reklama
CNN Prima News prezident Miloš Zeman

prezident Miloš Zeman

Výpis příspěvků ke štítku „prezident Miloš Zeman“

Stav prezidenta Zemana se díky léčbě mírně zlepšil, sdělila nemocnice

22. října 2021 21:37

Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana se díky léčbě v posledních dvou dnech mírně zlepšil, oznámila to Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN). Sdělení zveřejnila s jeho svolením, uvedla na svém webu. Zeman je hospitalizován od neděle 10. října, podle jeho ošetřujícího lékaře a ředitele ÚVN Miroslava Zavorala jsou důvodem komplikace provázející jeho chronické onemocnění.

Kolem Zemanovy hospitalizace se rozpoutala zbytečná hysterie, říká Fiala z SPD

17. října 2021 11:40

Vyjádření předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) jsou hysterická a debaty o aktivaci článku 66 Ústavy ČR předčasné, okomentoval současnou politickou situaci poslanec Radim Fiala (SPD). Sám by sice ocenil jasnější komunikaci okolo hospitalizace prezidenta Miloše Zemana, nyní by nicméně ocenil, kdyby měla hlava státu klid na uzdravení, dodal v pořadu Partie Terezie Tománkové.

Kalousek: Pokud Zeman nechce, aby se někdo pitval v jeho zdraví, měl by odstoupit

9. října 2021 14:49

Hrad o zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana nezveřejňuje mnoho informací. Po hospitalizaci hlavy státu se kvůli tomu na veřejnosti vyrojila spousta spekulací. Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek ve vysílání CNN Prima NEWS označil nedostatek informací ohledně Zemanova stavu za chybu. Prezident podle něj musí se zvýšeným zájmem o svou osobu počítat.

Cichanouská už je v Praze. Šéfka běloruské opozice promluví v Senátu, přijme ji i Babiš

6. června 2021 18:54

Na pozvání předsedy Senátu Miloše Vystrčila přijela do Prahy význačná představitelka běloruské opozice Svjatlana Cichanouská. Během své návštěvy se sejde také s prezidentem Milošem Zemanem, premiérem Andrejem Babišem (ANO) a ministrem zahraničí Jakubem Kulhánkem (ČSSD). V Česku zůstane do čtvrtka 10. června. Štáb CNN Prima NEWS bude u toho a o její návštěvě bude podrobně informovat.

Okamura: Vláda by měla skončit. Fakta jasně mluví proti ní

2. června 2021 20:51

Současná vláda Andreje Babiše (ANO) přivedla ČR na nejhorší příčky Evropy ve stavu koronavirové pandemie a chová se protiústavně. Fakta jsou jasná a kabinet by měl skončit, řekl předseda SPD Tomio Okamura v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Poslaneckou sněmovnu ve čtvrtek čeká hlasování o nedůvěře vládě, rozhodující slovo budou mít ale nejspíše komunisté.

Setkání Zemana s Vučičem: Prezidenti si vyměnili státní vyznamenání

18. května 2021 11:43

Prezident Miloš Zeman udělil srbskému prezidentovi Aleksandaru Vučičovi nejvyšší státní vyznamenání Řád bílého lva první třídy. Předal mu ho na slavnostním ceremoniálu před vzájemným jednáním na Pražském hradě. Uvedl to mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Český prezident dostal vysoké srbské vyznamenání určené prezidentům či premiérům Řád Srbské republiky na stuze. Vučič mu ho udělil již loni, v úterý mu ho předal.

reklama