CNN Prima News rekonstrukce domu

rekonstrukce domu

Výpis příspěvků ke štítku „rekonstrukce domu“

Fachmani se pustili spolu s designérem do výběru osvětlení rodinného domu

Stavba postupně pokračuje i přes mrazivé počasí. Venku musel být rychle dodělán vodovod a opláštění komínu. V interiéru byla mezitím připravena nová příčka do kuchyně a nic už tak nebrání umístění kuchyňské linky. Protože už jsou po domě rozvedeny veškeré elektrické kabely, tak byla připravena konstrukce pro umístění jističů a nakonec se vydali designéři vybrat osvětlení do celého domu.

Fachmani pokračují v rekonstrukci domu

Stavba domu pokračuje vybouráním vchodu do sklepa. Až se do otvoru vsadí nové dveře, bude nutné vyřešit výšku podlah uvnitř objektu, začistit stěny, zapravit omítky a udělat okenní špalety. Práce budou pokračovat opravou porušené hydroizolace a jejím napojením na nové rozvody. Následuje vyhloubení výkopů a jámy pro jímku na záchyt dešťové vody a také vyzdění nového komína. A nakonec se seznámíme s tzv. stavebním deníkem on-line, aplikací, do které si lze zadat upozornění na servisní prohlídky.

Rekonstrukce staršího domu je jako běh na dlouhou trať

Rekonstrukce staršího domu je jako běh na dlouhou trať. Nespočet větších stavebních úprav i nepřeberné množství drobných úkonů. Vše musí probíhat v dokonalé harmonii. Při naplánované rekonstrukci se nikdo nevyhne nečekaným problémům, které mohou vyvstat. Jejich okamžité řešení je nezbytností. Jestliže je věnován patřičný respekt všem dílčím úkonům, i těm nečekaným, stavba se bude každým dnem zdárně přibližovat ke svému úspěšnému a vysněnému konci.

Stavba nabírá na otáčkách a fachmani jsou u toho

Unikátní projekt rozsáhlé rekonstrukce od A až po Z začíná nabírat na obrátkách. První kroky jsme již učinili, jiné nás stále čekají. Máme plán stavby, což je podkladem celé rekonstrukce, a pro projekt je zcela zásadním předpokladem realizace s úspěšným koncem. Dnes nás čekají další důležité akce, se kterými si opět hravě poradíme.

Výzva, u které jste s námi. Fachmani vás provedou rekonstrukcí domu!

Koupí domu vše teprve začíná. Jen malý zlomek nemovitostí je vhodný k okamžitému obývání. Většinou nás čekají větší či menší úpravy. V případě, jako je ten náš, přichází rozsáhlá rekonstrukce. Před započetím stavebních úprav je nutné absolvovat potřebná jednání na úřadech. Jak vyřídit příslušná stavební povolení, nám ukážou Fachmani.

Rekonstrukce staršího domu je pro fachmany obrovskou výzvou

Kdo z nás by nechtěl mít vlastní dům? Otázkou však je, zda si nechat postavit zcela nový od renomované firmy, nebo investovat do domu staršího, již postaveného, a pustit se do jeho rekonstrukce. Jestliže máme finanční rezervu, můžeme si takový objekt nechat opravit. Získáme tím dům snů, který bude přesně podle našich představ. Navíc se můžeme na rekonstrukci sami podílet a přispět tak vlastními silami k vysněnému obydlí. Fachmani nám ukážou jak na to.