Druhý manžel se lekl těhotenství. Ozval se až po třech měsících, řekla pohádková Arabela

POVÍDEJ (37)

Pohádková princezna Arabela je konečně šťastná, našla lásku svého života. Tomu ale předcházela dvě nevydařená manželství. Jana Nagyová Pulm v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS moderátorce Radce Červinkové svěřila, že když podruhé otěhotněla, zdálo se, že bude matkou samoživitelkou. Otec jejího druhého dítěte se totiž zprvu zalekl a až po nějaké chvíli se rozhodl, že se ujme role otce se vším všudy.

Představitelka nejslavnější princezny s kouzelným prstenem si toho v soukromém životě zažila opravdu hodně. První manželství ztroskotalo velmi rychle. Po konci natáčení Arabely se Jana Nagyová Pulm provdala za slovenského hokejového trenéra Mira Kuboviče. S tím se seznámila přes hokejový tým, který poznala v době, kdy častokrát pendlovala mezi Prahou a Bratislavou.

ČTĚTE TAKÉ: Nový klip Štefana Margity s názvem Intimity. S rodinnou kamarádkou ztvárňují milence

Chtěla rychle vstoupit do manželství, aby se zbavila nepříjemného pocitu, že každý člověk chce být v její těsné blízkosti. „Myslela jsem si, že když se provdám, budu mít klid od lidí, kteří si ze mě chtěli kousek ulomit,“ vysvětlila Nagyová v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

„Jak rychle jsem se vdala, tak rychle to i skončilo,“ přiznala herečka, která se téměř po třiceti letech vrátila zpět na filmová plátna. Z prvního manželství měla dceru Janičku.

Málem byla samoživitelka

Druhý významný vztah prožila s německým obchodníkem. V Česku se nejprve seznámila s jeho otcem, který ji pozval do Německa. Když za ním odcestovala na návštěvu do zahraničí, seznámila se tam s jeho synem Haraldem Schlegelem. Podle hereččiných slov to byla láska na první pohled. Vše ale nebylo tak, jak se zpočátku mohlo zdát.

„Těhotenství bylo rozhodující. Prosadila jsem si, že je mi všechno jedno a dítě chci, i když budu bez kariéry a že dvě děti uživím,“ vzpomínala na těžké okamžiky. Její rodiče tehdy z druhého dítěte nebyli nadšení, protože měli obavy, jak zvládne sama uživit dvě ratolesti.

Schlegel zprvu nejevil o rodinný život s Nagyovou velký zájem. Poté, co mu oznámila těhotenství, se na nějakou dobu odmlčel. „Když jsem byla ve třetím měsíci, přítel se ozval poprvé od té doby, co jsem řekla, že jsem těhotná. Byla to láska na dálku, ale ne opravdová,“ svěřila.

„Až když jsem byla ve třetím měsíci, tak přišel a řekl, že si to rozmyslel. Všechno prý probral i s otcem a nakonec si mě chtěl vzít,“ prozradila herečka moderátorce Radce Červinkové.

Kariéru vyměnila za roli matky

Nedlouho poté se kvůli druhému manželovi rozhodla odejít z Česka a začít nový život v Německu. Kariéru pověsila na hřebík úplně, chtěla se naplno věnovat rodině.

„Potom, co se mi narodil syn, jsem v divadle oznámila, že jsem na mateřské. Když jsem podala výpověď, nechtěli tomu věřit. Chtěla jsem už konečně zažít, jaké to je mít rodinu,“ pokračovala s tím, že když měla první dítě, neměla moc času na roli matky. „U Janičky jsem měla jen šest týdnů, než jsem znovu nastoupila do divadla. Byla se mnou v šatně a spala, protože ji neměl kdo pohlídat,“ zavzpomínala.

Ovšem ani druhé manželství Nagyové nevydrželo. Syn zůstal v péči otce v Německu, protože si to tak sám přál. „Během rozvodu jsme dali na výběr synovi, aby se sám rozhodl, s kým chce být. Chápala jsem, že chce být s otcem, ale jako máma jsem trpěla šíleně. V té době jsem žila v Praze a on už se stěhoval do Rakouska,“ pronesla.

Až po dvou nezdařených manželstvích se slavné herečce podařilo najít životní lásku. Své ano si řekla s Němcem Tonim Pulmem. „Konečně jsem našla muže, který mi rozumí a má mě rád takovou, jaká jsem. A hlavně mě má rád ne proto, že jsem herečka, nevěděl to. Vzal si mě jako ženu, která je podnikatelkou s kosmetikou. Žijeme spolu už pětadvacet let,“ rozplývala se Jana Nagyová Pulm.

Podnikatelka a herečka Jana Nagyová Pulm s moderátorkou Radkou Červinkovou promluvila také o návratu ke kariéře ale i o tom, jaké to bylo, když ji za minulého režimu pronásledovali. Povyprávěla, že i ji samotnou lákali, aby donášela. Dále řekla, že kvůli herectví ztratila dětství. Celý rozhovor si můžete poslechnout ve videu výše.

Tagy: