CNN Prima News opoziční strany

opoziční strany

Výpis příspěvků ke štítku „opoziční strany“

Nečas: Odjezd poslance na osmiměsíční zahraniční stáž? Neuvěřitelné, lapám po dechu

12. ledna 2022 23:51

Bývalý premiér Petr Nečas (ODS) si dle svých slov nedokáže představit, že by po zvolení do Poslanecké sněmovny na osm měsíců odjel na zahraniční stáž, jako je tomu v případě zákonodárce Jana Farského (STAN). Sám podobné stáže sice absolvoval, ale osmiměsíční absenci v dolní komoře okomentoval jako neuvěřitelnou. V pořadu 360° odhadl, že Farský půjde do sebe a nakonec neodjede.

Tisková konference po jednání Pirátů a STAN na téma očkování

20. ledna 2021 10:58

Česká pirátská strana společně se Starosty a nezávislými informovali na tiskové konferenci o svých závěrech k očkovací strategii. Dlouhodobě mají problém s Babišovým systémem nakládání s vakcínami i očkovacím plánem. Sledujte jejich jednání plánované od 11:00 živě ze Sněmovny přímo v tomto článku.

Zraky upřené na Olomouc. Spolupráci STAN a Pirátů ovlivní i výsledek krajských voleb

12. srpna 2020 15:33

O tom, zda spolu půjdou opoziční Piráti a Starostové a nezávislí (STAN) společně do sněmovních voleb, může do značné míry rozhodnout i úspěch, nebo naopak neúspěch krajské koalice obou stran v Olomouckém kraji v podzimních volbách. Lídři tamní kandidátky jsou si toho dobře vědomi. Jak vlastně olomoucká koalice vznikala a co z ní plyne pro případné spojení sil pro volby do Sněmovny?