CNN Prima News speciální vysílání

speciální vysílání

Výpis příspěvků ke štítku „speciální vysílání“

Zeman: Jsem heterosexuál, ale nechlubím se tím. Slováci by měli mít registrované partnerství

Být homosexuál neznamená, že budu svou sexuální orientaci vystavovat na odiv. Já jsem heterosexuál a také se tím nechlubím. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS ke slovenským volbám to řekl exprezident Miloš Zeman. Doplnil, že sexuální orientace je soukromá, ba dokonce velmi intimní věc. Domnívá se, že by na Slovensku mělo být přijato registrované partnerství, terminologicky odmítá manželství.

Charanzová o svém favoritovi: Šimečka je svěží vítr. Fico? Návrat do korupční minulosti

Ve slovenských volbách jsou dva hlavní protivníci: Robert Fico a Michal Šimečka. Expremiér představuje návrat do minulosti, která nebyla růžová, ale plná korupčních kauz. Ve speciálním vysílání na CNN Prima NEWS ke slovenským volbám to uvedla místopředsedkyně EP Dita Charanzová (ANO). Tvrdí, že místopředseda Evropského parlamentu (EP) představuje nový styl politiky, svěží vítr. „Šimečka má moji plnou podporu,“ řekla doslova.

Bitka Matoviče a Kaliňáka byla úžasná, glosoval Zeman. Co se podle něj změní, když vyhraje Fico?

Kampaně, v nichž se neeskalují emoce? V takových jsme žili v minulém režimu, kde jsme volili jednotnou kandidátku Národní fronty. Souboj Robert Kaliňák versus Igor Matovič byl úžasný. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS ke slovenským volbám to řekl bývalý prezident Miloš Zeman. Bitku politiků glosoval a označil ji za unikát. Následně prozradil, že kdyby volby vyhrál expremiér Robert Fico, tak by se jeho politika v Evropské unii nebo vůči NATO v zásadě nelišila od politiky předchozí vlády.

Zeman představil dva scénáře voleb: Pellegrini v obou vyhraje, je jako bohatá nevěsta

Slovenskem otřásly války policistů, krize ve společnosti a ekonomice i neúspěchy premiérů. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS ke slovenským volbám to řekl exprezident Miloš Zeman. Právě tyto momenty označil za hlavní důvody, které pomáhají politikům – jako Robertu Ficovi – v návratu na scénu. Následně představil dva scénáře, jak by mohly volby na Slovensku skončit.

Sledujte speciál Zpátky do školy: Co vše se od září změní? Odpoví politici i experti

V pondělí 4. září zasedne do lavic přes milion žáků základních a středních škol v Česku. Co vše se v novém školním roce změní, co zdražuje, proč míst ve vzdělávacích institucích není dostatek a kde chybí učitelé? Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS nazvaném Zpátky do školy ve velké debatě odpoví politici i odborníci. Speciál sledujte živě v pátek od 13:30 nebo v tomto článku.

CNN Prima NEWS spustí podcastové oddělení. Televize nabídne každý týden aktuální speciál

Multiplatforma CNN Prima NEWS přinese na podzim oblíbené speciály a spustí zcela nové podcastové oddělení. To nabídne mimo jiné Krimi videopodcast: Hlasy zločinu, v němž moderátor Václav Janata a novinář Jakub Kvasnička přiblíží více než jen popis největších kriminalistických kauz – aktuálních i těch, ze kterých českou veřejnost mrazí už desítky let. Důležitost ekonomických témat opět vyzdvihne nově rozšířený pořad Co na to vaše peněženka a to každý všední den. Vzhledem k vysoké divácké oblibě přinese podzim ještě více speciálních vysílání a ponese se tak v duchu – co týden, to speciál. Divákům v nich budeme opět detailně přibližovat tuzemská i světová témata a události, které je aktuálně nejvíce zajímají. A díky prezidentským volbám dosáhl i web CNNPrima.cz historicky nejlepších výsledků, kdy měsíčně navštíví stránky přes tři miliony reálných uživatelů.

V prezidentské kanceláři to skřípe, tvrdí komentátor. Odbornici na řeč těla Pavel nadchl

Výkon prezidenta v průběhu prvních sto dní v nejvyšší státní funkci hodnotili experti i politici ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS. Odbornice na nonverbální komunikaci Noemi Zárubová-Pfeffermannová uvedla, že oproti kampani je nyní Pavel uvolněnější a častěji rozdává úsměvy, které mu sluší. Komentátor Seznam Zpráv Václav Dolejší prozradil, že vztahy v prezidentské kanceláři nejsou ideální, stížnosti měly zaznít i na Pavlovu mluvčí Markétu Řehákovou. „Prezident za ní ale stojí,“ podotkl.

Podpoří Pavel nižší růst penzí? Prezident prozradil, kdy sdělí svůj postoj

Petr Pavel složil a podepsal ve Vladislavském sále slib, stal se tak čtvrtým prezidentem České republiky. Následně pronesl svůj první projev. Následně za bouřlivého potlesku promluvil k příznivcům z balkonu na III. nádvoří Pražského hradu. Slavnostně byla vrácena i ukradená standarta, kterou kdysi nahradily červené trenýrky. Zazněla také česká hymna. Pavel po inauguraci v ČT mimo jiné uvedl, že stanovisko ke sporné vládní předloze o snížení valorizace důchodů sdělí po středečním jednání se zástupci hnutí ANO.

Sledujte ZÁZNAM speciálu k inauguraci Petra Pavla. Rozhovory s odborníky i bývalými politiky

Ve čtvrtek 9. března CNN Prima NEWS vysílala celodenní speciál u příležitosti inaugurace nového prezidenta Petra Pavla. Moderátoři a reportéři provedli diváky postupně celým dnem spolu s komentátory a hosty z řad politiků. Celý program, včetně přímého přenosu z Vladislavského sálu, nabídla CNN Prima NEWS mimořádně bez reklam. Ve středu 8. března dopoledne bylo zvláštní vysílání k deseti letům prezidenta Miloše Zemana na Hradě.

Sledujte speciální vysílání Rok války: Konflikt rozebrali odborníci i reportéři přímo z Ukrajiny

Rok od začátku ruské invaze na Ukrajinu si stanice CNN Prima NEWS připomíná rozsáhlým speciálním vysíláním, které můžete sledovat i na našem webu. Aktuální situaci i nejzásadnější milníky válečného konfliktu rozebírá řada odborníků a analytiků, kteří nastíní možnosti budoucího vývoje. Přímo z Ukrajiny se v živých vstupech hlásí tři reportéři zahraniční redakce CNN Prima NEWS.

Dynamické volební studio a práce v plném proudu. Nahlédněte pod pokličku CNN Prima NEWS

Na CNN Prima NEWS se už v sobotu 14. ledna jako první dozvíte jména dvou postupujících kandidátů do druhého kola prezidentské volby. Jak je to možné? Díky predikcím volebních výsledků od agentur STEM a STEM/MARK. Důmyslný model, za kterým stojí mnoho lidí, práce a kvanta nasbíraných dat, dokáže předpovědět výsledek voleb ještě před sečtením všech hlasů.