reklama
CNN Prima News Petr Holec

Petr Holec

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Holec“

Dvě křesla pro Piráty? Všichni jim to dají sežrat, byl by to přepych, říká komentátor

13. října 2021 12:33

Kolik vládních postů je přiměřených v poměru ke čtyřem poslancům v koalici pěti stran? Přestože se spekuluje o dvou postech, experti a komentátoři to považují za nepravděpodobné. Jako o přepychu dokonce mluví komentátor Miroslav Korecký z MF Dnes. A to i přesto, že předseda hnutí STAN Vít Rakušan v neděli prohlásil, že to bude „více než jedno“. Korecký ve Zprávách PLUS na CNN Prima NEWS mluvil také o motivaci Starostů, kteří prý mají černé svědomí.

Komentátor: Pro Piráty je boj proti spalovacím motorům mantrou. Podívejte se na Hřiba

27. září 2021 16:01

Piráti a Starostové mají ekologii ve své politické DNA, prohlásil v pořadu K věci na CNN Prima NEWS komentátor webu Info.cz Petr Holec. Jako příklad uvedl pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti), pro kterého je prý boj proti autům se spalovacími motory mantrou. Naopak u koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) Holec očekával v tomto ohledu razantnější odmítnutí.

Maláčová se narodila jako 50letá žena, Fiala je zoufale necharismatický, míní novináři

27. září 2021 07:28

ČSSD bojuje o to, aby se ve volbách do Poslanecké sněmovny dostala přes kritickou hranici pěti procent. Pomoci jim má i pořad Hustá dvojka, ve kterém vystupuje ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová a její kolega Matěj Stropnický. „Maláčová může fungovat na starší lidi, narodila se jako padesátiletá žena. Stropnický pak odvádí mnohem lepší práci, než když byl u Zelených,“ okomentoval dvojici šéfredaktor Mladé fronty Dnes Jaroslav Plesl ve vysílání CNN Prima NEWS.

Komentátoři před superdebatou: Okamura bude excelovat. Babišovi funguje skřekot

26. září 2021 14:52

Vybraní političtí komentátoři se v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS shodli, že nejpřesvědčivější vystoupení ve večerní superdebatě Česko hledá premiéra očekávají od Tomia Okamury (SPD). „Předvádí neuvěřitelnou kampaň, možná nejlepší letošních voleb. V debatě bude významně excelovat,“ řekl šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl.

Komentátor: Piráti poslední dobou utíkají jen sami před sebou. Popírají vlastní myšlenky

26. září 2021 13:50

Kampaně míří do finále a podle komentátora webu Info.cz Petra Holce si nejlépe vede hnutí ANO. „Měli nejlepší začátek a publikované video Andreje Babiše má skvělé načasování,“ podotkl v pořadu Partie Terezie Tománkové. Právě Babišovy útoky na koalici PirSTAN podle něj zapříčinily, že Piráti utíkají sami před sebou. „Dokud v červnu Babiš neřekl, že jsou vítači migrantů, tak byli v ofenzivě. Nyní se jen brání a popírají vlastní myšlenky,“ dodal ve vysílání CNN Prima NEWS.

Stoniš: Když Babiš přijede do Bruselu, má na hlavě tolik másla, že by nakrmil půl Afriky

23. září 2021 21:28

Českého premiéra Andreje Babiše (ANO) neberou v Bruselu vážně. Uvedl to šéfredaktor Reflexu Marek Stoniš, který spolu s komentátorem webu Info.cz Petrem Holcem ve vysílání CNN Prima NEWS hodnotili účastníky předvolební debaty ze speciálu 360°: Hlas lidu. Hlavním tématem byla ilegální migrace. Proti té se vymezili zástupci hnutí ANO, ČSSD, SPD i KSČM.

Narušení začátku kampaně ANO Babišem juniorem bylo zinscenované, má jasno politolog

3. září 2021 11:10

Nevím, jak moc jsou čeští voliči zvědaví na vyřizování účtů v premiérově rodině, řekl ve Zprávách PLUS na CNN Prima NEWS politolog Ladislav Mrklas. Reagoval tím na skutečnost, že čtvrteční zahájení kampaně hnutí ANO narušil Andrej Babiš mladší a začal zde svého otce zuřivě osočovat. Co se týče samotné kampaně, podle Mrklase v ní žádný posun oproti minulým volbám není.

Babiš se Pirátů vážně bojí. Bartoš udělal chybu, v Ústí prohraje, předpovídá Honzejk

30. srpna 2021 13:18

Ivan Bartoš udělal fatální chybu, do Ústeckého kraje si jde pro jednoznačnou porážku. Ve vysílání CNN Prima NEWS to uvedl komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk. Podle něj se premiér Andrej Babiš (ANO) Pirátů opravdu bojí, proto se do nich strefuje od doby, kdy jim začaly stoupat volební preference. „Chodí po Strakově akademii a říká, že až přijdou Piráti, tak je zavřou. Skutečně to myslí vážně,“ uvedl novinář.

Komentátoři: Voliči ANO utíkají ke STAN. Piráti v kampani ochutnají vlastní medicínu

21. června 2021 06:32

Voliči hnutí ANO podle komentátorů Lenky Zlámalové (Echo) a Petra Holce (Info.cz) neutíkají k Pirátům ani ke koalici Spolu, ale k hnutí STAN. Proto Andrej Babiš právě do koalice Pirátů a STAN nejvíce střílí a snaží se ji pošpinit. Podle Holce tak Piráti také poprvé ochutnají i vlastní medicínu a k antibabišismu se přidá v těchto volbách i antipirátismus. Zlámalová dodává, že hlavním tématem voleb nebude migrace, o což se často snaží právě Babiš, ale bydlení a zdražování.

reklama