CNN Prima News Petr Holec

Petr Holec

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Holec“

Vláda zastupuje bohaté. Musí pustit chlup i chudším voličům ANO a SPD, míní komentátoři

21. března 2022 18:49

Pomoc Ukrajincům, kteří prchají před válkou, je správná. Nesmíme ale zapomínat na chudší obyvatele, na které už nyní dramaticky dopadá palivová a energetická krize a kteří jsou současně spíše voliči ANO a SPD. Shodli se na tom komentátoři Info.cz Petr Holec a Mladé fronty Petr Kolář. Pokud vláda nesleví ze svých slibů a bude škrtit rozpočet i na úkor českých občanů, hrozí podle nich zhoršení nálady ve společnosti. Prozatím tichá opozice se navíc začíná probouzet.

Schillerová má k voličům babičkovský vztah. Její reputaci kazí kaňka, tvrdí komentátoři

14. února 2022 15:58

Šéfka poslanců ANO Alena Schillerová budí emoce svým trpělivým vystupováním a přátelským až babičkovským vztahem k občanům. Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekl politický analytik Lukáš Jelínek. Komentátor Infa.cz Petr Holec ale upozornil, že její reputaci kazí „kaňka“ v podobě kauzy s fotkami. Ministerstvo financí za jejího působení zaplatilo za fotografa a kameramana téměř dva miliony korun.

Farský na veřejnost vztyčil prostředníček. Je to tragikomické, shodují se komentátoři

24. ledna 2022 12:20

Jan Farský (STAN) svými rozhodnutími vztyčil prostředníček směrem k veřejnosti. Ve vysílání CNN Prima NEWS to prohlásil komentátor webu Info.cz Petr Holec. „Překvapil mě amatérismus STAN,“ řekl novinář. Zároveň ovšem dodal, že tato kauza podle jeho mínění hnutí v následujících volbách neohrozí. Komentátor MF Dnes Petr Kolář označil celou kauzu za „tragikomický příběh“.

Otevře papiňák, ale řekne, ať z něj nevylézáme. Komentátoři kritizují vládní strategii

20. prosince 2021 07:57

Nový ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) působí, jako by ho vysadili na dokonalé planetě, kde se všechna pravidla dodržují. Tak reagoval komentátor webu Info.cz Petr Holec na Válkovo páteční prohlášení v Partii na CNN Prima NEWS. Šéf resortu zdravotnictví uvedl, že vláda neprodlouží nouzový stav, ale zároveň vyzval, aby se lidé nezdržovali v barech a restauracích a nepořádali večírky.

Přeřeknutí při jmenování Lipavského? To byla finální škodolibost Zemana, říká komentátor

17. prosince 2021 20:52

Chybné oslovení Jana Lipavského (Piráti) při jmenování ministrem zahraničí byla připravená záležitost a finální škodolibost ze strany prezidenta Miloše Zemana. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to řekl komentátor Info.cz Petr Holec. Dodal, že Lipavský nyní bude pod drobnohledem a hlava státu si ho jako cíl vybrala logicky, protože Piráti jsou ve vládě nejslabší článek.

Zeman si prověří budoucí ministry osobně. Narazí u něj pirátský kandidát na zahraničí?

7. listopadu 2021 05:11

Ačkoliv prezident Miloš Zeman dává od pátku jasně najevo, že je připraven jmenovat premiérem Petra Fialu (ODS), ještě to zdaleka neznamená, že bude souhlasit se všemi jmény ministrů, které mu během následujících týdnů Fiala předloží. Největší problém se zatím očekává u Pirátů, a to především u Jana Lipavského, jehož jméno se nejčastěji skloňuje ve spojení s ministerstvem zahraničí. Problém může vzniknout i u kandidátů ze Senátu.

Holec: Vyjádření Mynáře připomíná sovětský Kreml. Kanceláři jde o čas a udržení moci

19. října 2021 12:43

Situace kolem zdraví prezidenta Miloše Zemana od pondělí nabrala nový směr. Po přečtení části odpovědi Ústřední vojenské nemocnice ke stavu prezidenta předsedou Senátu Milošem Vystrčilem (ODS) je jasné, že není schopen vykonávat svůj úřad. Komentátora Petra Holce z Info.cz přesto překvapuje, jakým způsobem se Hrad ke zdraví Zemana vyjadřuje. „Pondělní vyjádření Mynáře mi připomnělo sovětský Kreml, kde umírali nejvyšší funkcionáři a jejich stav se tajil,“ reagoval ve vysílání CNN Prima NEWS.