CNN Prima News štáb

štáb

Výpis příspěvků ke štítku „štáb“

Zpověď štábu CNN Prima NEWS: Holčička tady mi připomíná dcerku doma, přiznává kameraman

28. února 2022 05:11

Štáb CNN Prima NEWS je stále v Charkově. Reportérka Darja Stomatová a kameraman Ján Schürger ve speciálním více než 45 minut dlouhém vstupu odpovídali českým divákům na jejich otázky. Jak to ve druhém největším ukrajinském městě aktuálně vypadá? Je v Charkově dostatek zásob? A co oba dva členy štábu motivuje, aby ve své práci dál pokračovali?

Reakce CNN Prima NEWS na dezinformace cílené proti našim novinářům na Ukrajině

26. února 2022 14:56

Štáb CNN Prima NEWS se na Ukrajině stal terčem dezinformační kampaně, která bezprostředně ohrozila nejen práci našich kolegů, ale v ohrožení byly především jejich životy. Po sociálních sítích se začala šířit fotografie našeho štábního vozu CNN Prima NEWS, lidé byli vyzýváni k útokům na vůz i jeho posádku s tím, že údajně provádí „špionskou činnost“ pro Rusko, což je naprostá hloupost a lež.

Děti usínaly na place a kradly cukr. Herec popsal náročné natáčení nové pohádky

12. července 2021 11:46

V kinech běží nová pohádka Mazel a tajemství lesa. Děj letního dobrodružného filmu je zasazen do lesního prostředí a podle tvůrců si ho užije celá rodina. Divák se díky této pohádce ocitne v magickém světě, kde ožívají různé části lesa. Jak prozradil v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS herec Aleš Petráš, natáčení nebylo vždy tak úplně jednoduché.