CNN Prima News pláč

pláč

Výpis příspěvků ke štítku „pláč“

Hrůza na Olomoucku. Mladá matka měla zavraždit 10měsíční dceru kvůli pláči

Mladá matka podle policie zavraždila na Olomoucku svou desetiměsíční dceru. Čtyřiadvacetiletá žena zpočátku jakékoliv násilí vůči dceři popírala, při následném výslechu se ale kriminalistům k zavraždění dítěte přiznala. Podle policie šlo o zkratkovité jednání, když nemohla plačící dítě utišit. Za vraždu dítěte jí hrozí až výjimečný trest, informoval ve čtvrtek krajský policejní mluvčí Libor Hejtman.

Svědek o pádu chlapečka z 4. patra: Celý od krve hrozně plakal. Obrovské štěstí, že přežil

Viděl jsem, jak na zem spadla síťka, poté chlapeček. Tak svědek popisuje hrozivý incident, k němuž došlo ve středu v Novém Městě nad Váhom na Slovensku. Teprve tříletý Sveťo vypadl z okna ve 4. patře bytového domu, jeho matka podle slovenských médií ve vedlejší místnosti barvila vlasy kamarádce. Jako zázrakem dítě přežilo. Sousedé se nyní ženy zastávají, o chlapečka se prý vzorně stará.

Měl jsem jít za tvým pláčem. Ze vzkazu pro mrtvé miminko mrazí, policie uvedla detaily případu

V anglickém Brightonu vzniklo pietní místo pro miminko Constance Martenové a Marka Gordona, které policisté nalezli bez známek života v zalesněné oblasti. Lidé přinášejí květiny, plyšáky, zapalují svíčky a píší i vzkazy. Jeden z nich chytá za srdce. Svědek v něm píše, že měl „jít za dětským pláčem“ a celou událostí je traumatizován. Policisté navíc zveřejnili tragické detaily k případu.

Tragédie na sjezdovce zasáhla dvě rodiny. Lyžař Jakub se po smrtelné srážce s Alexem zhroutil

Teprve 19letý lyžař Jakub se po srážce s osmiletým Alexem na svahu psychicky zhroutil. Podle sousedů od tragédie nevychází z domu, s nikým nemluví a zřejmě sám bude potřebovat pomoc odborníků. Matka zesnulého chlapce mu však smrt syna nevyčítá. Fatální střet, při němž vyhasl život malého hocha, si podle ní ponese do konce života spolu s její rodinou.

Šlo tragické smrti Terézie zabránit? Lidé pod mostem slyšeli pláč, vzkaz ze školy dojímá

Otázka, která trápí mnoho lidí z okolí zesnulé Terézie. Šlo tragické smrti nadané studentky zabránit? Úmrtí teprve 18leté dívky, po níž od neděle pátrali policisté i dobrovolníci, zasáhla její rodinu, spolužáky i pedagogy. Budova soukromé umělecké školy v Topolčanech, kam dívka chodila, se zahalila do černé. Vzkazy kamarádek, ředitelky, ale i dalších lidí vyjadřujících soustrast dojímají. Všichni si přejí, aby v osudnou chvíli mohli Terézii pomoci. Ukázalo se totiž, že lidé z pod mostu v době jejího zmizení, slyšeli pláč.

Nářek a pláč. S obětí bratislavského masakru Richardem se přišly rozloučit stovky lidí

Rodina i další blízcí příbuzní a kamarádi v sobotu pochovali dvacetiletého Richarda H., který zahynul při tragické nedělní nehodě na zastávce městské hromadné dopravy v Bratislavě. Poslední rozloučení proběhlo v obci Balog nad Ipľom, která se nachází na hranicích s Maďarskem. Podle slovenských médií se místem rozléhal nářek a studenta na jeho poslední cestě doprovodilo na šest set lidí.

Propustil jsem své lidi, napsal k plačící selfie ředitel. Za zpověď schytal ostrou kritiku

Právě jsme museli propustit několik našich zaměstnanců. S takovým prohlášením sdílel generální ředitel americké marketingové agentury HyperSocial selfie, na níž pláče. 32letý Braden Wallake prý chtěl ve své zpovědi lidem přiblížit, že i zaměstnavatelé jsou lidé a že dát svým podřízeným výpověď není vždy lehké. Uživatelé LinkedInu mu vyčítají, že je sebestředný a příběh zaměstnanců využívá pouze ve vlastní prospěch.