reklama

Sledujte ZÁZNAM 360° Pavlíny Wolfové: Co si o Kalouskovu odchodu myslí odborníci?

Dnes oznámil svůj odchod jeden z nejznámějších českých politiků Miroslav Kalousek. Opouští šedesátník Sněmovnu v plné síle, nebo se z něj stal unavený politický dinosaurus? Neznamená jeho odchod především konec jedné éry? Na to se zeptáme v dalším díle pořadu 360° Pavlíny Wolfové novináře Jindřicha Šídla a velvyslance Petra Koláře.

reklama

Jindřich Šídlo jako český novinář, redaktor a politický komentátor sleduje počínání Miroslava Kalouska na politické scéně roky. Jednou o něm napsal, že je to „stará škola“. V jakém smyslu slova? A o jak moc důležitou figuru pro českou scénu šlo? Promítne se jeho odchod do podzimních parlamentních voleb?

Ani bývalému velvyslanci ČR v USA Petru Kolářovi není tato persona cizí. Překvapil ho Kalousek svým odchodem? Andrej Babiš si pana Kalouska roky verbálně podával, na druhou stranu to lze hodnotit také tak, že Kalousek je pro něj nepřehlédnutelný protivník. A kde by bez něj vlastně Babiš byl? Bude mu chybět?

Na to a mnohem víc se zeptáme už ve 20:15. Sledujte 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS, FTV Prima nebo v tomto článku.

K tématu

Další hlavní zprávy

Německo

Miliony respirátorů FFP2 nechrání proti koronaviru. Testování nepočítalo s aerosoly

Miliony respirátorů FFP2 nechrání proti koronaviru. Testování nepočítalo s aerosoly

Až osm a půl milionu respirátorů FFP2 v Německu od třinácti dodavatelů nechrání proti koronaviru tak, jak by měly. Vyplývá to z testů společnosti Dekra, která se specializuje na kontrolu a certifikaci výrobků. Podle ní standardně používané testy pro respirátory nejsou vyvinuté na sledování jejich odolnosti vůči virům, ale soustředí se na to, zda splňují podmínky týkající se bezpečnosti práce.

Na Velikonoce bychom měli zavřít ekonomiku. Získáme 10 dní klidu, říká Levínský
Zasloužené odměny za boj s covidem. Dostanou je zdravotníci i sociální pracovníci
reklama
reklama
KOMENTÁŘ: Vláda žene zoufalé lidi do náruče extrémistů. Rozvrat státu pokračuje

Názory

Domácí zpravodajství

Další neshody ve vládě: Plaga nesouhlasí s Babišovým návrhem na úřední maturity
Filip Smoljak: Řeknu vám, co jsou Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan zač
Poprask na Lvech: Herci pod palbou kritiky za pokuřování bez respirátorů
Další články
reklama
reklama