CNN Prima News platební karta

platební karta

Výpis příspěvků ke štítku „platební karta“

Plaťte bezpečně, rychle a pohodlně s Click to Pay od společnosti Visa

19. října 2022 08:33

Drtivá většina lidí dnes nakupuje převážně on-line. Platit hotově nebo vyrážet do prodejen díky on-line platbám není vůbec nutné. Možná vás napadlo, že nakupování a následné placení už nemůže být jednodušší. Společnost Visa dokazuje, že limity v bezhotovostních platbách lze stále posouvat. Teď přichází s novou službou Click to Pay, která je pohodlná, rychlá a hlavně bezpečná. Vaše údaje, a především peníze, drží v bezpečí několikastupňová ochrana.

Šéf společnosti Visa v ČR: Česko je velmocí bezkontaktních plateb

13. září 2022 15:45

Češi si oblíbili bezkontaktní platby. A to do té míry, že jsme v tomto způsobu placení čtvrtí na světě. Čím si to vysvětlit? Podle Petra Poláka, country managera společnosti Visa pro Českou republiku hraje roli několik faktorů, například pragmatismus rychlého a bezpečného placení. Placení mobilními telefony a dalšími chytrými technologiemi považuje za přirozenou evoluci v oblasti bezhotovostního placení.

Jak získat zpět peníze za zrušený let? Pomůžou banky, musíte ale splnit tři podmínky

16. července 2022 05:11

Dostat zpátky peníze za odložený či zrušený let je mnohdy nadlidský úkol. Nespokojení cestovatelé nejčastěji narazí na nepřehledné reklamační formuláře, neochotný personál aerolinek či nekomunikující zákaznickou podporu. Situace, kdy selžou všechny pokusy získat peníze od leteckých společností, mohou překvapivě zachránit banky. Pokud zákazníci kupovali letenky platební kartou, pravděpodobně dostanou své finance zpátky, a to do měsíce. Je ale potřeba splnit několik podmínek.

Bizarní okradení seniora v Brně. Žena s vycpaným břichem hledala cestu do porodnice

23. února 2022 10:16

O 45 tisíc korun přišel v Brně čtyřiasedmdesátiletý muž, kterého na ulici okradla dvojice podvodníků. Použila při tom nezvyklou metodu. Žena s vycpaným břichem předstírala těhotenství a spolu s mužem tvrdili, že potřebují poradit s cestou do porodnice. Senior se s nimi dal do řeči a při tom přišel o platební kartu. Na policejním webu o tom ve středu informoval mluvčí Petr Vala. Policie zveřejnila video s podezřelými, pátrá po nich.

Tři důvody, proč platit mobilem a hodinkami

31. ledna 2022 10:09

Platby mobilem a chytrými hodinkami se v poslední době těší velké popularitě a pro mnoho lidí jsou již naprostou samozřejmostí. Někteří ale možná ještě neví, jak na to. Co to tedy ty mobilní platby vůbec jsou a k čemu vám budou dobré?

Průvodce bezpečným nakupováním kartou Visa

3. ledna 2022 08:00

Nakupování platební kartou Visa je snadné a v zásadě velmi bezpečné, ať už nakupujete v kamenných obchodech nebo na internetu. I tak je ale ostražitost na místě, a to především v techto dnech, kdy na nás spoustu obchodů ze všech stran chrlí novoroční výprodeje. Visa proto pro vás připravila několik tipů, jak se zbytečně nenapálit a své finance udržet v bezpečí za každých okolností.