reklama
CNN Prima News nedůvěra

nedůvěra

Výpis příspěvků ke štítku „nedůvěra“

Balšínek: Odpor společnosti plyne z toho, že vláda neříká pravdu a neumí komunikovat

21. listopadu 2021 15:50

Šéfredaktor webu Echo24 Dalibor Balšínek ve vysílání CNN Prima NEWS sdělil, že odpor společnosti pramení z toho, že vláda neříká pravdu a nekomunikuje důvěryhodně. „Musí zde být opatření, kterým budou lidé rozumět. Není to otázka restrikcí, ale důvěryhodnosti. Veškerý odpor společnosti, který vzniká, plyne z toho, že jí vláda Andreje Babiše neříkala pravdu,“ podotkl.

Babiš: Ministerstvo zahraničí o vakcínách nerozhoduje, Petříček jel předvolební kampaň

13. dubna 2021 19:24

Ministerstvo zahraničí o vakcínách nerozhoduje, Petříček jel svou předvolební kampaň, řekl v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS premiér Andrej Babiš (ANO). Podle něj byly komentáře Tomáše Petříčka (ČSSD) ohledně dodávek vakcín proti koronaviru pouze mediální připomínky, protože očkovací látky objednává resort zdravotnictví. Petříček skončil jako šéf diplomacie poté, co ho odvolal vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD).

Chaos a nedůvěra v politiku. Hamáček kritizuje opozici za neprodloužení nouzového stavu

11. února 2021 22:31

Výsledkem dnešního rozhodnutí Poslanecké sněmovny o neprodloužení nouzového stavu po 14. únoru bude chaos a nedůvěra v politiku jako celek. Na Twitteru to uvedl vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Vláda žádala kvůli koronavirové pandemii dolní komoru o dalších 30 dnů stavu nouze, poslanci to ale odmítli, stejně jako návrh lidovce Stanislava Juránka na prodloužení nouzového stavu o dva týdny. Skončí tak s nedělí.

reklama