reklama
CNN Prima News speciální vysílání

speciální vysílání

Výpis příspěvků ke štítku „speciální vysílání“

Sledujte ŽIVĚ Nový den: Jak rok s koronavirem hodnotí biolog Flegr a stomatolog Šmucler

V pondělí 1. března to bude rok, co se Česká republika potýká s koronavirovou pandemií. V pořadu Nový den ve speciálním vysílání zhodnotí posledních 12 měsíců molekulární biolog Jaroslav Flegr nebo stomatolog Roman Šmucler. Hostem bude i krizový manažer pražské záchranné služby Ondřej Šedivka, který byl během první vlny u převozu Čechů vracejících se z Wu-chanu.

Speciál Rok s koronavirem: Jak pandemii zvládáme zhodnotí Vojtěch, Maďar i Smejkal

Krizový rok s koronavirem. Ze světového lídra se Česká republika propadla téměř na dno evropského žebříčku. Je na vině chaotické chování vlády, neukáznění občané, nebo se tomu zkrátka nedalo zabránit? Jak ovlivnila globální pandemie životy a co bude dál? Odpoví bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch a epidemiologové Rastislav Maďar a Petr Smejkal. V pondělí 1. března ve 20 hodin na CNN Prima NEWS.

Zprávy z regionů představí první speciál: O českých horách s Ledeckým či Sáblíkovou

Zprávy z regionů představí první speciál. V pátek 26. února uvede moderátorka Markéta Fialová zvláštní vydání věnované českým horám. Jak se žije v horských regionech během pandemie covidu? Na to se zaměří krajští reportéři v živých vstupech, reportážích i rozhovorech se známými osobnostmi, jako jsou Martina Sáblíková či Eva Samková. Speciál z hor začíná v tradiční čas 17:00 na CNN Prima NEWS.

reklama