reklama

Nedělní Partie: Velká debata hejtmanů

Jak drtivé budou dopady koronavirové krize na naše peněženky? Komu a jak vláda pomůže? Nejen o tom budou v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS diskutovat ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) a místopředseda sněmovního rozpočtového výboru Jan Skopeček (ODS).

reklama

Částečný nebo úplný lockdown čeká Česko nejspíš i v dalších týdnech ne-li měsících. Dá se tedy očekávat, že budou narůstat ekonomické ztráty. Na co se máme připravit a co chystá vláda? Prvními hosty nedělní Partie budou ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová a ekonomický expert ODS, poslanec Jan Skopeček.

V druhé části sledujte diskusi šéfů regionů. Pozvání přijali hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD), pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a hejtmani Jihomoravského a Moravskoslezského kraje Jan Grolich (KDU-ČSL) a Ivo Vondrák (ANO).

Partie Terezie Tománkové začíná v neděli 7. února v 11:00 na TV Prima, CNN Prima NEWS nebo ji můžete sledovat na našich stránkách.

K tématu

Další hlavní zprávy

Partie

Farský: Babiš využívá Česko, aby se za něj soudilo. Z Agrofertu vysílá Čau lidi

Farský: Babiš využívá Česko, aby se za něj soudilo. Z Agrofertu vysílá Čau lidi

Premiér Andrej Babiš (ANO) se tváří, jako by s holdingem Agrofert neměl nic společného, ale následně tam natáčí svá videa „Čau lidi“ a zve si tam vládní zaměstnance. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to řekl poslanec a 1. místopředseda hnutí STAN Jan Farský. Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO) Babiše hájí a tvrdí, že z budov holdingu Babiš nevysílá.

Bulánci se vrací. Kultovní česká hra za den posbírala dva miliony korun na vývoj
Flegr zuří: Konec skupiny MeSES si odskáčeme, jako když Babiš v srpnu zrušil roušky
Benešová vypouští drby. Bojí se o křesílko, pustil se do ministryně Pirát Michálek
reklama
reklama
Zeman: Omlouvám se za bombardování Jugoslávie. Prosím Srby o odpuštění, řekl Vučičovi

Miloš Zeman

Domácí zpravodajství

Pokračujeme dál, jen ne pod ministerstvem, hlásí MeSES. Připraví plán pro boj s epidemií
Nové příznaky covidu: Nejen vředy v puse. Pacienti mají potíže podobné kocovině
Další články
reklama
reklama