reklama

Nedělní Partie: Velká debata hejtmanů

Jak drtivé budou dopady koronavirové krize na naše peněženky? Komu a jak vláda pomůže? Nejen o tom budou v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS diskutovat ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) a místopředseda sněmovního rozpočtového výboru Jan Skopeček (ODS).

reklama

Částečný nebo úplný lockdown čeká Česko nejspíš i v dalších týdnech ne-li měsících. Dá se tedy očekávat, že budou narůstat ekonomické ztráty. Na co se máme připravit a co chystá vláda? Prvními hosty nedělní Partie budou ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová a ekonomický expert ODS, poslanec Jan Skopeček.

V druhé části sledujte diskusi šéfů regionů. Pozvání přijali hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD), pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a hejtmani Jihomoravského a Moravskoslezského kraje Jan Grolich (KDU-ČSL) a Ivo Vondrák (ANO).

Partie Terezie Tománkové začíná v neděli 7. února v 11:00 na TV Prima, CNN Prima NEWS nebo ji můžete sledovat na našich stránkách.

K tématu

Další hlavní zprávy

Vláda

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu

  • Aktualizováno

Vláda od pondělí na tři týdny výrazně omezí pohyb osob. Pro cesty do zaměstnání mimo okres bude potřeba například potvrzení zaměstnavatele. Pro cesty k lékaři a na úřady mimo okres s bydlištěm bude nutné čestné prohlášení či formulář. Nákupy budou možné jen v rámci okresu. Vycházky a běh přes den budou od pondělí možné jen na území obce, nikoli celého okresu. Venčení psů v noci bude možné do 500 metrů od bydliště. Od 1. března budou v ČR uzavřené všechny školy, mateřské školy i dětské skupiny s výjimkou těch při zdravotnických zařízeních.

Roušky a respirátory budou povinné v práci i venku. Firmy čeká testování zaměstnanců
Jak hodnotí rok s koronavirem Miloš Zeman a Andrej Babiš? Sledujte nedělní Partii
Hilšer: Výměna ministra nikomu neprospěje. Celá vláda je na ručník, tvrdí Šimetka
Rebelie v ANO. Příspěvek pro lidi v karanténě neprošel i kvůli poslancům hnutí
Velká Babišova rošáda? Blatný a Petříček na cestě z vlády, zdravotnictví by měla ČSSD
reklama
reklama
První pokuty za nenošení respirátorů už padly. Strážníci objevili stovky hříšníků

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Česko podalo žalobu na Polsko. Požaduje zastavení těžby ve hnědouhelném dole Turów
Další články
reklama
reklama