reklama
CNN Prima News speciální vysílání

speciální vysílání

Výpis příspěvků ke štítku „speciální vysílání“

Speciál i nekorektních 7 pádů Honzy Dědka. Sledujte CNN Prima NEWS a Primu na Silvestra

30. prosince 2021 17:24

Už v pátek v pozdních hodinách vypuknou oslavy příchodu roku 2022. CNN Prima NEWS si pro diváky na celý večer připravila Silvestrovský speciál plný nejlepších a nejzajímavějších momentů z uplynulých 365 dní. Na Primě můžete naopak sledovat nový díl 7 pádů Honzy Dědka mimo jiné s hercem Štěpánem Kozubem. Tím to ale nekončí. V neděli 2. ledna následuje na CNN Prima NEWS večerní blok plný expertů.

Sledujte speciál 10 let bez Václava Havla. Jak na bývalého prezidenta vzpomínají blízcí?

17. prosince 2021 10:30

Před 10 lety, 18. prosince 2011, zemřel prezident Václav Havel. Připomeňte si životní příběh dramatika, disidenta a politika, který svou otevřeností a vstřícností zaujal celý svět. Zavzpomínají Havlovi blízcí, ale i komentátoři a vrcholní politici. Sledujte v sobotu od 10:30 přímý přenos speciálního vysílání, ať už na stanici CNN Prima NEWS, nebo přímo v tomto článku.

Sledujte ZÁZNAM speciálu ke 32. výročí sametové revoluce. Kam se za tu dobu posunulo Česko?

15. listopadu 2021 11:15

Zpravodajská platforma CNN Prima NEWS u příležitosti 32. výročí sametové revoluce přichystala mimořádné celodenní speciální vysílání. Už v 9:30 dopoledne přivítá diváky ve studiu moderátorka Lucie Ptáčková a na proslulém balkónu Melantrichu Sabina Dračková. Postupně se také propojí se štáby na pražské Národní třídě, Václavském náměstí a mnoha dalších místech, včetně krajských měst.

Sledujte ZÁZNAM Speciálu 360° o zdraví Zemana: Jak reaguje na Vystrčilovo prohlášení Forejt?

18. října 2021 19:19

Prognóza zdravotního stavu prezidenta je krajně nejistá, cituje z dopisu od lékařů šéf Senátu Miloš Vystrčil. Hospitalizovaný Miloš Zeman dle Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) není momentálně schopen vykonávat žádné pracovní povinnosti. Zástupci senátorských klubů proto nevidí jinou možnost než převést prezidentské pravomoci na premiéra a šéfa Sněmovny. Jak se situace bude vyvíjet dále? Sledujte speciální vysílání CNN Prima NEWS, které bude k dispozici živě i v tomto článku. Hosty budou mimo jiné předseda ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček nebo bývalý šéf protokolu Kanceláře prezidenta republiky Jindřich Forejt.

Rekordy CNN Prima NEWS ve volebním týdnu: Přes dva miliony diváků a share 1,61 procenta

12. října 2021 07:25

Předvolební a volební vysílání CNN Prima NEWS přilákalo k obrazovkám rekordní počet diváků. V týdnu od 4. do 10. října měla stanice celotýdenní share 1,61 procenta v cílové skupině (CS) 15+. Úspěch zaznamenalo i celé předvolební vysílání. Diváci si oblíbili pravidelný blok s novými pořady, jako například „Co Čech, to politik!“, a také celou řadu debat, které CNN Prima NEWS coby jediná zpravodajská stanice v Česku nabídla i s diváky ve studiu.

SLEDUJTE ZÁZNAM: Bartoš o tom, proč je Babiš predátor. A co vadí jeho manželce?

18. července 2021 15:47

Jak vypadá soukromí jednoho z vážných adeptů na budoucího českého premiéra? A jaké vztahy má se svými nejbližšími, ale i s politickým soupeřem a současným předsedou vlády Andrejem Babišem? Sledujte speciální díl 360° se šéfem Pirátů Ivanem Bartošem. Rozhovor nejen o politice startuje na CNN Prima NEWS ve středu 21. července ve 21:20.

reklama