reklama
CNN Prima News Petr Holec

Petr Holec

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Holec“

Farský na veřejnost vztyčil prostředníček. Je to tragikomické, shodují se komentátoři

24. ledna 2022 12:20

Jan Farský (STAN) svými rozhodnutími vztyčil prostředníček směrem k veřejnosti. Ve vysílání CNN Prima NEWS to prohlásil komentátor webu Info.cz Petr Holec. „Překvapil mě amatérismus STAN,“ řekl novinář. Zároveň ovšem dodal, že tato kauza podle jeho mínění hnutí v následujících volbách neohrozí. Komentátor MF Dnes Petr Kolář označil celou kauzu za „tragikomický příběh“.

Otevře papiňák, ale řekne, ať z něj nevylézáme. Komentátoři kritizují vládní strategii

20. prosince 2021 07:57

Nový ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) působí, jako by ho vysadili na dokonalé planetě, kde se všechna pravidla dodržují. Tak reagoval komentátor webu Info.cz Petr Holec na Válkovo páteční prohlášení v Partii na CNN Prima NEWS. Šéf resortu zdravotnictví uvedl, že vláda neprodlouží nouzový stav, ale zároveň vyzval, aby se lidé nezdržovali v barech a restauracích a nepořádali večírky.

Přeřeknutí při jmenování Lipavského? To byla finální škodolibost Zemana, říká komentátor

17. prosince 2021 20:52

Chybné oslovení Jana Lipavského (Piráti) při jmenování ministrem zahraničí byla připravená záležitost a finální škodolibost ze strany prezidenta Miloše Zemana. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to řekl komentátor Info.cz Petr Holec. Dodal, že Lipavský nyní bude pod drobnohledem a hlava státu si ho jako cíl vybrala logicky, protože Piráti jsou ve vládě nejslabší článek.

Zeman si prověří budoucí ministry osobně. Narazí u něj pirátský kandidát na zahraničí?

7. listopadu 2021 05:11

Ačkoliv prezident Miloš Zeman dává od pátku jasně najevo, že je připraven jmenovat premiérem Petra Fialu (ODS), ještě to zdaleka neznamená, že bude souhlasit se všemi jmény ministrů, které mu během následujících týdnů Fiala předloží. Největší problém se zatím očekává u Pirátů, a to především u Jana Lipavského, jehož jméno se nejčastěji skloňuje ve spojení s ministerstvem zahraničí. Problém může vzniknout i u kandidátů ze Senátu.

Holec: Vyjádření Mynáře připomíná sovětský Kreml. Kanceláři jde o čas a udržení moci

19. října 2021 12:43

Situace kolem zdraví prezidenta Miloše Zemana od pondělí nabrala nový směr. Po přečtení části odpovědi Ústřední vojenské nemocnice ke stavu prezidenta předsedou Senátu Milošem Vystrčilem (ODS) je jasné, že není schopen vykonávat svůj úřad. Komentátora Petra Holce z Info.cz přesto překvapuje, jakým způsobem se Hrad ke zdraví Zemana vyjadřuje. „Pondělní vyjádření Mynáře mi připomnělo sovětský Kreml, kde umírali nejvyšší funkcionáři a jejich stav se tajil,“ reagoval ve vysílání CNN Prima NEWS.

Dvě křesla pro Piráty? Všichni jim to dají sežrat, byl by to přepych, říká komentátor

13. října 2021 12:33

Kolik vládních postů je přiměřených v poměru ke čtyřem poslancům v koalici pěti stran? Přestože se spekuluje o dvou postech, experti a komentátoři to považují za nepravděpodobné. Jako o přepychu dokonce mluví komentátor Miroslav Korecký z MF Dnes. A to i přesto, že předseda hnutí STAN Vít Rakušan v neděli prohlásil, že to bude „více než jedno“. Korecký ve Zprávách PLUS na CNN Prima NEWS mluvil také o motivaci Starostů, kteří prý mají černé svědomí.

Komentátor: Pro Piráty je boj proti spalovacím motorům mantrou. Podívejte se na Hřiba

27. září 2021 16:01

Piráti a Starostové mají ekologii ve své politické DNA, prohlásil v pořadu K věci na CNN Prima NEWS komentátor webu Info.cz Petr Holec. Jako příklad uvedl pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti), pro kterého je prý boj proti autům se spalovacími motory mantrou. Naopak u koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) Holec očekával v tomto ohledu razantnější odmítnutí.

reklama