CNN Prima News pohlednice

pohlednice

Výpis příspěvků ke štítku „pohlednice“

Neodbytná fanynka skončila ve vězení. Poslala zpěváku Stylesovi 8 tisíc pohlednic za měsíc

Britský soud poslal na 14 týdnů do vězení ženu, která pronásledovala popového zpěváka Harryho Stylese a za necelý měsíc mu zaslala na osm tisíc papírových či elektronických pohlednic. Zanícená obdivovatelka bývalého člena skupiny One Direction má také na deset let zákaz přibližovat se ke svému idolu a nesmí chodit ani na jeho vystoupení. Informovala o tom britská média.

Brutální vrah spal v posteli se svou matkou. V paneláku, kde žil i Zeman, ubodal historika

Původně chtěl jen žádat o radu. Možná o trochu peněz, aby neskončil se svou matkou na ulici. Jenže když Dalibor Škopán vešel do bytu známého historika, na prosby vůbec nedošlo. Ze sběratele pohlednic se proměnil v brutálního vraha, proti kterému se jeho oběti neměly šanci ubránit. Po dvojnásobné vraždě se navíc rozhodl uklidit po sobě stopy tím nejnebezpečnějším způsobem. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Dny strávené uprostřed Alp: Dovolená v St. Johann in Pongau baví celou rodinu

Nejen léto, ale i podzim přeje dovoleným! Pokud si říkáte, že byste s velkou chutí vyrazili za dobrodružstvím či odpočinkem, jen nevíte kam, máme pro vás inspiraci. A ne ledajakou - poznáte nové prostředí, které má rozhodně co nabídnout i velmi náročným průzkumníkům (čtěte dětem), milovníkům horské turistiky i poněkud klidnějším povahám, které raději uvítají možnost nerušeně čerpat nové síly vlastním tempem. To všechno nabízí rakouské městečko St. Johann.

Staré ruské helmy, kusy raket i vojenské hodnosti. Češi draží válečné úlovky z Ukrajiny

Kusy ruských raket, polní batoh se špatně vybavenou lékárničkou nebo celý vojenský set včetně helmy a balistické vesty. Díky četným výjezdům na Ukrajinu a kontaktům s vojáky se čeští humanitární dobrovolníci dostali k raritním válečným „úlovkům“ přímo z bojové fronty. Na aukčním portálu je nyní nabízejí sběratelům – k mání jsou i zbytky zařízení nesoucího zakázanou kazetovou munici nebo archaická hasičská helma. Získané peníze mají jít na další humanitární výjezdy a aktivity, uvedli pro redakci CNN Prima NEWS zástupci organizace Mise Ukrajina.