reklama
CNN Prima News Roman Berbr

Roman Berbr

Výpis příspěvků ke štítku „Roman Berbr“

Takový zápas vás prodá, říká Šmicer před odvetou Slavie s Leicesterem

Slavia Praha se ve čtvrtek večer pokusí přidat další velký skalp v éře trenéra Jindřicha Trpišovského. Fotbalisty z Edenu čeká odveta osmifinále Evropské ligy proti Leicesteru City, aktuálně třetímu týmu hvězdné Premier League. Utkání v Anglii, začínající ve 21:00, bude s napětím sledovat také Vladimír Šmicer. „Je to velký svátek pro celý český fotbal,“ uvedl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS bývalý reprezentant, který v „sešívaném“ dresu získal tři mistrovské tituly.

Vízek: Šmicerova revoluce může očistit český fotbal, bafuňařina se ale nevymýtí nikdy

Bývalý fotbalista Vladimír Šmicer stojí v čele iniciativy Fotbalová revoluce, která chce změnit poměry v českém fotbalu. Podle internacionála a Šmicerova tchána Ladislava Vízka může tato akce očistit český fotbal. Prohlásil to v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Zároveň však doplnil, že „bafuňáři“ a korupční jednání z fotbalu nikdy úplně nezmizí.

Boss fotbalové Příbrami Starka: Kupování fotbalových zápasů? Mám sotva na výplaty

V posledních měsících je zde intenzivní snaha očistit český fotbal od nekalostí, se kterými je spojován zejména v říjnu zadržený bývalý místopředseda FAČR Roman Berbr. I přes početné kaňky, které dopadají na tuzemskou kopanou, nelze podle kontroverzního majitele 1. FK Příbram Jaroslava Starky brát všechno jen špatně. „Není to jen samé bahno, je se čím ohánět,“ řekl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS.

Berbr byl propuštěn z vazby. Z 20 obviněných v kauze jsou už všichni na svobodě

Bývalý místopředseda Fotbalové asociace České republiky Roman Berbr byl po téměř třech měsících propuštěn z vazby. 66letý vlivný a kontroverzní funkcionář je nejvýše postavenou osobou v kauze údajného ovlivňování výsledků, kterou v říjnu rozpoutal rozsáhlý policejní zásah. Zároveň je obviněn ze zpronevěry. Teď bude stejně jako Roman Rogoz vyšetřován na svobodě.

Soud vyhověl žádosti o propuštění fotbalových bossů Berbra a Rogoze z vazby

Fotbaloví funkcionáři Roman Berbr a Roman Rogoz by mohli být brzy propuštěni z vazby, v úterý odpoledne soud vyhověl jejich žádosti. Státní zastupitelství proti tomu podalo stížnost, které má odkladný účinek. Z toho důvodu jsou poslední z devatenácti odsouzených v rozsáhlé korupční kauze stále ve vazbě. 16. ledna jim však skončí tříměsíční lhůta a oba budou muset býti propuštěni. S informací přišel web iSport.

Další kostlivci Berbra. Starka mu děkoval za baráž, činil se rozhodčí Ardeleanu

Do mozaiky s názvem „kauza Roman Berbr“ přibývají další dílky. Nejčerstvější součást temné fotbalové skládanky pochází z jara 2019, kdy mimo jiné rozhodčí Petr Ardeleanu nezvládl barážový zápas mezi Příbramí a Zbrojovkou Brno. Díky podivně řízenému utkání setrvali Středočeši v první lize. Příbramský šéf Jaroslav Starka po duelu volal Berbrovi, že je nadšený. A Ardeleana nechal pozdravovat. Zjištění přinesl web Seznam Zprávy.

Udělej z toho suchej ha*zl, volal Berbr sudímu Královcovi. Ten pak vyrobil průšvih

Když Sparta Praha porazila v červencovém finále fotbalového Mol Cupu Slovan Liberec 2:1, mnozí to přičítali velké chybě hlavního rozhodčího Pavla Královce, který měl za bezbrankového stavu vyloučit sparťana Martina Frýdka, ale ani po spolupráci se systémem VAR tak neudělal. Spekulacím s odstupem nahrává zjištění webu efotbal.cz, podle kterého pár dní před oním duelem momentálně zatčený Roman Berbr Královcovi volal a volil zajímavá slova.

reklama