CNN Prima News transparent

transparent

Výpis příspěvků ke štítku „transparent“

„Sbohem, Zemane“ i řečníci na štaflích. Na Hradě se při shromáždění sešly stovky lidí

8. ledna 2023 16:03

Od nového prezidenta chtějí slušnost, demokratické hodnoty a lidskost. Stovky lidí se na druhém nádvoří Pražského hradu v neděli symbolicky rozloučily s érou arogance a pohrdáním lidmi, kterou podle nich ztělesňoval Miloš Zeman. Demonstranti také upozornili na důležitost prezidentské volby. Shromáždění s názvem Dotáhneme změnu: Demokrat na Hrad, které se koná několik dní před prvním kolem prezidentské volby, organizuje spolek Milion chvilek. U bezpečnostních kontrol při vstupu do areálu Hradu se tvořily fronty.

Bude hlad, skandovaly v Praze tisíce nespokojených zemědělců. Protestovaly před vládou

8. června 2022 11:42

Zemědělci pod hlavičkou Agrární komory či Zemědělského svazu se ve středu dopoledne sešli v pražském paláci Lucerna. Protestovali zde proti vládní politice. Rozhořčené zemědělce klidnil vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Jiného zástupce vlády, Pavla Čížka ze STAN, naopak lidé vypískali. Následně zamířil protestní pochod k Úřadu vlády, kam několik tisíc zemědělců dorazilo po 13. hodině. Krátce po 14:30 se protest nakonec rozpustil. Zemědělci během svého průvodu na několika místech narušili dopravu.

Ta holka je úchvatná. Černocká obdivuje ruskou novinářku, která se postavila Putinovi

15. března 2022 20:26

Tahle holka je úchvatná, řekla v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS zpěvačka Petra Černocká o ruské novinářce, která s protiválečným transparentem narušila vysílání tamní státní televize. Její krok, za který může jít v krajním případě až na 15 let do vězení, ocenili i psychiatr Cyril Höschl a bývalý fotbalista ruského Petrohradu Pavel Mareš.

Pětice demonstrantů zablokovala Nuselský most. Byli spojeni řetězy, zadržela je policie

18. ledna 2022 09:36
Aktualizováno

Pražský Nuselský most ve směru do centra města v pondělí v ranních hodinách zablokovali demonstranti, kteří nesouhlasí se podobou dohody o dolu Turów. Pět lidí spojených řetězy se pohybovalo ve vozovce, čímž přerušili provoz. Po příjezdu policistů odmítli ze silnice odejít, byli proto zadrženi. Celou věc nyní šetří policie.

Exkremenčík, legendou v análech. Plzeňští fanoušci se pustili do Krmenčíka, Hubníka vítali

7. listopadu 2021 08:26

Nenávist plzeňských fotbalových fanoušků vůči svému bývalému útočníkovi Michaelu Krmenčíkovi trvá i po zápase se Slavií, za kterou útočník aktuálně nastupuje. Skalní plzeňští příznivci si při domácím utkání s Olomoucí nebrali servítky a 28letému „zrádci“ poslali z tribun jasný vzkaz. „Exkremenčík, legendou v análech“. Při pohledu na druhý ohromný transparent, který byl věnovaný Romanu Hubníkovi, bylo jasné, kdo je pro Viktoriány tou pravou legendou.