reklama
CNN Prima News Ondřej Neff

Ondřej Neff

Výpis příspěvků ke štítku „Ondřej Neff“

Ovčáčkovy žalmy mají konotaci smrti, šokují mě, říká Kocáb po hospitalizaci Zemana

14. září 2021 19:50

Žalmy mluvčího prezidenta Miloše Zemana nesou konotaci smrti. V pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS to řekl hudebník a politik Michael Kocáb, který dodal, že ho vyjádření Jiřího Ovčáčka na sociálních sítích šokovalo. Kromě Kocába byli hosty vysílání spisovatel a novinář Ondřej Neff a hlavní epidemiolog IKEM Petr Smejkal.

Sledujte ŽIVĚ: Ovlivní volby Zeman s Klausem? Odpoví Kocáb, Neff i epidemiolog Smejkal

14. září 2021 17:41

Co se děje s Milošem Zemanem? Měl by Jiří Ovčáček sdělit národu aktuální zdravotní stav prezidenta, nebo stačí citování žalmů z Bible? Je namístě drsný humor českých sociálních sítích? V roli komentátorů aktuálních událostí se v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS představí zpěvák Michael Kocáb, spisovatel Ondřej Neff a epidemiolog Petr Smejkal. Sledujte pořad na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Politik Václav Krása: Na literatuře je krásné, že si postavy musíme sami vymodelovat

14. května 2020 20:22

Povinná četba je mezi mnoha studenty neoblíbená. Mladiství obecně nemají rádi to, co jim dospělí nařizují. Četba přitom podporuje nejen představivost, ale také obohacuje mozek. Měla by tedy ve školách zůstat? Nejen o tom mluvili hosté čtvrtečního Silného hlasu Markéty Fialové – jaderná fyzička Dana Drábová a politik a předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása. Do debaty se zapojil i spisovatel a publicista Ondřej Neff.

reklama