reklama

Senior měl dvojnásobnou vraždou vyřešit milenecký propletenec. Jde rovnou do vazby

Sokolovský soud v úterý poslal do vazby šedesátiletého muže, kterého policisté obvinili z dvojnásobné vraždy. Senior měl o víkendu zastřelit legálně drženou zbraní muže a ženu. Zřejmě se tak rozhodl ukončit složitý milenecký propletenec.

reklama

Václav K., obviněný z dvojnásobné vraždy, před kamerou mluvit nechtěl. V sobotu na polní cestě u Horního Slavkova na Sokolovsku podle kriminalistů zastřelil dva lidi, sám pak zavolal na policii a psychicky zkolaboval. Policisté ho vyslechli a obvinili dva dny na to.

„Šedesátiletého muže jsme obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy. V případě odsouzení mu hrozí výjimečný trest,“ sdělil policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Při cestě do cely ho museli podpírat

Podle advokátky obviněného muže je dvojnásobná vražda rodinnou tragédií, senior všeho lituje a psychicky je na tom velmi špatně. Přímo v jednací síni prý téměř nemluvil, soudci měl jen oznámit, že proti vazbě nebude podávat stížnost. Při cestě zpět do cely ho policejní eskorta musela podpírat.

Motivem dvojnásobné vraždy byla zřejmě žárlivost. První obětí vraždy je pětatřicetiletá žena, která měla být střelcovou milenkou. Po sobě zanechala manžela a tři děti. Druhou obětí je pak jedenačtyřicetiletý muž, který měl být taktéž ženin milenec. Podle našich informací muž obviněný z vraždy oba delší dobu sledoval. Dvojnásobnou vraždou nedaleko středověkého popraviště tak zřejmě skončil složitý milostný propletenec několika lidí.

Tagy:

Hlavní zprávy

Počet křesťanů klesá, raduje se Pirát. Církev má podle něj špatný vliv na společnost
Politika

Počet křesťanů klesá, raduje se Pirát. Církev má podle něj špatný vliv na společnost

Počet křesťanů hlásících se ke katolické církvi se za posledních deset let snížil o 340 tisíc, vyplývá to z dat Českého statistického úřadu. V pondělí v podvečer na to upozornil pražský pirátský radní pro bydlení Adam Zábranský s tím, že to není špatná zpráva. Katolická církev v Česku pod vedením kardinála Dominika Duky má podle něj na společnost negativní vliv.

Nechá se Djokovič očkovat? Pokud ne, bude mít utrum také na Roland Garros
Tenis

Nechá se Djokovič očkovat? Pokud ne, bude mít utrum také na Roland Garros

Loni Novak Djokovič vyhrál Australian Open a při další grandslamové zastávce v Paříži si přivlastnil Pohár mušketýrů. Jisté je, že letos v australském Melbourne trůn přenechá někomu jinému. A zdá se, že ani na Roland Garros nebude mít možnost obhajovat titul z roku 2021. Francie totiž zpřísnila protikoronavirová opatření, kvůli kterým neočkovaní nemohou prakticky nic.

Záhadná nemoc postihuje mladé lidi v Kanadě. Experti netuší, co vážné potíže způsobuje

Kanadu znepokojuje záhadná nemoc, která postihuje především mladé lidi. Jde o neurologickou chorobu, která se projevuje nespavostí, halucinacemi nebo problémy s myšlením. Oficiální počet nemocných je 48, podle zdrojů webu The Guardian jich ale může být až 150. Experti se přou, co nemoc způsobuje. Podle některých informací se však úřady chystají oznámit, že za vším stála špatná diagnostika.

Farský je vlastizrádce. Jeho stáž v USA je protistátní činnost, zdůrazňuje Okamura

Předseda SPD Tomio Okamura se znovu ostře pustil do poslance Jana Farského (STAN) za jeho osmiměsíční stáž na americké univerzitě v Oregonu. Podle něj politik svým odjezdem, o kterém věděl již před loňskými říjnovými volbami, podvedl voliče. Vzhledem k tomu, co bude Farský v USA studovat, Okamura neváhal v souvislosti s ním použít pojem „vlastizrádce“.

reklama

Domácí zpravodajství

Zemřela zpěvačka Horká, měla se úmyslně nakazit koronavirem. Jste odpad, vzkazuje syn

Ve věku 57 let zemřela zpěvačka folkové kapely Asonance Hana Horká. I když příčinu úmrtí kapela nezveřejnila, na sociálních sítích se množí spekulace, že s ním mohl souviset covid, který nedávno prodělala. Koronavirem se měla nakazit úmyslně, což nepřímo potvrdil i její syn. „Sebrali jste mi maminku, která si na vašem základě stavěla veškeré svoje argumenty,“ napsal v komentáři, kde označil některé odborníky, kteří se vyjadřovali k pandemii.

reklama