Nejhrubější celebrita? Ikona z Přátel, horšího člověka neznám, zlobí se televizní hvězda

O Lise Kudrowové, které se proslavila jako Phoebe v populárním seriálu Přátelé, se rozpovídal Spencer Pratt. Ten účinkuje v reality show The Hills. Video, v němž Kudrowovou označil za jednoho z nejhorších lidí, se okamžitě stalo velmi populárním. Informoval britský web The Mirror.

Jedna z fanynek se účastníka reality show The Hills na sociální síti TikTok zeptala, kdo je podle něj nejhrubější celebrita na světě. „To je snadné. Phoebe z Přátel. Upřímně, je to jeden z nejhorších lidí, se kterým jsem se kdy potkal,“ nezaváhal ani na chvíli Spencer Pratt podle The Mirror.

Pro mnohé fanoušky šokující tvrzení hned vysvětlil. S populární americkou herečkou se setkal v roce 2009. Tehdy byl spolu se svou ženou Heidi Montagovou, která s ním účinkuje ve stejné reality show, pozván na večírek. „Jak jsme tam tak seděli a jedli kaviár, přistoupila k nám Lisa a přímo přede mnou řekla mé ženě, že by ode mě měla co nejrychleji utéct. Prý mám oči sériového vraha a svou ženu zabiju,“ popsal nepříjemnou příhodu Pratt.

Žádná skrytá kamera

„Moje žena čekala, že to byl nějaký vtip, možná skrytá kamera. Ale nikdo se nezačal smát a Lisa prostě odešla,“ pokračoval ve videu. Dodal, že tohle byl podle něj ten nejhrubější okamžik, se kterým se kdy setkal. Fanoušci okamžitě začali reagovat. „Co? To ne!“ psal jeden z nich. Další se pak přidal s tím, že „možná měla Lisa špatný den.“

Na Prattův zážitek s „Phoebe“ zareagovala také i americká moderátorka Bethenny Frankelová. „To je šílené. Byla i v mé talkshow a také jsem s ní měla zajímavý zážitek,“ uvedla Frankelová s tím, že s Kudrowovou dělala rozhovor v roce 2012. Dodala, že „herečka vynikla jako osoba, která tam chtěla být ze všech nejméně.“

Tagy:
seriál herečka Přátelé Lisa Kudrowová