reklama
CNN Prima News transparent

transparent

Výpis příspěvků ke štítku „transparent“

Pětice demonstrantů zablokovala Nuselský most. Byli spojeni řetězy, zadržela je policie

18. ledna 2022 09:36
Aktualizováno

Pražský Nuselský most ve směru do centra města v pondělí v ranních hodinách zablokovali demonstranti, kteří nesouhlasí se podobou dohody o dolu Turów. Pět lidí spojených řetězy se pohybovalo ve vozovce, čímž přerušili provoz. Po příjezdu policistů odmítli ze silnice odejít, byli proto zadrženi. Celou věc nyní šetří policie.

Exkremenčík, legendou v análech. Plzeňští fanoušci se pustili do Krmenčíka, Hubníka vítali

7. listopadu 2021 08:26

Nenávist plzeňských fotbalových fanoušků vůči svému bývalému útočníkovi Michaelu Krmenčíkovi trvá i po zápase se Slavií, za kterou útočník aktuálně nastupuje. Skalní plzeňští příznivci si při domácím utkání s Olomoucí nebrali servítky a 28letému „zrádci“ poslali z tribun jasný vzkaz. „Exkremenčík, legendou v análech“. Při pohledu na druhý ohromný transparent, který byl věnovaný Romanu Hubníkovi, bylo jasné, kdo je pro Viktoriány tou pravou legendou.

Lídr hnutí Proud Boys, podporujícího Trumpa, byl zatčen za spálení transparentu BLM

6. ledna 2021 12:16

Vůdce uskupení Proud Boys (Hrdí hoši) Henry „Enrique“ Tarrio byl v pondělí ve Washingtonu, D. C., zatčen za spálení transparentu hnutí Black Lives Matter ukradeného z černošského kostela během protestů po shromáždění „Stop the Steal“ (Zastavte kradení). Navíc byl obviněn i z držení vysokokapacitních zásobníků do střelných zbraní. Informoval o tom web CNN.

reklama