CNN Prima News strážnice

strážnice

Výpis příspěvků ke štítku „strážnice“

Agresor z Brna zbil policistky, obě musely do nemocnice. Podezřelému hrozí čtyři roky

7. června 2021 14:39

Policie vypátrala muže, který je podezřelý z toho, že v polovině května napadl v centru Brna dvě městské policistky. Obě skončily v nemocnici se zraněním. Na případu dál pracujeme, uvedl v pondělí policejní mluvčí David Chaloupka. Příslušníci zákona již dříve uvedli, že muži kvůli násilí vůči úřední osobě a ublížení na zdraví v případě odsouzení hrozí až čtyři roky vězení.

Strážnice v Mostě kontrolovala nošení roušek, sama ji měla pod nosem

10. listopadu 2020 13:35

Trojici lidí bez roušek, kteří stáli u benzinové pumpy v Mostě, se rozhodla zkontrolovat hlídka městské policie. Jedna strážnice však měla sama ústenku pod nosem. Jeden ze tří mladíků ji na to upozornil, na což mu odpověděla, že jinak přes brýle neuvidí, ale že dodržuje dvoumetrové rozestupy. Podle ředitele Městské policie Most Jaroslava Hrvola to z její strany nebylo úplně šťastné řešení.

Newyorské policistky kouřily během služby vodní dýmku. Kolega je označil za hlupačky

31. července 2020 10:18

Ulice New Yorku zažívají v posledních dnech nárůst vlny zločinu. Někteří policisté ale i přesto zůstávají v klidu. Jednomu z brooklynských obyvatel se podařilo natočit dvě strážnice, které si namísto hlídkování zapálily vodní dýmku a klábosily s kolemjdoucími. Svědek video umístil na Instagram. O několik hodin později mu strážnice klepaly na dveře a prosily, aby video z internetu odstranil.