reklama

Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Zpět ve 4. stupni. Co nás čeká tentokrát?

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Česko se vrací do 4. stupně, který znamená zákaz vycházení po 22. hodině a zavření hospod. Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

reklama

Česko se vrací do 4. stupně, který znamená zákaz vycházení po 22. hodině a zavření hospod. Obchody a služby ale budou fungovat dál. Vláda se zároveň poučila z chování občanů po posledním rozvolnění a přizpůsobila tomu i opatření. Můžete navštívit babičku? A za jakých podmínek se můžete družit? Podpoří vláda podnikatele? To a mnohem více v Hlavních zprávách od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další pondělní program na CNN Prima NEWS:

360° Pavlíny Wolfové od 20:15

Na postu ministra zdravotnictví neuspěl, nyní by se ale mohl stát vládním zmocněncem pro očkování proti koronaviru. Co si současný premiérův poradce Roman Prymula myslí o nadcházejících svátcích a vládních opatřeních? A vyjde podle něj vakcína na každého? Nejen o tom dnešních 360° Pavlíny Wolfové.

Zprávy od 21:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

K věci od 21:30

Podrobný rozbor aktuálních událostí a témat Marie Bastlové s významnými postavami veřejného života.

Zprávy od 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Tagy:

Hlavní zprávy

Trhy jim zrušili, přesto si poradili. V Jablonci nad Nisou otevřeli adventní supermarket

V Jablonci nad Nisou mají namísto vánočních trhů adventní supermarket. Bývalá prodejna nábytku v centru města se nyní proměnila v takzvaný Štědrý dům, který funguje stejně jako běžné obchody. Zákazníci si u vchodu berou košíčky, u stolů si vybírají zboží a u pokladny platí nákup. Skupina lidí, která pořádá několikrát do roka řemeslné trhy, si prostor pronajala a upravila během několika dní.

reklama

Domácí zpravodajství

Detaily tragédie na Plzeňsku: Muž zastřelil svého bratra, po útěku se nejspíš oběsil

Krajští kriminalisté zahájili trestní řízení v případu nedělní střelby v Radějovicích na severním Plzeňsku, při níž zemřel pětašedesátiletý muž. Policisté z územního odboru Plzeň-venkov se dále zabývají okolnostmi úmrtí šestašedesátiletého útočníka, který se krátce po činu oběsil. Podle prvotních informací šlo o rozepři mezi rodinnými příslušníky.

Vražda na Kroměřížsku: Žena měla ubodat známého, čin pak sama nahlásila policii

Kriminalisté se od pátečního večera zabývají případem vraždy, která se podle vyšetřovatelů stala v jedné z obcí poblíž Holešova na Kroměřížsku. Třiačtyřicetiletá žena z Olomoucka tam několikrát bodla nožem známého, který útok nepřežil, uvedl v pondělní tiskové zprávě policejní mluvčí Petr Jaroš. Kriminalisté ženu obvinili z vraždy, hrozí jí až 20 let vězení. Stíhaná skončila ve vazbě.

reklama