CNN Prima News test auta

test auta

Výpis příspěvků ke štítku „test auta“

Nechali jsme umělou inteligenci napsat test auta. Fakta poskytne, názor ale nečekejte

Tvorba textů na určité téma je podle odborníků jedním z oborů nejvíce ohrožených příchodem umělé inteligence. Typickým případem žurnalistického útvaru založeného na faktech a zkušenostech je test nebo recenze určitého výrobku, v našem případě osobního automobilu. Pro názornost jsme zvolili vůz, který naším testem před nedávnem prošel a byla k němu tedy vytvořena klasická „lidská“ recenze. Jak si s tímtéž zadáním poradil imaginární odborník?

TEST: Suzuki Swift se čtyřkolkou je přírodním úkazem. Moc nejede, ale dostane se všude

Swift je po dlouhá léta základním stavebním kamenem značky Suzuki a jde také o hlavní důvod, proč si zákazníci v 80. letech všimli, že nejen motocykly je živ tento japonský výrobce. Současná generace rozhodně nepatří mezi nejprogresivnější malá auta na trhu, snad právě proto má ale věrnou skupinu zákazníků. My jsme vyzkoušeli obzvláště unikátní verzi s pohonem všech kol.

TEST: Naftová Mazda CX-60 je přírodním úkazem, kterému kvůli motoru pár detailů odpustíte

Uvedení velkoobjemového naftového motoru se v dnešní době rovná prvotřídní senzaci. V japonské Mazdě si ale nikdy s plaváním v hlavním proudu moc hlavu nelámali, díky čemuž mohla vzniknout celá plejáda zajímavých modelů a technických řešení v čele s tvrdošíjným užíváním Wankelova motoru. SUV CX-60 v zásadě není nijak revoluční, jeho motor však musí na tvářích konzervativců nutně budit úsměv.