CNN Prima News Mesut Özil

Mesut Özil

Výpis příspěvků ke štítku „Mesut Özil“

Slavní fotbalisté se zatoulali na olympiádu? Bale se dal na překážky, Özil dělá taekwondo

6. srpna 2021 16:28

Do Tokia dorazilo více než 11 000 sportovců a není se čemu divit, že v tomto množství se najdou olympionici, kteří jsou podobní někomu jinému slavnému. Na sociálních sítích lidé upozornili především na několik fotbalových celebrit, které mají na hrách v Tokiu – aspoň podle obličeje – své „klony“. Podívejte se v GALERII.

Mourinho zpražil Özila: Tvá holka spala se všemi hráči z Milána, i s jejich trenéry

19. července 2021 12:46

Hvězdný fotbalový trenér José Mourinho dal podle prezidenta Realu Madrid Florentina Péreze před časem pěkně ostrou sodu záložníkovi Mesutu Özilovi. Portugalský trenér měl německému fotbalistovi tureckého původu v době jejich společného působení ve španělském Realu Madrid sdělit nelichotivé informace o jeho tehdejší přítelkyni. Ta podle Mourinha spala s hráči italských velkoklubů Inter a AC Milán a stejně tak i s trenéry těchto klubů. Vyplývá to z uniklých nahrávek Florentina Péreze.

Schick jako Spider-Man, který zamotal Marshalla do sítě. Český gól pobláznil internet

14. června 2021 18:46

Gól, který pobláznil celý fotbalový svět. Druhá trefa českého útočníka Patrika Schicka z utkání na fotbalovém Euru proti Skotsku pobláznila internet. Výstavní rána z poloviny hřiště bude určitě aspirovat na nejhezčí trefu celého turnaje, ihned po pondělním zápase, jenž Češi vyhráli 2:0, se ale stala předmětem fórků a komentářů na sociálních sítích.

Arsenal se konečně zbaví nehrajícího rentiéra. Odstavený Özil bere týdně 10 milionů

6. ledna 2021 16:48

Maximální výdělek za minimum práce. Mesut Özil neodehrál od března jediný soutěžní zápas, ačkoliv je nejlépe placeným fotbalistou londýnského Arsenalu. Německý „rentiér“ bere každý týden 350 tisíc liber (přes 10 milionů korun) podle kontraktu, který podepsal na začátku roku 2018. I když se těší z velmi luxusního příjmu, rád by si zahrál i zápas, což se mu zřejmě brzy splní. Ne v Anglii, ale s největší pravděpodobností v Turecku.

Fotbalový mistr světa Griezmann nebude kvůli Ujgurům propagovat čínské telefony Huawei

10. prosince 2020 21:43

Fotbalový mistr světa Francouz Antoine Griezmann se rozhodl okamžitě ukončit komerční spolupráci s čínskou společností Huawei. Útočníkovi Barcelony vadí, že čínská vláda údajně používá vyspělé technologie této firmy k pronásledování Ujgurů. O svém kroku informoval Griezmann, jenž byl jednou z tváří Huawei od roku 2017, na Instagramu.

Populární maskot se vrací na scénu. Comeback vyhozeného Gunnersaura těší také Özila

11. listopadu 2020 18:28

Když byl v říjnu v rámci úspor vyhozen Jerry Quy, který se na domácích zápasech londýnského Arsenalu staral fanouškům o zábavu v přestrojení za dinosaura, příznivci „Kanonýrů“ byli rázem pořádně rozezlení. Propuštění představitele Gunnersaura se nelíbilo ani momentálně nehrající hvězdě Londýňanů Mesutu Özilovi. Teď je slavný maskot zpět na Emirates Stadium.

Arsenal v krizi šetří a vyhodil i slavného dinosaura. Pomoc nabízí fanoušci i Özil

6. října 2020 19:24

Koronavirová pandemie zaklekává na kluby napříč všemi sporty. Kvůli mizivým – nebo často žádným – příjmům ze vstupného musí organizace šetřit, a tak propouští ne tolik potřebné zaměstnance. Fotbalový Arsenal Londýn říznul do svých řad poměrně radikálně a dal výpověď 55 lidem. Jedním z nich je i Jerry Quy. Muž, který posledních 27 let bavil fanoušky na stadionu v roli maskota Gunnersaura. Fanoušci na jeho podporu nyní vybírají peníze a pomocnou ruku nabízí také záložník Mesut Özil.