CNN Prima News Ondřej Neff

Ondřej Neff

Výpis příspěvků ke štítku „Ondřej Neff“

Jandák se zastal Prymuly: Kdo vás odstřelil, komu jste vadil? Po vás nastal chaos

18. ledna 2022 22:18

Jepičí život vakcinologa Romana Prymuly v čele ministerstva zdravotnictví byl způsoben tím, že někomu vadil, je přesvědčen bývalý politik a herec Vítězslav Jandák. V pořadu Co Čech, to politik dodal, že po Prymulově odchodu z resortu nastal „odborný chaos“, jelikož se vyrojily desítky expertů, kteří se najednou začali vyjadřovat k pandemii koronaviru. Prymula podotkl, že ho odchod z politiky příliš nemrzí, protože mu více vyhovuje pozice odborníka.

Jako u blbejch na dvorku. Chaos už dosáhl vrcholu, kritizuje Neff vládní opatření

18. ledna 2022 20:40

Komunikační chaos ministerstva zdravotnictví už dosáhl vrcholu. Je to jako „u blbejch na dvorku“, nešetřil kritikou na konto vládních opatření spisovatel Ondřej Neff v pořadu Co Čech, to politik na CNN Prima NEWS. Třebaže sám podporuje vakcinaci, nelíbí se mu, že vláda otálí se zrušením vyhlášky o povinném očkování. Komunikace ze strany ministra Vlastimila Válka (TOP 09) a jeho resortu není nejšťastnější ani podle dalších dvou hostů pořadu – exministra Romana Prymuly a bývalého politika Vítězslava Jandáka.

Bavorský model? Hovadina, řekl Ševčík a přirovnal ho k nacismu. Demagogie, reagoval Neff

18. listopadu 2021 20:12

Bavorský model protikoronavirových opatření a uznávání protilátek se stal předmětem hádky v pořadu Co Čech, to politik. Proděkan Národohospodářské fakulty VŠE v Praze Miroslav Ševčík označil chystané restrikce za „totální hovadinu“ a „ideologii covidismu“, kterou přirovnal k nacismu. Na jeho slova reagovali hlavní ekonom Petr Bartoň i spisovatel Ondřej Neff, který Ševčíka obvinil z demagogie.

Kancléř Mynář musí bojovat s žumpou. Neodsuzoval bych ho, říká herec Vyskočil

19. října 2021 20:38

Chování mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka i kancléře Vratislava Mynáře je pochopitelné, uvedl v pořadu Co Čech, to politik! herec Ivan Vyskočil. Spolupracovníci Miloše Zemana totiž podle něj musí bojovat s „žumpou“, kterou představují kritici Hradu, upřesnil ve vysílání CNN Prima NEWS. S tím však nesouhlasil spisovatel Ondřej Neff, který mlžení o zdravotním stavu hlavy státu označil za selhání.

Ovčáčkovy žalmy mají konotaci smrti, šokují mě, říká Kocáb po hospitalizaci Zemana

14. září 2021 19:50

Žalmy mluvčího prezidenta Miloše Zemana nesou konotaci smrti. V pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS to řekl hudebník a politik Michael Kocáb, který dodal, že ho vyjádření Jiřího Ovčáčka na sociálních sítích šokovalo. Kromě Kocába byli hosty vysílání spisovatel a novinář Ondřej Neff a hlavní epidemiolog IKEM Petr Smejkal.

Sledujte ŽIVĚ: Ovlivní volby Zeman s Klausem? Odpoví Kocáb, Neff i epidemiolog Smejkal

14. září 2021 17:41

Co se děje s Milošem Zemanem? Měl by Jiří Ovčáček sdělit národu aktuální zdravotní stav prezidenta, nebo stačí citování žalmů z Bible? Je namístě drsný humor českých sociálních sítích? V roli komentátorů aktuálních událostí se v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS představí zpěvák Michael Kocáb, spisovatel Ondřej Neff a epidemiolog Petr Smejkal. Sledujte pořad na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Politik Václav Krása: Na literatuře je krásné, že si postavy musíme sami vymodelovat

14. května 2020 20:22

Povinná četba je mezi mnoha studenty neoblíbená. Mladiství obecně nemají rádi to, co jim dospělí nařizují. Četba přitom podporuje nejen představivost, ale také obohacuje mozek. Měla by tedy ve školách zůstat? Nejen o tom mluvili hosté čtvrtečního Silného hlasu Markéty Fialové – jaderná fyzička Dana Drábová a politik a předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása. Do debaty se zapojil i spisovatel a publicista Ondřej Neff.