reklama

Provoz na D1 ve směru na Brno zastavila nehoda několika aut u Humpolce

/ fotografií

Provoz na dálnici D1 ve směru na Brno byl v pondělí asi dvě hodiny zastavený kvůli nehodě u Humpolce na 91. kilometru. Podle mluvčího policie Davida Linharta se střetlo osobní a nákladní auto. Zranili se dva lidé.

reklama

Dálnici se podařilo zprovoznit před 14. hodinou, do té doby využívali řidiči místo objízdné trasy nájezdu a výjezdu na exitu 90 Humpolec.

Hasiči původně informovali o nehodě s účastí čtyř aut a o třech zraněných. Podle mluvčího záchranářů Petra Janáčka ale zdravotníci ošetřili dva zraněné.

„K místu události byly vyslány jak pozemní posádky, tak i vrtulník LZS. Záchranáři transportovali do zdravotnického zařízení dvě osoby. Jedna z nich utrpěla těžší zranění a po vyproštění z havarovaného vozidla byla převezena do brněnského traumacentra. Druhý pacient s lehkým zraněním skončil na urgentním příjmu Nemocnice Pelhřimov,“ uvedl Janáček.

Auta havarovala krátce před polednem. Jednoho ze zraněných museli hasiči z auta dostat pomocí hydrauliky. Okolnosti nehody policie dále zjišťuje.

Tagy: Policie ČR dálnice D1 autonehoda Humpolec zdravotnická záchranná služba
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Domácí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

  • Aktualizováno

Českem stále rezonují dozvuky nedělní demonstrace na Staroměstském náměstí. Původně poklidný protest přerostl v násilné střety mezi částí demonstrantů a policisty. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) rozpoutali násilnosti fotbaloví chuligáni. Fanoušci ostravského Baníku, kteří byli jedni z hlavních iniciátorů spojení ultras a chuligánských skupin z celé republiky, to ale vidí jinak. Ve vyjádření pro CNN Prima NEWS z rozpoutání násilností viní policisty. Ti to ale odmítají, podle nich to nedává smysl.

Domácí

Bezpečnostní expert o protestu: Policie zakročila správně, chuligáni vyhledávají střet

Bezpečnostní expert o protestu: Policie zakročila správně, chuligáni vyhledávají střet

Koně, slzný plyn a vodní děla na straně policie. Z opačné strany lahve, kameny a dělobuchy. Nedělní pražská demonstrace proti vládním opatřením se zvrhla v násilnosti. Policie předvedla 144 lidí, z nich stíhá 14. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) požaduje nejvyšší možné tresty jak pro organizátory, tak pro účastníky, kteří nedodržovali rozestupy a neměli roušky. Částky mohou jít do milionů korun. Nedělní demonstraci se věnoval i pořad 360° Pavlíny Wolfové.

reklama
Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec
Desetitisíce lidí ve Francii uctili památku setnutého učitele. Podpořili je i imámové
Američané žasnou: Jak se mohlo Česko stát z premianta koronavirovým odpadlíkem?
Nový policejní systém za vteřinu rozpozná obličej. Praha ho v ulicích nechce
reklama
reklama
Hrdinové nedělní demonstrace. Na policejní koně létaly dlažební kostky, přesto vydrželi

Krimi

Domácí zpravodajství

V karanténě je šéf krizového štábu Hamáček i zbytek vedení ČSSD
Další články
reklama
reklama