reklama

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Travní pásy kolem tramvajových kolejí vadí záchranářům

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

reklama

Úderem dnešní půlnoci začne v celé zemi platit nouzový stav. Trvat bude třicet dní. A s pondělkem se omezí i běžný život, nicméně přísnější hygienická opatření jsou platná zatím na dva týdny.

Pásy s trávou kolem tramvajových kolejí vypadají pěkně, ale vadí záchranářům. Na vyvýšené pruhy uprostřed silnice často nemohou sanitky vyjet. Dopravní podnik si ale myslí, že zatravněné pásy jsou v pořádku. Tvrdí, že řidiči na vozovce neumějí správně vytvořit záchranářskou uličku.

Už několik dní probíhá na Šumavě rozsáhlá pátrací akce po seniorovi. Devětaosmdesátiletý Zdeněk Hnízdo odešel ve středu ze svého domu poblíž obce Strážov na Klatovsku a od té doby bloudí po okolí. Lidé ho už zahlédli v několika vesnicích. Hledání policistů, hasičů a dobrovolníků ale bylo zatím neúspěšné.

Další program na CNN Prima NEWS:

Speciál: Nouzový stav – vše, co byste měli vědět ve 20:15

Mimořádné vysílání k pondělnímu nouzovému stavu, který Česko zažije kvůli pandemii koronaviru už podruhé v tomto roce. Co to znamená a na co byste se měli připravit? Sledujte speciál CNN Prima NEWS.

KB Interview ve 21:15

Rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru. To je KB Interview Martina Moravce.

To nejlepší ze zahraničí ve 21:40

Zprávy ve 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Tagy: sanitka Hlavní zprávy nouzový stav v ČR CNN Prima NEWS čeští záchranáři problémy

Další hlavní zprávy

Domácí

 Nejvyšší nedělní nárůst od března. Testy potvrdily 7301 případů nemoci COVID-19

Nejvyšší nedělní nárůst od března. Testy potvrdily 7301 případů nemoci COVID-19

Přírůstek nových případů koronaviru v neděli v ČR po pěti dnech klesl pod deset tisíc – bylo jich 7 301. Přesto je to nejvyšší nedělní nárůst od března. Nedělní čísla bývají nižší než v jiných dnech, protože se obvykle méně testuje. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví. Aktuálně je v zemi 158 515 nakažených. U většiny z nich má nemoc mírný průběh, hospitalizovaných i obětí ale v poslední době výrazně přibývá.

Sport

Fantastické Giro v podání Černého. Takto na Grand Tour „řádil“ naposledy Kreuziger

Fantastické Giro v podání Černého. Takto na Grand Tour „řádil“ naposledy Kreuziger

Nemluví se o něm tak často jako o jiných českých cyklistech – Zdeňku Štybarovi nebo Romanu Kreuzigerovi. Josef Černý ale svoji vlast na Giru d´Italia reprezentoval více než skvěle. Slavný „růžový“ závod zakončil šestým místem v časovce, tedy přesně tak, jak do něj vstoupil. Zatím nemá podepsanou smlouvu na další rok, ovšem po třech týdnech v Itálii, během kterých oslavil i vítězství, by brzy měl mít angažmá zajištěné.

reklama
Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?
KOMENTÁŘ: Nerozčilujme se nad Prymulou. Žádná rovnost přece neexistuje
reklama
reklama
Hampl: Vláda mrtvých a dluhů. Je to epidemie papalášství, nešetřil Babiše ekonom

Partie

Domácí zpravodajství

Pokud do úterý čísla neklesnou, hrozí úplné uzavření, přiznal Prymula na odchodu
Lidé dál ignorují vládní nařízení. V pražské Troji se jich sešly zástupy
Další články
reklama
reklama