CNN Prima News stereotyp

stereotyp

Výpis příspěvků ke štítku „stereotyp“

Mladé Pirátstvo čelí posměchu za video o stereotypech. Podobně už narazila mladá ODS

Mladé Pirátstvo se stalo terčem posměchu na sociálních sítích. Může za to nové video, v němž se mládežnická organizace vládní strany věnuje stereotypům, které prý o Pirátech kolují. Kampaň, jejíž formát je nyní populární hlavně mezi mladými lidmi na TikToku, se vesměs setkala s nepochopením. Podobné video již v lednu vydala i mládežnická organizace ODS.

Menstruační volno i rozšíření práv na potrat. Španělsko schválilo nové zákony

Španělsko se ve čtvrtek stalo první evropskou zemí, která svým zaměstnankyním poskytne placenou menstruační dovolenou, a to měsíčně ve výší tří dnů s možností prodloužení až na pět. Je určena ženám, které při menstruaci trpí silnými bolestmi. Španělská vláda zároveň přijala řadu zákonů, které rozšiřují práva na potrat a práva transsexuálů.

KOMENTÁŘ: Sladkokyselý život nemastné Emily v Paříži? Okoření to ‚‚Úkáčka‘‘, co kradou

Američani? Rednecks – jinde než ve Starbucksu si kafe nekoupí. Francouzi? Snobové ― hulí jak fabriky, chlastají první ligu nehledě na vysoký cholesterol, moc se nemyjí a jejich život je ‚‚pešn‘‘, ‚‚fešn‘‘, croissanty a bagety. Francie? Místo, kde je deset sexy alfasamců na metr čtvereční, všichni neustále připraveni k nejlepší souloži vašeho života. A ‚‚Úkáčka‘‘? Jsou špinaví a kradou. Fakt že jo. Tvrdí to přece Emily ze samotné Paříže!