CNN Prima News skladatel

skladatel

Výpis příspěvků ke štítku „skladatel“

Vágnerova bolestná slova o Zagorové: Volala mi z nemocnice. Věděl jsem, že to není dobré

8. září 2022 07:17

Karlu Vágnerovi se po smrti Hany Zagorové zhroutil téměř celý svět. Znal ji dlouhých 50 let a jak sám říká, byli přáteli „na život a na smrt“. S Hankou si prý neustále volali a sdíleli spolu dokonce i recepty. V kontaktu byl se zpěvačkou i v době, kdy naposledy ležela v nemocnici. Na tyto chvíle vzpomínal hudebník se slzami v očích.

Poslední rozloučení se známým českým hitmakerem v Praze. Proč nepřišel Jiří Korn?

2. září 2022 20:13

Ve čtvrtek se v pražském kině Bio Oko uskutečnilo poslední rozloučení se skladatelem a producentem Eduardem Parmou, jenž zemřel ve věku 72 let. Na zesnulého hudebníka vzpomínala rodina a také jeho kolegové. Jiří Korn, který s Parmou spolupracoval, se události neúčastnil. Ve vzkazu vysvětlil, že nepřišel záměrně, protože se nechce objevovat na pohřebních akcích.

Zagorová poslala Vágnerovi dojemné vyznání. Přečetl si ho v slzách až v den její smrti

29. srpna 2022 08:49

Dcera muzikanta Karla Vágnera připravila k jeho kulatinám speciální dárek. Knihu, ve které by měly být zapsány gratulace a vzpomínky od jeho blízkých přátel a kolegů. Neměl tam chybět ani vzkaz od jeho letité kamarádky Hany Zagorové. Jelikož jí však na jeho narozeniny nebylo dobře, psaní obdržel Vágner se zpožděním. A to v den, kdy 75letá zpěvačka zemřela.