelil muž z jiného vozu. Zřejmě ho vyprovokovala situace, která nastala na silnici. Matka chlapce totiž na řidičku, s níž muž v autě jel, kvůli nebezpečnému manévru ukázala prostředníček. Spolujezdec následně vytáhl zbraň, vystřelil ženě do auta a zasáhl chlapce, píší zahraniční média.

Řidič kličkoval po silnici jako šílenec. Porušil vše, co mohl, říká dopravní expert

1. dubna 2021 14:54

Policisté na Liberecku vyšetřují případ agresivního předjíždění, které zachytila palubní kamera. Řidič stříbrného vozu podle dopravního experta Romana Budského porušil vše, co mohl. V centru Vratislavic nad Nisou v dopravní špičce opakovaně předjížděl tak, že protijedoucí i předjíždění řidiči museli buď úplně zastavit, nebo výrazně přibrzdit, aby zabránili srážce. Reportér CNN Prima NEWS hovořil s autorem videa i s řidičem ohroženým v protisměru.