reklama
CNN Prima News prezidentská debata

prezidentská debata

Výpis příspěvků ke štítku „prezidentská debata“

Reportér CNN o superdebatě: Trump připomene úspěchy, Biden zpochybní zdravotní péči

23. října 2020 00:12

Televize CNN Prima NEWS v noci na pátek odvysílá poslední debatu mezi kandidáty na prezidenta USA, startuje ve 2:40. Následovat bude podrobná analýza. Během duelu budou kandidátům vypínány mikrofony, aby se nepřekřikovali. „Budou ale kousek od sebe, takže je uslyšíme i tak,“ poznamenal reportér americké CNN Jeff Zeleny.

ŽIVĚ Finální střet Trumpa a Bidena: Sledujte dabovanou debatu i on-line reportáž

22. října 2020 14:41

V noci na pátek se spolu naposledy střetnou v předvolební debatě kandidáti na prezidenta USA – Donald Trump a Joe Biden. Řečnické klání startuje v pátek ve 3:00 středoevropského času. Televize CNN Prima NEWS bude vysílat dabovanou debatu a po jejím skončení chystá mimořádné vysílání s experty. Na našem webu vám pak bude po celou dobu k dispozici on-line reportáž.

CNN: Druhá debata mezi Trumpem a Bidenem byla zrušena. Prezident odmítl virtuální formu

10. října 2020 01:00

Druhá předvolební debata amerických prezidentských kandidátů, která se měla uskutečnit 15. října, byla zrušena. Informovala o tom televize CNN. Podle ní debatu zrušila Komise pro prezidentské debaty (CPD). Ta už tento týden oznámila, že Joe Biden a Donald Trump se druhého předvolebního duelu zúčastní „každý na jiném místě“, tedy že diskuse bude on-line kvůli Trumpově nákaze koronavirem. Americký prezident se ale takové debaty odmítl zúčastnit s tím, že to je pro něj ztráta času.

reklama