CNN Prima News test auta

test auta

Výpis příspěvků ke štítku „test auta“

TEST: Osmiválcový Range Rover je vrcholným dílem automobilového inženýrství

23. října 2022 20:30

Největší a nejlepší „esúvéčko“ moderních dějin loni dospělo do své další generace, jízda s ním je stále nadoblačná. Koncern Jaguar Land Rover sice vyrábí spoustu zajímavých luxusních aut včetně vyhlášených limuzín z Coventry, jenže nad tím vším ční právě Range Rover a rád loví také mezi německými premianty. Nelze se divit.

TEST: Toyota Corolla Cross může zatopit Škodovce. Je přesně tím, co Češi chtějí

20. října 2022 14:08

Toyota chytře využila názvu a základu z celosvětově nejžádanějšího vozu a přenesla jej na aktuálně nejoblíbenější karoserii typu SUV. To všechno ještě podtrhla dynamickým, ale zároveň úsporným hybridním systémem, komfortně naladěným podvozkem a bohatou výbavou. Jediné, co by tak nové Corolle Cross mohlo zlomit vaz v boji s konkurencí, je vyšší pořizovací cena.

Vlajková loď jak se patří: Mercedes-Benz S 580e stojí raketu, jaké má slabiny?

13. září 2022 11:07

Sebeluxusnější SUV nemůže nahradit klasickou dlouhou limuzínu s prestižním znakem na chladiči. Nejnovější vydání stuttgartské S-Klasse je v testované verzi s plug-in hybridem aktuálně vůbec nejvýkonnějším provedením svého druhu, jezdit přitom umí se směšnou spotřebou paliva. Prodloužená varianta L naznačuje maximální komfort pro cestujícího vpravo vzadu, vlajkový Mercedes se ale i výborně řídí.

Test nového Opelu Astra: Moderní lidové auto, škoda nepříliš dynamického motoru

30. července 2022 19:31

Mezi prvními v Česku jsme otestovali v pořadí již šestou generaci kompaktního vozu Opel Astra. Novinka se svým neotřelým designem exteriéru i interiéru dokáže snadno vrýt pod kůži. Byť sdílí technický základ s francouzskými vozy Peugeot a Citroën koncernu Stellantis, stále si drží typické německé srdce, které je pro zákazníky Opelu vyžadující identifikaci s tradičními hodnotami značky důležité.

Jízda v novém Rolls-Royce Ghost Black Badge: Pošetilost mocných mladé generace

26. července 2022 15:15

Druhý novodobý Rolls-Royce Ghost je na trhu sotva dva roky, vale pověsti o přestavěném BMW řady 7 už ale stihl dát velmi razantně. Jízda s autem těžícím z desítek let zkušeností anglických vývojářů je balzámem na nervy unaveného milionáře. Otevře mu dveře a pohoupá ho před spaním. Stejně jako v případě ostatních Rolls-Royců s přídomkem Black Badge také novinka cílí na mladší zákazníky.

Mercedes-Benz EQB 300 klame tělem. Jeho konstrukční trik nabízí několik výhod

20. července 2022 17:07

Snaha přiblížit elektromobily denní realitě a uživatelské použitelnosti zatím dělá spíše nesmělé krůčky, praktický Mercedes už ale dokáže nějaká ta reálná pozitiva nabídnout. Neurve vám vnitřní orgány dynamikou, nabídne však příjemný a velký vnitřní prostor a při troše rozvahy v pravé noze se s ním už dá bez obav cestovat dál než za humna. A někdy i zpět.