reklama

Sledujte ŽIVĚ: Přijde po Velikonocích opravdu rozvolnění? Odpoví Roman Prymula

Jak se chovat zodpovědně o Velikonocích? A čeká nás po 11. dubnu opravdu rozvolnění? Ptejte se na vše, co vás zajímá o pandemii koronaviru. Epidemiolog a poradce prezidenta Roman Prymula bude v Novém dni odpovídat i na vaše dotazy. Rozhovor sledujte živě od 7:10 na CNN Prima NEWS.

reklama

Ministři na Čechy apelovali, aby se o prodlouženém velikonočním víkendu chovali zodpovědně. Stejně tak k dodržování protikoronavirových opatření vyzývali i epidemiologové a další odborníci. Lidé by měli co nejvíce omezit kontakty, a naopak co nejméně vycházet z domu.

Poslední dny před svátky ale naznačují opak. Teplé počasí vylákalo ven celé davy lidí, kteří si užívali sluníčka v parcích a na cyklostezkách. Pražská náplavka praskala v úterý i ve středu ve švech, na dodržování vládních nařízení dohlížely policejní hlídky.

Věří epidemiolog Roman Prymula, že budou lidé přes Velikonoce opatření respektovat? A co se stane, pokud tomu tak nebude? Čeká nás po 11. dubnu opravdu rozvolnění? Jaké oblasti by měly přijít na řadu jako první? I na tyto otázky bude poradce prezidenta odpovídat v Novém dni.

Dotazy na Romana Prymulu můžete posílat i vy, a to na e-mailovou adresu novyden@iprima.cz. Rozhovor s epidemiologem sledujte od 7:10 na CNN Prima NEWS.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

O spojení Rusů s Vrběticemi jsem věděl, říká exministr zahraničí Petříček

O spojení Rusů s Vrběticemi jsem věděl, říká exministr zahraničí Petříček

Musíme si dupnout, vztahy s Rusy se zhorší, ale nemůžeme s nimi přestat komunikovat. Bývalí ministři zahraničí Tomáš Petříček a Cyril Svoboda se shodují, že Česko by mělo kontaktovat spojence v Evropské unii nebo NATO. Reagovali tak na podezření, že Rusko stojí za výbuchem muničního skladu ve Vrběticích. Petříček přiznal, že jako šéf diplomacie o ruských aktivitách věděl. Podle dalšího exministra zahraničí Karla Schwarzenberga si „musíme dupnout“.

Možné zapojení Ruska do Vrbětic může ovlivnit tendr na Dukovany, připustil Havlíček
Neviděli jste je? Dva Rusové stojí za výbuchem ve Vrběticích i otravou Skripala
reklama
reklama
Pohřeb prince Philipa skončil. Rakev s ostatky byla uložena v kapli svatého Jiří

Velká Británie

Domácí zpravodajství

Výbuch ve Vrběticích je teroristický čin, ať se nám Putin omluví, burcuje opozice
Hutníci z Ostravy hrozí stávkou: Pojedeme do Prahy a vyházíme je tam z oken
Další články
reklama
reklama