reklama
CNN Prima News speciál

speciál

Výpis příspěvků ke štítku „speciál“

Český speciál odletěl z Kábulu. Na palubě jsou Češi, Afghánci i dva Poláci

17. srpna 2021 06:18
Aktualizováno

Český evakuační speciál odletěl v úterý odpoledne z kábulského letiště. Na Twitteru to oznámil ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO). Na palubě je 87 pasažérů včetně velvyslance Jiřího Balouna, vojenský airbus přepravuje dále vojáky a afghánské spolupracovníky. Premiér Andrej Babiš (ANO) prozradil, že letoun, který měl mezipřistání v Baku, převáží i dva Poláky. Zároveň ujistil, že se jedná o všechny zbývající Čechy, kteří v Afghánistánu dosud byli.

Nákaza v olympijském speciálu zřejmě zůstane záhadou. Hygienikům chybí vzorky

3. srpna 2021 15:53

Nákazu v letadle českých sportovců na olympijské hry z Prahy do Tokia se zřejmě nepodaří rozklíčovat. Na úterní tiskové konferenci to oznámily vedoucí pražské hygienické stanice Zdeňka Jágrová a hlavní hygienička Pavla Svrčinová. Bez genotypizace neboli podrobného vyšetření typu viru pomocí sekvenování jeho DNA se jen těžko rozezná, jak se virus šířil. Hygieničky také potvrdily, že jeden z olympioniků se nakazil mutací delta.

Slavné trio se vrací zpět na obrazovky. Chybět nebudou ani narážky na koronavirus

17. července 2021 12:49

The Grand Tour včele s Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem a Jamesem Mayem se po delší pauze vrací zpět na obrazovky. Dvoudílný speciál „Lochdown“ byl, jak název napovídá, natáčen během lockdownu na území Skotska. Slavné moderátorské trio sem však zavítalo trochu nečekaně s americkými vozy ze 70. let. Již tradičně se pak dočkáme řady demolic, naschválů a tentokrát nebudou chybět ani časté narážky směrem k pandemii koronaviru.

Přátelé: Je dobře, že pokračování nebude. Tak úspěšný seriál už ale nevznikl

27. května 2021 23:13

Přátelé jsou zpátky a zase spolu. Po sedmnácti letech se fanoušci po celém světě dočkali toho, že se Rachel, Ross, Phoebe, Monica, Chandler a Joey potkali a natočili speciální díl legendárního seriálu. Podle seriálového novináře Tomáše Vyskočila je dobře, že se sitcom už pokračování nedočká, na druhou stranu nemá žádného následníka.

Web CNN Prima NEWS dosáhl v lednu na více než tři miliony reálných uživatelů

2. února 2021 16:52

Web CNN Prima NEWS se v lednu dostal na rekordních 3,1 milionu reálných uživatelů měsíčně. Potvrdil se tak úspěšný start multiplatformy CNN Prima NEWS. Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer si chválí, že se web záhy po startu dostal mezi TOP 10 zpravodajských serverů. Ředitel on-line zpravodajství Tomáš Večera plánuje ještě větší propojení obsahu webu s televizní produkcí.

ZÁZNAM: Speciál k úmrtí Ladislava Štaidla. Jak na něj vzpomíná Slováček a další?

31. ledna 2021 18:10

Ve věku 75 let zemřel v noci na neděli hudební skladatel Ladislav Štaidl. Autor velkých hitů, které lidem v České republice představili zpěváci jako Karel Gott, Jiří Korn nebo Helena Vondráčková, měl dlouhodobé zdravotní problémy, ke kterým se v posledních dnech přidal koronavirus. Podívejte se na záznam speciálního vysílání CNN Prima NEWS.

Šéfkuchař Sapík naservíroval v Prostřenu buřty. Opéct si je musel každý sám

2. září 2020 12:01

V Prostřeno! Speciál, které běží každý podvečer, můžete celý týden sledovat souboj opravdových mistrů kuchyně. Novou sezonu pořadu odstartoval v pondělí Zdeněk Pohlreich. Po něm ale následují další zvučná jména, jako je šéfkuchař Jaroslav Sapík. Ten vařil několika prezidentům nebo v hotelích ve Vídni, Španělsku, Indii i Singapuru a teď jde o to, co naservíruje svým kolegům.

reklama