reklama
CNN Prima News nedůvěra

nedůvěra

Výpis příspěvků ke štítku „nedůvěra“

Babiš: Ministerstvo zahraničí o vakcínách nerozhoduje, Petříček jel předvolební kampaň

Ministerstvo zahraničí o vakcínách nerozhoduje, Petříček jel svou předvolební kampaň, řekl v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS premiér Andrej Babiš (ANO). Podle něj byly komentáře Tomáše Petříčka (ČSSD) ohledně dodávek vakcín proti koronaviru pouze mediální připomínky, protože očkovací látky objednává resort zdravotnictví. Petříček skončil jako šéf diplomacie poté, co ho odvolal vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD).

Chaos a nedůvěra v politiku. Hamáček kritizuje opozici za neprodloužení nouzového stavu

Výsledkem dnešního rozhodnutí Poslanecké sněmovny o neprodloužení nouzového stavu po 14. únoru bude chaos a nedůvěra v politiku jako celek. Na Twitteru to uvedl vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Vláda žádala kvůli koronavirové pandemii dolní komoru o dalších 30 dnů stavu nouze, poslanci to ale odmítli, stejně jako návrh lidovce Stanislava Juránka na prodloužení nouzového stavu o dva týdny. Skončí tak s nedělí.

Klesá počet zájemců o očkování, může to souviset s nedůvěrou k vládě, ukázal výzkum

Až polovina lidí vyjádřila v září ochotu nechat se očkovat proti koronaviru, od té doby ale číslo klesá, upozornil výzkum projektu Život během pandemie. Ten odhalil i fakt, že ochotu lidí nechat se testovat by zvýšila jistota finanční kompenzace v případě, že by je pozitivní výsledek testu a následná povinná karanténa připravily o část příjmů.

reklama