Neuvěřitelná scéna v autobuse. Řidič s cestujícím po sobě stříleli za jízdy, ukazuje video

Přestřelka řidiče s cestujícím přímo v autobuse

Velké drama se odehrálo v autobuse hromadné dopravy v americkém městě Charlotte. Hádka řidiče s jedním z cestujících totiž vygradovala do regulérní přestřelky. Oba muži po sobě pálili nejdřív uvnitř vozu mezi vyděšenými cestujícími, následně pak i venku. Incident se neobešel bez zranění, ale zatímco řidič se zotavuje doma, agresivní cestující putoval z nemocnice rovnou za mříže, informuje stanice CNN.

Video z incidentu, který se stal 18. května, zveřejnil dopravní podnik města Charlotte. Podle informací stanice WSOC se řidiči Davidu Fullardovi nelíbilo, že 22letý Omarri Shariff Tobias chce cestovat bez placení. Tobias chtěl následně vystoupit, což ale Fullard odmítl s tím, že nejsou na autobusové zastávce. Hádka následně pokračovala a Tobias začal řidiči vyhrožovat. Na záběrech je vidět, jak na chvíli zmizí mimo Fullardův zorný úhel a vytáhne zbraň, kterou namíří na řidiče. Jenže to, co následuje, vůbec neočekával.

Řidič za jízdy rovněž vytáhl zbraň a následovala drsná přestřelka. V ní Tobias tahal rozhodně za kratší konec a snažil se odplazit se dozadu, kde se ukrývali vyděšení cestující. Ani to však řidiči nebránilo ještě několikrát směrem na prchajícího mladíka vystřelit. Fullard dokonce pronásledoval Tobiase i mimo autobus, kde po něm ještě naposledy vystřelil.

ČTĚTE TAKÉ: Řidička zkolabovala, autobus plný dětí zachránil školák. Hrdinský počin zachytila kamera

Scéna jak z Divokého západu se neobešla bez zranění obou aktérů. Fullard utrpěl střelné poranění na ruce, Tobias v oblasti břicha. Zatímco řidič se ze zranění zotavuje doma, Tobias putoval z nemocnice rovnou do vazby. Na krku má obvinění z ublížení na zdraví smrtelnou zbraní a vyhrožování, píše CNN.

Fullard sice zatím z ničeho obviněn nebyl, bez trestu ale také nevyvázl. Jeho zaměstnavatel ho totiž propustil. Ve zveřejněném vyjádření pak píše, že se Fullard provinil proti zákazu nosit u sebe zbraň během výkonu služby. Fullard pro dopravní podnik pracoval 19 let.

Tagy: